Įkraunama...
Įkraunama...

Kauniečių parama

Pas mane yra leliukiškų drabužėlių ir batelių, iki kokių 1,5 metukų ax.gif
Atsakyti
Aqa manau asara paimtų ax.gif Tik va kur jin pati dingo g.gif
Atsakyti
Labas rytas, nežinau ar čia įdėsiu nuorodą, bet pabandysiu Vienas vežimėlis Kaune ........ kaip supranu mamos tiesiog nori atsikratyt vežimaičiais , o norinčių nėra Tikiuosi čia atsiras kam reikia smile.gif Dabar lekiu ir pas Vilnietes, nes ir iš Vilniaus viena mamytė siūlo vežimėlį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voverė: 01 liepos 2006 - 07:58
4u.gif turiu 3 durų spintą su antrasolėmis, syra stalčiai, ruda, matinė, nenauja, bet normali, keliose vietose pabraižyta, nes kelis kartus kraustėmės, padovanotume 4u.gif tik su transportu nežinau kaip g.gif pagal išmatavimus turėtų lyg į pasatą tilpti 4u.gif

Gal kokiai šeimai reikia 4u.gif

KAUNAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 04 liepos 2006 - 15:40
QUOTE(NERA @ 2006 06 28, 11:42)
Aqa manau asara paimtų ax.gif Tik va kur jin pati dingo g.gif


Sveikos, merginos !!!
Atsiprasau uz ilga tyla, taciau sveikatos problemos uzpuole, tai visus reikalus reikejo i sona atideti.
O dabar geros naujienos. Vakar aplankiau Panemunes mamyte, kuri jau persikrauste i erdvesni kambareli tame paciame name. Kas menesi gauna uzsakyma patalynei siuti, tai jau linksmesne, nes pinigeliu prisiduria ir net pradejo apie savo busta svajoti. Buvo ir banke, issiaiskino kiek reiktu uzdirbti, kad paskola gautu. Vaikuciai irgi sveiki, auga, tik mergyte labai smulkute, taciau labai rami ir miela. Kai sueis metukai, planuoja darba ieskotis.
Tad naujienos tikrai geros, sutarem, kad atidarys savo vardu saskaita banke, ir isipareigojau po 100 Lt kas menesi jai pervesti, kad taupytu pinigelius atsargai (sunkiai dienai). Tai kai tures saskaitele, manau, gal forume paskelbti. Gal dar kas paremtu, nes sie pinigeliai butu jai kaip atrama sunkiu laiku.

Labai labai labai dekoja visoms paremusioms (ACIU BALANDAI, NERAI), labai noretu pati Jums padekoti, tai gal kada nuvaziuosim aplankyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Smagu, kad kapstosi po biškuti moterėlė. Asara, aišku ne mano reikalas, bet ar ne per dideli tavieji įsipareigojimai? Supranti aš bijau, kad jin žinodama, kad tu jai vis tiek padarysi pavedimą nustos stengtis. Žinai geriau duok "meškerę" nei "žuvį" unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes,
as ir buvau truputi atitrukus. ax.gif
Asara, aciu, kad "atsiradai" ir papasakojai, kaip sekesi.
Viskas O.K, saskaita banke nepakenks, gal vis litas-kitas susikaups per ilgesni laika.
Kita vertus, gal vertetu daugiau skelbimu ivairiose vietose ideti apie jos siuvimo paslaugas. Ar jau pilnai uzsivertus uzsakymais? blush2.gif
Nera, gal tycia ar netycia zinai, kaip sekasi Vilmai? 4u.gif
Dabar cia dazniau uzsuksiu... wub.gif
Atsakyti
Žinau žinau, vakar kaip tik su ja kalbėjom. To papildomo darbo Vilma atsisakė, sakė jai sunku, o ir Tautvydui liūdna vienam namuose. Nieko aš jai nesakiau, bet manau ji suprato, kad tokio jos poelgio aš nepateisinu.Jin žinojo, kad tas papildomas darbelis laikinas, o pinigai jiems labai reikalingi. Akinių recepto aišku neišsirašė. Elektrikas po truputį perka medžiagas ir bandys statyti skaitliuką.
Merignos artėja rugsėjo pirmoji. Ar darysim po kokį rinkinuką?
Atsakyti
Aš galvojau, kad elektros skaitliukas seniai pastatytas verysad.gif
Atsakyti
Nepastatytas.Niekaip Vilma su elektriku laiko nesusiderindavo. Tai dabar kai Vilma laisvesnė labai tikiuosi, kad pavyks pastatyti, o tiksliau turbūt- surasti jos laidus doh.gif
Atsakyti
Vai, tai gaila, kad dar Vilma nesusitvarke su skaitliuku, vis butu maziau painiavos su skolomis.
...O Tautvydas kaip jauciasi? Aisku, namuose liudna vienam sedeti, bet jei jo sveikata dabar normali, tai neturetu buti pagrindinis motyvas nesiimti darbelio.
Gal pacios Vilmos sveikata neleidzia g.gif
Del rugsejo I-osios prisideciau, tik reiktu pagalvoti, kam ir ka galvotume pirkti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2006 07 24, 10:51)
Vai, tai gaila, kad dar Vilma nesusitvarke su skaitliuku, vis butu maziau painiavos su skolomis.
...O Tautvydas kaip jauciasi? Aisku, namuose liudna vienam sedeti, bet jei jo sveikata dabar normali, tai neturetu buti pagrindinis motyvas nesiimti darbelio.
Gal pacios Vilmos sveikata neleidzia g.gif
Del rugsejo I-osios prisideciau, tik reiktu pagalvoti, kam ir ka galvotume pirkti. ax.gif


As irgi pritariu, kad rugsejo I - aja reiktu krepselius suorganizuoti.
Tik reikalingas sarasiukas kam ir vaikai kelintokai.

As atostogausiu iki rugpjucio vidurio, prisidedu prie visu Jusu sumanymu. bigsmile.gif
Atsakyti