Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų elgsenos problemos ir jų korekcija

QUOTE(MartynaPapartyna @ 2013 06 14, 11:52)
O kaip gali pagauti tavo teritorijoje, jei ji aptverta? g.gif

elementarno Vatson! reikia nors voooos vos ishmanyti shuns psichologija. atidarau vartelius-mano shunys namie tyli,tada nuo varteliu primetau skanestu-mesytes,kelias link mano namo,po to greeeeeit apibegu ir UZDARAU vartelius smile.gif))) irrrr?shuo neturi psichas kur pabegti ish mano teritorijos,o tada paleidziu Malinua-tegul draugauja. kaip pirmininkas sako"Dzima,na negrazu,Dzima na ne" taip ir ash sakysiu malinkoms kai lauzys kaulus Dzimai... ziauru?man ne-ATSIBODO.
Bukime Zmones-Laisve gerai-bet Kol Nevarzo Kitu Laisves
Atsakyti
O as pasakysiu tik tiek, ne suo kaltas kad seimininkas durnas, ir del to skriaust gyvuna... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 06 08, 16:33)
Garantuoti visose situacijose negali net už save, bet čia esmė buvo ta, kad dauguma šunų supranta. Nes kodėl pasislepia būtent tada, kai kažką pridirba? Arba patį PIRMĄ KARTĄ kažką prisidirbęs šuo pasislepia ir neišlenda ar slenka lėtai link šeimininkų? Tokie sutapimai?


Nes jaučia tavo energiją, kūno judesius. Tu ateini ir pamaitai - susinervini (supyksti). Šuo tai jaučia ir žino, kad su nestabilia energija neigiama patirtis... Dėl to slepiasi.
Atsakyti
Na cia jau gincytini dalykai tikrai, musu suo apgrauze duris nebuvo baustas, nerekem, nesinervinom, tik paklausem kas cia, normaliu tonu kaip kiekviena diena bendraujant, suo sedejo susiguzes kampe net nepriejo. Pakui palikom ant el.virykles koldunu puse puodo, puodas liko ant virykles koldunu nebuvo, gryzom suo sedi kampe nuleides galva net nevizgina uodegos, pasijuokem kad likom be pietu, pasikvietem pas save suni o jis slenka palei zeme nors mes su juo pasisveikinom ir paglostem nes pats neatejo, buvo dar karta pradraskes sesku maista ir suedes 1kg, vel situacija tokia pati, mes pasijuokem kad suo sotus, o suo sedejo kampe nuleides galva. O baustas tikrai nebuvo nei viena karta uz tuos dalykus.
Atsakyti
QUOTE(MartynaPapartyna @ 2013 06 14, 12:22)
Na cia jau gincytini dalykai tikrai, musu suo apgrauze duris nebuvo baustas, nerekem, nesinervinom, tik paklausem kas cia, normaliu tonu kaip kiekviena diena bendraujant, suo sedejo susiguzes kampe net nepriejo. Pakui palikom ant el.virykles koldunu puse puodo, puodas liko ant virykles koldunu nebuvo, gryzom suo sedi kampe nuleides galva net nevizgina uodegos, pasijuokem kad likom be pietu, pasikvietem pas save suni o jis slenka palei zeme nors mes su juo pasisveikinom ir paglostem nes pats neatejo, buvo dar karta pradraskes sesku maista ir suedes 1kg, vel situacija tokia pati, mes pasijuokem kad suo sotus, o suo sedejo kampe nuleides galva. O baustas tikrai nebuvo nei viena karta uz tuos dalykus.

na aciu Dievui,kad jusu shuo tik vagiliauja ir pagrauzineja. bet jei jis butu agresyvus ir kandziotu aplinkinius.... na nepykite-Bet tokie zmogai neturi teises laikyti shuns.nes jus mastote kaip DAUNAI. nueikte nors kelis uzsiemimus pas koki dresuotoja,nes jusu mastymas... na patylesiu,tokie veliau uzmigdo savo shunis,nes matai durnas.
Atsakyti
Būna, kad pareini namo, dar net nematai, kad kažkas pridaryta ir todėl net minties nėra pykti, o šuo kažkaip keistai elgiasi, nepuola pasitikti eina į savo narvą nuleidęs uodegą.
Atsakyti
mondioring, nepsresk apie zmogu is vieno posto, nes tu ne psichologas o ir cia tik internetas nei manes nei mano suns tu nematai, o daunais vadintis uz ekrano drasus esi... jei mano suo kazka eda ir grauzia o as nepykstu tai nereiskia kad mano suo ar as esam daunai, ir kad mano suo eda zmones yra agresyvus ar nelanko uzsiemimu... o apie tave ir tavo pasisakymus is vis tyliu, dziungliu gyventojas kuris labai mandras savo sunis ant kito suns siundydamas, nesugebi nei su zmonem susitart nei policijai pareiskimo parasyti, dar karta parodo kad esi mandras tik uz ekrano ir pries nekaltus gyvunus...
Papildyta:
O kad mano suo durnas nei karto nepasakiau, nezinau ir kur tokius dalykus sprendi...
Atsakyti
Pas mus šunys irgi buvo mėgėjai pagraužti viską, kas jų manymu padėta neteisingai ar ne toje vietoje. Mums esant nieko neleistino iš mūsų daiktų negraužė, bet kai tik už buto durų, šunys darbuotis pradėdavo. Parėjus namo ir pamačius nieko nesakyti? Jau ne! Tikrai nesiruošiau dėl šunų viską slėpti, bijoti dėl sunaikinimo, tik pradžioje, aišku, pasiekiamose vietose tyčia buvo palikti daiktai, kuriuos galėjo sugraužti, tik ne brangūs ir ne tokie reikšmingi (tam reikalui net nereikalingus sendaikčius atnešdavau ir palikdavau pasiekiamose vietose), o jei nepamiršdavau, apipurkšdavau tuos daiktus spec.purškalu nuo graužimo . Ateinu, pamatau sugraužtą kokią knygą, šlepetę ir visiems prieš nosis mosikuoju pirštu ir tuo daiktu, bardama ir klausdama, kieno darbas. Ir taip dariau apie mėnesį. Rezultatas: galiu palikti bet kurioje pasiekiamoje šunims vietoje bet kurį daiktą ir nebijoti dėl sunaikinimo, o šunys jauni, bet nieko nepaliečia, tik savo žaislus. Ir į narvus kišti nereikia. Ir ką, durni šunys, kuriuos bariau net nematydama, nežinodama, kas būtent sugraužė? Puikiai jie viską supranta.
Atsakyti
100% sutinku kad supranta, nera tie gyvunai tokie durni ir mechaniniai robotai kokiais juos dresuotojai bando padaryti smile.gif o pykti/nepykti, sakyti ar nesakyti ka nors suniui uz jo sugrauztus daiktus cia jau kiekvieno pasirinkimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VekiVivon* @ 2013 06 14, 12:16)
Nes jaučia tavo energiją, kūno judesius. Tu ateini ir pamaitai - susinervini (supyksti). Šuo tai jaučia ir žino, kad su nestabilia energija neigiama patirtis... Dėl to slepiasi.

Ką pamatai? Pridirbta šuns būna pvz. galiniame kambaryje, o įeini tai per duris iš pradžių, net nenutuoki kas darosi galiniame kambaryje.

Papildyta:
QUOTE(Kerpena @ 2013 06 14, 12:31)
Būna, kad pareini namo, dar net nematai, kad kažkas pridaryta ir todėl net minties nėra pykti, o šuo kažkaip keistai elgiasi, nepuola pasitikti eina į savo narvą nuleidęs uodegą.

O, ir jūs apie tą patį drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(MartynaPapartyna @ 2013 06 14, 13:27)
100% sutinku kad supranta, nera tie gyvunai tokie durni ir mechaniniai robotai kokiais juos dresuotojai bando padaryti smile.gif  o pykti/nepykti, sakyti ar nesakyti ka nors suniui uz jo sugrauztus daiktus cia jau kiekvieno pasirinkimas smile.gif

drinks_cheers.gif Dresuptojams mnaudinga šunis tokiais daryti biggrin.gif Tik bėda ta, kad jų pačių šunys nelabai kontroliuojami unsure.gif Dar ne kiekvienas špingalėtas terjeriukas ar pan. kandžios tvorą dėl to, kad kitas šuo ant jo ardosi. Net tokie moka ignoruoti arba atsigrajinti ne taip ypatingai smarkiai.
Atsakyti
Man idomu kuom kaltas tas dvarnius, kad seimininkas visiskai juo nesirupina? unsure.gif jis kaip ir neturi pasirinkimo (suo), jo toks budas, jis nedresuotas ir pan, tai ir puldineja.
Kodel reikia ji pjudyti savo sunimis? Tai negi toks mandras dresuotojas negali parasyti pareiskimo policijai? O galu gale paciam savininkui i nosi ipiest? Nesuvokiu prie ko suo.
Ar ne taip dresuotojai sako, kad sunys nekalti, o kalti seimininkai? Kuo sita situacija skiriasi? unsure.gif
Atsakyti
Tuo ir skiriasi kad kai kurie zmones, kitus debilais vadinti, drasus tik uz kompiuterio ekrano
Atsakyti