Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų elgsenos problemos ir jų korekcija

QUOTE(mondioring @ 2013 06 14, 14:26)
na zinai-man nukirstu rankas ir kojas-ash pareishkimo policijai nerashyciau. o jus vis vadinate mentais-bet jei kas-begate skustis tiems mentams.... man tai garbes reikalas.ir viso gero

Jus cituojate mano posta tai prasyciau ir parodyti kur policininkus mentais pavadinau, kazkam reikia akiniu arba tiesiog nustoti skaityti tarp eiluciu.
Atsakyti
QUOTE(Akela. @ 2013 06 14, 14:42)
ka manai apie emigracija,pas kokius zulusus tarkim? bigsmile.gif


I Taiga pas meskas jam turbut butu geriausia mirksiukas.gif galetu savo malinkas ten darbui naudot (nugi koookia apsauga butu). O ir pikti kaimynu dvorniai nemaisytu gyvent aplink viska esdami ir gyvybes atiminedami unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 06 14, 15:48)
I Taiga pas meskas jam turbut butu geriausia mirksiukas.gif galetu savo malinkas ten darbui naudot (nugi koookia apsauga butu). O ir pikti kaimynu dvorniai nemaisytu gyvent aplink viska esdami ir gyvybes atiminedami unsure.gif

Netiks manau unsure.gif Ten gi būna žmogaus didumo pelėdos netikėtai iš užpakalio prisiveja. unsure.gif Tai gal geriau anas čia lieka, dvarniaškiukai gal mažiau pavojinga g.gif
Atsakyti
na taip Aleliuja-svarbiausia jei prie parduotuves visi zmogai dairosi aplinkui,kad kaimyno superinis dvornia neikastu....
p.s. man patinka eiti ramiai,o jei reikia dairytis-ta katai nekalta dvarnia ash SMAUGSIU_ISHBADYSIU ATVIORKA<IR KAS????jus ar susimastote>?? Kam zmogas sukurtas???Kad tarnautu Dievui,kam tvarius sukurtas-kad tarnautu Zmogui.... dar ash turiu gaileti ishsigimeliu????? Shuo ir debilas shuo su debilu sheimininku-Neturi Nieko Bendro...
Atsakyti
Tokia baisi situacija, bet niekas nieko iki šio nepadarė, tik pats po forumą grasiniesi? Kažin ar jau viskas taip iš tiesų baisiai... Ar negeriau būtų paėmus malinkas po miškiuką pasivaikščioti, atsipalaiduoti, medį kokį apsikabinus pastovėti, gėlyčių pasirinkti? Gal pasaulis pagražėtų? smile.gif
Atsakyti
nematau tikslo jums toliau diskutuoti, siuo klausimu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo `nata: 14 birželio 2013 - 19:10
Nu bet ir vaikų darželis... Pačios skatinat tuos protrūkius. Lyg nežinotumėt...
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 06 14, 19:41)
Tokia baisi situacija, bet niekas nieko iki šio nepadarė, tik pats po forumą grasiniesi? Kažin ar jau viskas taip iš tiesų baisiai... Ar negeriau būtų paėmus malinkas po miškiuką pasivaikščioti, atsipalaiduoti, medį kokį apsikabinus pastovėti, gėlyčių pasirinkti? Gal pasaulis pagražėtų? smile.gif

na bus su meile uzsmaugtas, nematau jokios Baisios situacijos,tik palauksiu progos ir sulauzysiu problemai kandanciai Stubura.. ash gi neverkiu kaip man sunku smile.gif)) o tas dvarnia-Neturi Jokios teises gyventi. jei gyventu koks asilas ir visiems dauzytu snukius silpnesniems,tai -sedetu kaleime,o dvarnia matai gali shiurpinti visa rajona...
Atsakyti
Įdomu būtu pamatyti kaip pačios moterytės gaudo kaifą su kabačiu ant kojos dvorniumi . Turbūt girtu, glostytu tokį meilų sutvėrimą ir dar džiaugtųsi, kad ponas kandusis joms skyrė dėmesio lotuliukas.gif
Aš kadangi esu NEcivilizuota, tokius dvarnius spardžiau ir spardysiu . Nes jų šeimininkams yra giliai DZYN ir man nei gydymo nei nuostolių neapmokės o ponai policininkai tegali pasiūlyti kreiptis privataus kaltinimo tvarka . Kas netiki, gali pats kreiptis ir įsitikinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 06 14, 20:28)
Įdomu būtu pamatyti kaip pačios moterytės gaudo kaifą  su kabačiu ant kojos dvorniumi  . Turbūt girtu, glostytu  tokį meilų sutvėrimą ir dar  džiaugtųsi, kad ponas kandusis joms skyrė dėmesio  lotuliukas.gif
Aš kadangi esu NEcivilizuota, tokius dvarnius spardžiau ir spardysiu . Nes jų šeimininkams yra giliai DZYN ir man nei gydymo nei nuostolių neapmokės o ponai policininkai tegali pasiūlyti kreiptis privataus kaltinimo tvarka . Kas netiki, gali pats kreiptis  ir įsitikinti  mirksiukas.gif

na kazkoks stebuklas... nors kazkas masto zmogishkai.pasiutusia lape nushauna mishke,vilka kuris papjove kiaule-nushauna,ar ash neturiu teises uzmushsti shuns pasiutusio???? kodel kai pas mane atvaziuoja sveciai-jie turi laaaabai atsargiai dairytis, nes neaptvertas dvarnia gali ikasti i blauzda ish nugaros???
ir ash nezadu gaudyti dvarni-tam yra mano shuniukai angeliukai-kurie su meile ji pagaus smile.gif
Atsakyti
Šiaip aš irgi panašiai elgiuosi, kaip modioring, kai man pasako, kad atbeges suo tik aplos ir grys (mazdaug jus stovekit issilos mano suniukas ant jusu ir viskas, nes jis nieko nedaro), tai as tada saviski paleidziu, ir sakau nebijokit jis jieno nedarys, jei jusiskis bus labai greitas pabegs biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2013 06 14, 20:51)
jei jusiskis bus labai greitas pabegs  biggrin.gif  blush2.gif

Labai geras pasiūlymas!!! lotuliukas.gif
Atsakyti