Įkraunama...
Įkraunama...

Čili pipirai ir paprikos

Į kokoso tabletes, vėliau reiks perkelti kažkur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 04, 13:17)
Dabar? Vazonėlius, o Jūs į ką?

tai va, nuejau ir pasodinau i durpiu vazonius dvi paprikas biggrin.gif neistveriau... biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena sodininkems. Esu naujoke, neseniai i nama isikrausteme, svajoju apie siltnami ir darziuka prie jo, bet pradziai pradedu nuo to, kas auga ant paalnges namie ( na as taip manau ax.gif ) ir siaip, domiuosi tuom, ka noreciau pasiseti. Tai va, norejau pasidometi del paprikos.
Situacija tokia, kad jau kelinta karta nusiperktu is parduotuves labai skania paprika, kol paruosiu salotas - puse jos suvalgau, ji tokia saldi, galiu ir viena valgyti. Tai norejau pasiklasuti ar galima butu tas seklytes kaip nors paruosti ir pabandysi paseti i vazona? Ar reikia kaip nors kitaip daryti, ar geriau net nebandyti?
Busiu dekinga uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2013 02 04, 14:28)
Tai norejau pasiklasuti ar galima butu tas seklytes kaip nors paruosti ir pabandysi paseti i vazona? Ar reikia kaip nors kitaip daryti, ar geriau net nebandyti?
Busiu dekinga uz pagalba.

pirmas derlius dar turėtų būti normalus , galima bandyti sodinti - o sekantys ko gero bus jau ne kokie smile.gif
Atsakyti
Esu girdejus kad taip daro, bet jei bus hibridine, tai is tu seklyciu gali isaugti nevisai t okios pacios. O Rdk patarciau i durpinius puodelius neseti jokiu seklyciu, kol auginsite ant palanfes jie suirs nuo vandens ir siaip labai greit perdziuna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Venta9: 04 vasario 2013 - 14:42
QUOTE(Venta9 @ 2013 02 04, 15:40)
Esu girdejus kad taip daro, bet jei bus hibridine, tai is tu seklyciu gali isaugti nevisai t okios pacios.                    O Rdk patarciau i durpinius puodelius neseti jokiu seklyciu, kol auginsite ant palanfes jie suirs nuo vandens ir siaip labai greit perdziuna.


Na, pabandysiu padaryti ekspermenta, bet dar galvoju nusipirkti kokiu paprikeliu, tai va, skaitau apie paprikas, cili ir bandau suprasti kas tinka, kas netinka. Praejusias metais kaimynka turejo bandomaji siltnami, pirmi metai, nu bet augo , augo pas ja derlius...ir paprika, pomidorai, agurkai, ridikai....

Kazkada ir as buvau " prie zemes", bet tas buvo taaaaiiiiiiip seniai, kad viskas jau seniai pamirsta blush2.gif

Reikes i viena vazona tas pasodinti, i kita - pirktines, ir ziureti kas cia gausis.

O tas is paprikos isimtas seklas reikia padrekinti, padaiginti ar ka su jomis daryti? As vos ne is karto i zeme?
Atsakyti
Iš ko darot tuneliukus? Gal yra kokie nebrangus lankai?
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2013 02 04, 14:55)

O tas is paprikos isimtas seklas reikia padrekinti, padaiginti ar ka su jomis daryti? As vos ne is karto i zeme?

As ciuliukus savo daiginau, mazus vazoninius turiu, kasmet sodinu, ne kiek del ciliu, kiek del grozio.
Visada daiginau, i merliuka susuku, ir apslakstau, kad dregna butu, neleidziu isdziuti, kai iskisa kojyte, pasodinu i vazoneli. Siais metais nebezaidziau, kisau is karto i zeme, nelaukiau, kol islis saknyte, siandien jau ziuriu lenda kilpute thumbup.gif Tiesa, pries tai pamirkiau kelias val. sodos tirpale.( nors sako, kad apie para reikia)Galima ir kalio permanganate, silpnam tirpale pamirkyti, 20 min.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zikas1970: 04 vasario 2013 - 15:30
QUOTE(Venta9 @ 2013 02 04, 14:40)
O Rdk patarciau i durpinius puodelius neseti jokiu seklyciu, kol auginsite ant palanfes jie suirs nuo vandens ir siaip labai greit perdziuna.

nu va doh.gif, bet gal kol isdygs-nesuirs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 02 04, 16:28)
As ciuliukus savo daiginau, mazus vazoninius turiu, kasmet sodinu, ne kiek del ciliu, kiek del grozio.
Visada daiginau, i merliuka susuku, ir apslakstau, kad dregna butu, neleidziu isdziuti, kai iskisa kojyte, pasodinu i vazoneli. Siais metais nebezaidziau, kisau is karto i zeme, nelaukiau, kol islis saknyte, siandien jau ziuriu lenda kilpute  thumbup.gif Tiesa, pries tai pamirkiau kelias val. sodos tirpale.( nors sako, kad apie para reikia)Galima ir kalio permanganate, silpnam tirpale pamirkyti, 20 min.


Aciu uz patarimus, reikes pabandysiu.......Vakar pradejau levandas daiginti, dabar paprikute reikes , na ciliuku ir as noriu ( tik reikia pasidometi kokias cia seklas pirkti), skanu ir grazu. Na gal vyras neisvarys is namu lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
cia mano pernykstes, man grazios del vaizdelio, symet kelias pasilikau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 02 04, 16:07)
Iš ko darot tuneliukus? Gal yra kokie nebrangus lankai?

gali nusipirkti to plono balto vamzdzio kur skirtas vandentiekiui arba sildomoms grindims ir is jo islenkti lanka. Tik pamauti galus lanko reiktu ant kokios armaturos virbo ar pagaliuko giliai i zeme ismeigto smile.gif
Atsakyti