Įkraunama...
Įkraunama...

Kas galima/negalima žindančiai mamytei?

Mano drauge turi 2men.leliuka ir ji maitina.Prase jusu paklausti,ar ji gali maudytis ezere,juroje.Kas gali nutikti, maudantis saltame vandenyje?
O i pirti ar galima eiti?
Atsakyti
2 mėnesiai po gimdymo dar yra labai pavojingi, nes mama gali susirgti ir gimdos uždegimu ,ir mastitu. Jei bus labai karšta ir vanduo labai šiltas, gal ir nieko neatsitiks ,jei išsimaudys labai trumpai, bet garantuoti negaliu. O pirtyje būti gali, tik gali pradėti tekėti pienas. heart.gif
Atsakyti
Neseniai man padare juosmenines stuburo dalies rentgenograma. As vis dar maitinu savo dukryte (jai dabar 1.2 metu). Pries rentgenograma niekas man dorai nepaaiskino, kiek tai kenkia mano dukrytei, zinojau tik tiek, kad kenkia.
Taigi norejau paklausti ar labai pakenksiu savo vaikui ir toliau ja maitindama, ir butent kuom galiu jai pakenkti (kuom tie rentgeno spinduliai kenksmingi?) ?
Atsakyti
Atliekant rentgenogramą, organizmas radioaktyvių spindulių gauna tikrai labai mažą dozę. Ši dozė gali pakenkti tik vaisiui. Bet maitinanti motina kūdikiui pakenkti negali ir maitinti toliau galite. heart.gif
Atsakyti
Sveiki,
Norėjau paklausti, ar gali maitinanti mama gerti tokius vitaminus kaip Neurozan?Ar tai vaikeliui nepakenks?
Atsakyti
Maitinanti mama gali gerti tik maitinančioms skirtus vitaminus, nes nuo kitų vaiką gali išberti, nes juose per daug B grupės vitaminų. heart.gif
Atsakyti
Labai noriu nusidazyti plaukus. Ar tai turetu kokios nors neigiamos itakos vaikui, jei ji maitinu savo pienu. Mazyliui 1 men.
Atsakyti
Maitinančiai plaukų dažytis nepatariama.
Atsakyti
Sveiki,
Maitinu 3,5men kudiki. Ar man lankantis pas stomatologa galima taikyti nuskausminima?
Atsakyti
Paklauskite stomatologės, kokius naudoja medikamentus. Bet dažniausia vietinis nuskausminimas gali būti taikomas.
Atsakyti
Laba diena, ar krūtimi maitinanti mama gali dažyti plaukus?
Atsakyti
Gali.
Atsakyti