Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

bendrai statistikai: du suaugę ir vienas mažametis mėnesiui vidutiniškai 860Lt. Kavinėse valgom retai, bet porą kartu per mėnesį tikrai sau leidžiam. smile.gif
Atsakyti
Dviese su vyru parduotuvėje ir turguje išleidžiame 700-900 Lt/mėn. Į šią sumą įeina ir maistas šuniui (apie 60 Lt/mėn.) ir kartai skokie skalbimo milteliai, pėdkelnės, tualetinis popierius, valikliai ir pan. (t.y. ką tuo pačiu tame pačiame prekybos centre kartu su maistu perkam).
Plius aš pietums darbe išleidžiu apie 200 Lt, o vyras tik kartais pietauja mieste, tai gal iki 100 Lt/mėn.
Kažkokių įmantrybių neperkam, mėsos daug nevalgom, egzotinių vaisių taip pat neperkam (daugiau žalos nei naudos), iš brangesnių dalykų gal tik riešutai, tunas, kaimiški kiaušiniai, kartą į mėn. koks kumpelis ant sumuštinio vyrui... Principe perkam tik pagrindinius produktus, kodėl tokia didelė suma susidaro niekaip nesuprantu doh.gif
Man atrodo, kad čia tiesiog kainos brangsta, nes nuėjus į parduotuvę elementariai duonos, sviesto, sūrio, pieno, kokios vištos krūtinėlės ir aliejaus jau paliksi ne mažiau 50 Lt. doh.gif
Atsakyti
as pasiskaiciavau,konkreciai tik maistui,dienai apie 40lt
Atsakyti
Vidurkis apie 80-100lt dienai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 04 30, 10:13)
(daugiau žalos nei naudos),

kodėl??
QUOTE(edwinake @ 2013 04 30, 13:35)
as pasiskaiciavau,konkreciai tik maistui,dienai apie 40lt

Kiek žmonių?

QUOTE(Džiazuu @ 2013 04 30, 14:53)
Vidurkis apie 80-100lt dienai. smile.gif

Kiek burnyčių?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 04 30, 15:52)

todėl
valgom sezoninius vaisius ir uogas iš miško (žiemą - šaldytas) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 04 30, 15:52)
kodėl??

Kiek žmonių?
Kiek burnyčių?



Dvi 4u.gif As ir suo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiazuu @ 2013 04 30, 17:13)
Dvi 4u.gif  As ir suo wink.gif



g.gif g.gif g.gif ar cia suo valgus ar jus? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
kovo menesio ataskaita:

maistas parduotuvese - 1036.44 lt
kaip ir kiekviena menesi. stengiuosi bent 100lt sumazinti, bet vis menesio suma stovi vietoj ir cia tik maista,be alokoholio ar buitines chemijos
uz tat pirma karta pavyko nevirsyti sumos kavinems restoranams(kiekviena menesi nustatau 500lt riba) pagaliau pavyko ne tik kad neviryti, bet ir per pus sumazinti. sio menesio kaviniu islaidos 265.80lt

kaip sutaupyt ant "maximu"? bandziau eiti i prie namu esancia maza maximyte. nera puses reikiamu produktu
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 04 30, 10:13)
Dviese su vyru parduotuvėje ir turguje išleidžiame 700-900 Lt/mėn. Į šią sumą įeina ir maistas šuniui (apie 60 Lt/mėn.) ir kartai skokie skalbimo milteliai, pėdkelnės, tualetinis popierius, valikliai ir pan. (t.y. ką tuo pačiu tame pačiame prekybos centre kartu su maistu perkam).
Plius aš pietums darbe išleidžiu apie 200 Lt, o vyras tik kartais pietauja mieste, tai gal iki 100 Lt/mėn.
Kažkokių įmantrybių neperkam, mėsos daug nevalgom, egzotinių vaisių taip pat neperkam (daugiau žalos nei naudos), iš brangesnių dalykų gal tik riešutai, tunas, kaimiški kiaušiniai, kartą į mėn. koks kumpelis ant sumuštinio vyrui... Principe perkam tik pagrindinius produktus, kodėl tokia didelė suma susidaro niekaip nesuprantu  doh.gif
Man atrodo, kad čia tiesiog kainos brangsta, nes nuėjus į parduotuvę elementariai duonos, sviesto, sūrio, pieno, kokios vištos krūtinėlės ir aliejaus jau paliksi ne mažiau 50 Lt.  doh.gif


O jūs atskirkite maistą nuo kitų prekių ir tada gal pamatysite, kad ne tiek jau daug ir išleidžiate, bei alkoholį jei naudojate mirksiukas.gif
Pas mus šis mėnuo thumbup.gif 37lt dienai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganieška: 30 balandžio 2013 - 18:50
QUOTE(Carpe diem @ 2013 04 30, 16:23)
todėl
valgom sezoninius vaisius ir uogas iš miško (žiemą - šaldytas)  ax.gif

Nemanau kad reikia paranojiškai išbraukti importinius vaisius iš raciono. Kartais taip užsimanau kokio ananaso wub.gif
QUOTE(sepultura @ 2013 04 30, 19:42)
kaip sutaupyt ant "maximu"? bandziau eiti i prie namu esancia maza maximyte. nera puses reikiamu produktu

Man irgi patogiausia Maximoj viską susipirkt.

QUOTE(raganieška @ 2013 04 30, 19:49)
O jūs atskirkite maistą nuo kitų prekių ir tada gal pamatysite, kad ne tiek jau daug ir išleidžiate, bei alkoholį jei naudojate  mirksiukas.gif
Pas mus šis mėnuo  thumbup.gif  37lt dienai

drinks_cheers.gif
kiek žmonių? 4u.gif

Skaičiuoju savo išlaidas. Prie kokių grafų priskiriate sultinio kubelius, actą, aliejų, medų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 30 balandžio 2013 - 19:30
Balandis

Vaisiai - 41,39 Lt
Alkoholis - 45,31 Lt
Daržovės - 29,34 Lt
Pienas ir jo produktai - 62,91 Lt
Žuvis, mėsa - 14,15 Lt
Kava, arbata - 13,09 Lt
Duonos gaminiai - 20,92 Lt
Padažai, prieskoniai - 6,68 Lt
Bakalėja - 16,68 Lt
Gatavas maistas - 8,82 Lt
Saldumynai - 29,78 Lt

Iš viso 289,07 Lt
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2013 04 30, 20:30)
Nemanau kad reikia paranojiškai išbraukti importinius vaisius iš raciono. Kartais taip užsimanau kokio ananaso wub.gif

Man be vaisių būtų kančia - daug ko galėčiau atsisakyti, bet tik ne jų unsure.gif
QUOTE
Skaičiuoju savo išlaidas. Prie kokių grafų priskiriate sultinio kubelius, actą, aliejų, medų?

Sultinys - prie padažų, prieskonių.
Actas, aliejus - bakalėja.
Medus? Labai seniai pirkau - nepamenu smile.gif
Atsakyti