Įkraunama...
Įkraunama...

Ann Taylor

QUOTE(June24 @ 2014 11 26, 22:35)
Matet  bigsmile.gif  http://www.anntaylor.com/
The big day is almost here - 4 days left. Tai cia cyber monday reik suprast. Oi laukiam laukiam  biggrin.gif


Ir sulaukus bus ''Buy one, get the second free", nors visos tikisi 75% off biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 11 26, 21:05)
Ir sulaukus bus ''Buy one, get the second free", nors visos tikisi 75% off  biggrin.gif

doh.gif kaip pernai laukiau BF ir buvo kazkokios nesamoningos nuolaidos,kad nusivyliau ir pagalvojau,kad istisus metus buna geresniu biggrin.gif

na dabar jau 50off viskam, kazin imt man megztuka ar laukt rydienos ir pirmadienio, kokia tikimybe pagaut geriau? biggrin.gif dydziu yra rodos
Atsakyti
zodziu nepatingejau perziuret pernai metu black friday ir cyber monday tarpininkiu temas, tai nuolaidos eilines, kokios buna visus metus doh.gif lotuliukas.gif

Loft cyber monday 50off viskam, kaip ir dabar. Black friday visai man rodos nebuvo, bent jau temoj neparasyta nuolaida. Visokiem polo 25off, armani exchange 40off (kas buna i menesi bent kart tikrai visus metus), na zodziu AKIU DUMIMAS biggrin.gif

Taip kad ir AT ir Loft,kad bus daugiau nei 50off viskam netikiu ax.gif juk vistiek visi atakuos pardes,tai kam duot didele nuolaida. Nebent duos 1 perki,1 daiktas nemokamai, arba kokiam sale skyriui 60off, arba sweaters,jackets 40off, kazkas panasaus bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauleleee_: 27 lapkričio 2014 - 08:17
Tikrai niekokios nuolaidos verysad.gif

Reikejo pirkti kai 60 % buvo 4u.gif

Sakykite, o per kiek laiko mazdaug imeta i sale is naujos kolekcijos g.gif
Atsakyti
Gal kuri pirkot stai tokia? Su 90 cm kokio dydzio reiktu?
http://www.anntaylor...p;prodId=353358
Atsakyti
Gal kuri turit šitą megztuką? rolleyes.gif
http://www.anntaylor...faultColor=1878
Atsakyti
Gal patarsite, kokį imti Loft velvetukų ir tamprių dydį su 98 cm klubais?
Atsakyti
QUOTE(Dew @ 2014 11 27, 18:21)
Gal patarsite, kokį imti Loft velvetukų ir tamprių dydį su 98 cm klubais?


Man su ~100 cm tinka 29 dydis velvetinių kelnių ir M dydis tamprių. Šiaip velvetkės atitinka nešiojamą džinsų dydį.
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2014 11 25, 12:23)
inga, specialiai Tau  biggrin.gif 
user posted image


Kaip čia gražu, Aireda !!! thumbup.gif

QUOTE(inga_ @ 2014 11 25, 12:32)
aireda tu auksas, zinok nerealiai su tais suvarstomais atrodo 100 balų, vientisa harmonija wub.gif lengvumas atsiranda klosčių kritimui drinks_cheers.gif
toliau tie tavo ilgi ryzi,taip pat 90 balų, o tie juodi man nesižiūri prie to sijonuko, šitų nedėk smile.gif  schmoll.gif

ačiū oro_buckis.gif


drinks_cheers.gif

P.S.Šiom dienom neturiu laiko komentuot doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2014 11 27, 17:35)
Man su ~100 cm tinka 29 dydis velvetinių kelnių ir M dydis tamprių. Šiaip velvetkės atitinka nešiojamą džinsų dydį.


Ačiū smile.gif Šiaip džinsus nešioju 28, bet ne Loft, tai gal imti 28, nes klubai svyruoja tarp 96-98.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti