Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų elgsenos problemos ir jų korekcija

QUOTE(Vicious Vici @ 2013 06 14, 14:54)
kai tuo tarpu jį patį reiktų gerokai padresuoti lotuliukas.gif

taip,mondioring,turit pripazint,kad esate prastai socializuotas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akela. @ 2013 06 14, 14:58)
taip,mondioring,turit pripazint,kad esate prastai socializuotas biggrin.gif

Ir dar bailiai agresyvus, vot cool.gif
Atsakyti
na jooo, cia logikos ieshkoti nereikia...na linkiu mamytems,kad jusu vaika ar bent jau jorkshyra estu svetimas shuo-ar estu Jusu blauzdas-tada tarkites civilizuotai smile.gif)))))) ir net jei kaimyno shuo 8 metus valgis kitus-reikia TOLERANCIJOS ir suprasti ta vargsha shuneli smile.gif))) kvailu Bobu forumas(p.s. pasitaiko mastanciu...) bet-kur Kick?
Atsakyti
Tare zodi kompleksuotas vyras, sugebantis tik izeidineti, o ne diskutuoti
Atsakyti
Na taip, tokie linkintys savo linkėjimuose ir mirksta n metų ir mirks akivaizdu toliau. Vietoje to bent pareiškimą vieną, kitą parašytų, kai neveiks, parašytų kur aukščiau ant tų tarnybų ir išsispręstų reikalas. Šiais laikais piniginės baudos irgi labai galingas ginklas.
Atsakyti
QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 06 14, 13:27)
Prisiminiau as cia dar i ta pacia tema.
Vedziojau savo visiskai 0 agresyvumo sunyte ir atleke su issieptais dantim tie ale pinceriai 2! laiku paemiau saviske ant ranku, ta proga gavau po pora adatu i blauzdas nuo tu isteriku sunu. Tai dabar galvoju ar reikejo man juos nuspirt? Ar kaip?


esu ir aš ne kartą nuspyrus šunį, pažįstamą - taip pat, kai nieko kito nelieka, nes į blauzdą man, su 20kg ant rankų, kibo didelis šuo - o kas belieka, stovėti ir laukti, kol teiksis pasirodyti šeimininkas ar teiksis jį suvaldyt? juk ne visi sugeba suvaldyt savo šunis, ne paslaptis. nenuspyrus, sugrauš tą blauzdą visiškai, o nuspyrimu arba iššauksi dar daugiau agresijos ir blauzda bet kuriuo atveju bus sukramtyta, arba šuo kuriam laikui išsigąs ir pasitrauks. esu ir svetimą už pakarpos laikius, kol teikėsi šeimininkas ateit ir susirinkt. savo kiemą turiu apsaugojus tvora, ir žinau, kad mano šuo svetimo šuns nepuls, tačiau aš su riksmais jį išvaryčiau, kad nebelįstų - yra porą skalijančių šuniukų, pakankamai mažų pralįsti pro vielą ir vis bandančių įkišti nosį. Visgi ir žmogus turi suprasti, kad jei jis nevaldo savo šuns, šuo gali nukentėti.
Agnnytė mūsų susitikimo metu, kai maniškė labai norėjo paaiškinti savo tiesas Graliui labai garsiu lojimu, davė tokį labai švelnų tekštelėjimą per nosį, na jau toks neskausmingas, užtat kaip staigiai suvokė ir stojo tyla smile.gif Ir man į atmintį strigo - jei nesuvaldai savo šuns pats, nusiteik, kad gali bandyt valdyt kiti.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 06 14, 14:10)
Na taip, tokie linkintys savo linkėjimuose ir mirksta n metų ir mirks akivaizdu toliau. Vietoje to bent pareiškimą vieną, kitą parašytų, kai neveiks, parašytų kur aukščiau ant tų tarnybų ir išsispręstų reikalas. Šiais laikais piniginės baudos irgi labai galingas ginklas.

Jis budamas labai protingas, geriau cia kaposis su durnom BOBOM, negu rasys pareiskima policijai
Atsakyti
QUOTE(mondioring @ 2013 06 14, 15:07)
na jooo, cia logikos ieshkoti nereikia...na linkiu mamytems,kad jusu vaika ar bent jau jorkshyra estu svetimas shuo-ar estu Jusu blauzdas-tada tarkites civilizuotai smile.gif)))))) ir net jei kaimyno shuo 8 metus valgis kitus-reikia TOLERANCIJOS ir suprasti ta vargsha shuneli smile.gif))) kvailu Bobu forumas(p.s. pasitaiko mastanciu...) bet-kur Kick?

tuo momentu suo nieko nepjove,nekandziojo,netirstink spalvu.
tau tiesiog nepasiseke,kad dauguma zmoniu nesivadovauja dziungliu istatymais[arba tik kritiskose situacijose,cia ir dabar],susitaikyk su tuo,socializuokis pats,organizuok zmones,kurie nukentejo,ju pareiskimai plius tavo kaip dresuotojo kompetencija tikrai pajudins reikalus.arba susidraugauk su kaimynu ir pasisiulyk dykai dresuot ta dvarneska,gal ka isspausi.jei jau taip aktyviai reiskiesi cia,tai buk pavyzdziu zmonems kaip tvarkytis tokiose situacijose,o ne laigyk debiliuodamasis po visas temas kaip koks budulis tongue.gif
Atsakyti
Būtent - nagi turėtumėt turėt žinių, kaip šunį nuo savos tvoros nugąsdint nenaudojant smurto. Galų gale tą šunį už pakarpos pas šeimininką vest ir prigrasint pareiškimais, jugi laikymo taisyklės taip pat yra. O pjudyt uostantį šunį savais - na, bjaurus, piktas darbas. Man būtų gėda savo šunį naudot tokiais sumetimais smile.gif Džiunglių įstatymais naudojamasi tada, kai kažkam gresia kas blogo, šuniui, vaikui, žmogui, kai nėra laiko galvoti kas ir kaip. O pas jumi bėda jau sena, sprendimą galėjot rasti.
Atsakyti
QUOTE(MartynaPapartyna @ 2013 06 14, 15:15)
Jis budamas labai protingas, geriau cia kaposis su durnom BOBOM, negu rasys pareiskima policijai

na zinai-man nukirstu rankas ir kojas-ash pareishkimo policijai nerashyciau. o jus vis vadinate mentais-bet jei kas-begate skustis tiems mentams.... man tai garbes reikalas.ir viso gero
Atsakyti
QUOTE(mondioring @ 2013 06 14, 15:26)
na zinai-man nukirstu rankas ir kojas-ash pareishkimo policijai nerashyciau. o jus vis vadinate mentais-bet jei kas-begate skustis tiems mentams.... man tai garbes reikalas.ir viso gero

o nejauti, kad baigsi vieną dieną dienas pats cypėje, tarp mentų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mondioring @ 2013 06 14, 15:26)
na zinai-man nukirstu rankas ir kojas-ash pareishkimo policijai nerashyciau. o jus vis vadinate mentais-bet jei kas-begate skustis tiems mentams.... man tai garbes reikalas.ir viso gero

turejai reikalu ir jauteisi nekaltas? biggrin.gif
o jei rimtai,tai tau vel teks susitaikyt,kad gyveni civilizuotoj teisinej valstybej ir pagrindinis problemu sprendimo budas yra per mentus biggrin.gif
mondioring,kiek tau metu? bigsmile.gif mane kankina bloga nuojauta,kad tau jau gali but per velu socializuotis,ka manai apie emigracija,pas kokius zulusus tarkim? bigsmile.gif
Atsakyti