Įkraunama...
Įkraunama...

Kauniečių parama

Gelvora kontroliuoja šildymo skolą.Kiek tiksliai liko pasakyti negaliu, mat mes šito rašto nagauvom ir kaip supratau negausim. Vilma sakė, kad iš tų 200 kažkiek ir skola dengiasi, bet aišku labai po truputį.
Dėl skaitiklio neklausiau, pamiršau blush2.gif Pažadu pasidomėti.
Asara surinkau maišiuką, nėra vyro, negaliu į kitą palėpę užlipti blush2.gif
Atsakyti
Hmmm, o pati Vilma gali suzhinoti, kiek tos skolos dar liko? Kazhkaip keistai atrodo, kad skolos suma zhino tik skola ishieshkanti bendrove... Tokiu budu galima ish zhmogaus ir tris kartus daugiau "ishieshkoti" ir niekas nesukontroliuos...
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2006 06 12, 10:35)
Gelvora kontroliuoja šildymo skolą.Kiek tiksliai liko pasakyti negaliu, mat mes šito rašto nagauvom ir kaip supratau negausim. Vilma sakė, kad iš tų 200 kažkiek ir skola dengiasi, bet aišku labai po truputį.
Dėl skaitiklio neklausiau, pamiršau blush2.gif Pažadu pasidomėti.
Asara surinkau maišiuką, nėra vyro, negaliu į kitą palėpę užlipti blush2.gif


Tai dar turim laiko, planavom kita savaite su laukneseliu vaziuoti.
Atsakyti
Vilma gauna ataskaitas. Tai sakė, kad kažkiek dengiasi ir skola ir aišku kažkiek Gelvora sau pasiima.
Asara, tuomet bandysiu dar paieškoti blush2.gif
Atsakyti
Aishku... Tai reikes su Vilma pasikalbeti. Ji turetu tada zhinot, kiek ten dar liko...
Atsakyti

Aciu BALANDAI uz siuntinuka Panemunes mamytei. NERA, kada galeciau uzsukti paimti rubeliu ?

Galvoju, kadangi berniuko gimimo diena arteja, nupirksiu kokiu knyguciu.
Planuoju vaziuoti kita savaite. Gal dar kas galetu rubeliais, vitaminais ar pampersais (mergaite 9 men.) paremti.
Is anskto dekoju uz geruma
Atsakyti
Kadangi vyras negryžo, tai taip ir liko vienas maišiukas rūbelių.Dar batukus mergytei įdėjau ir vitaminų berniukui nupirkau. Tada aš rytoj į darbą atsivešiu maišiuką(kad tik nepamirščiau doh.gif ).
Atsakyti
Asara, rūbelius atsinešiau į darbą.Nepamiršau smile.gif Dar nupirkčiau pampersų, tik va klausimas kokį dydį? Kadangi maniškė toliau 3 dydžio nenaudojo, tai biški pasimetus esu. Kiek maždaug sveria ta mergaitė?
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2006 06 20, 07:53)
Asara, rūbelius atsinešiau į darbą.Nepamiršau smile.gif Dar nupirkčiau pampersų, tik va klausimas kokį dydį? Kadangi maniškė toliau 3 dydžio nenaudojo, tai biški pasimetus esu. Kiek maždaug sveria ta mergaitė?


NERA, mergaite smulkute 75 cm. Rubelius uzlekciau paimti rytoj po pietu.
Ar tinka ?
Atsakyti
Man tinka.Tik va pampersai ne pagal ūgį, o pagal svorį parsiduoda ax.gif Nu pabandysiu pasiklausinėti.Baisu, kad per mažų nenupirkčiau unsure.gif
Atsakyti
Asara, kur tu lens.gif Pampersus nupirkau, maišai stovi pioneer.gif
Atsakyti
Asara, ar tau viskas gerai???
Atsakyti