Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

As irgi manau, kad kaina tikrai uzkelta tos pirstines g.gif Tikrai jau geriau pora nauju sepeteliu isigyti rolleyes.gif O kaip alternatyva jau rasiau ka atradau pas save namie, vat is kur ji pas mane atsirado tikrai nebepamenu, nes jau seniai turiu, tik nenaudojau. Manau, kad toki dalyka Droge ar Eurokose tikrai galima rasti g.gif ax.gif Idedu foto kaip manoji pirstinaite atrodo:

Cia stambesniais "sereliais", tinkama didesniems sepeteliams:
user posted image

O cia is kitos puses smulkesniais "sereliais", tinkamesne mazesniems sepeteliams:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Pandora_: 25 vasario 2013 - 14:52
Pandora thumbup.gif
Ir tikrai manau ne prastesnė už Sigmos tokia ir tikriausiai kaina 10 kart mažesnė bigsmile.gif Pasileisiu kada ir aš į paieškas kažko panašaus, gal ir "prilips" toks šepetėlių plovimo būdas mirksiukas.gif
Atsakyti
Pandora, ideja thumbup.gif Tik as tokia naudoju kuno masazui, droge kainavo 7 Lt berods g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 02 25, 15:02)
Pandora  thumbup.gif
Ir tikrai manau ne prastesnė už Sigmos tokia ir tikriausiai kaina 10 kart mažesnė  bigsmile.gif Pasileisiu kada ir aš į paieškas kažko panašaus, gal ir "prilips" toks šepetėlių plovimo būdas  mirksiukas.gif


Man prilipo sis plovimo budas jau po pirmo karto bigsmile.gif Nu tikrai fainai plovesi, plaunu su sampunu, tai kazkaip zymiai greiciau paskui tas sampunas issiplove ax.gif

QUOTE(krista08 @ 2013 02 25, 15:05)
Pandora, ideja  thumbup.gif Tik as tokia naudoju kuno masazui, droge kainavo 7 Lt berods  g.gif  biggrin.gif


Man masazui kazkaip neprilipo, gulejo vargsas nenaudojamas, atrado savo paskirti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2013 02 25, 14:50)
O kaip alternatyva jau rasiau ka atradau pas save namie, vat is kur ji pas mane atsirado tikrai nebepamenu, nes jau seniai turiu, tik nenaudojau. Manau, kad toki dalyka Droge ar Eurokose tikrai galima rasti g.gif  ax.gif Idedu foto kaip manoji pirstinaite atrodo:
Cia stambesniais "sereliais", tinkama didesniems sepeteliams:
O cia is kitos puses smulkesniais "sereliais", tinkamesne mazesniems sepeteliams:

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Vakar identišką daiktą tik baltos spalvos Ferplast firmos nupirkau šuniui šukuot (gal labiau tiktų glostyt). Jis būtent tam ir skirtas. Žiūrėjau aš tą video, kur šepetėliams plaut pirštinė, pagalvojau, kad gal galima būtų naudot virtuvines pirštines, kur puodams karstiems naudojamos - turiu tokias, tik griovelių visokių mažai. Bet už šitą mintį 10 balų.

Pirštinė gyvūnams šukuoti/kosmetiniams šepetėliams plauti.
p.s. rašau lyg labai ką apie šepetėlių plovimą nusimanyčiau, nors kosmetikoj esu žalia kaip svogūno laiškas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 25 vasario 2013 - 15:32
QUOTE(simre @ 2013 02 25, 15:26)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Vakar identišką daiktą tik baltos spalvos Ferplast firmos nupirkau šuniui šukuot (gal labiau tiktų glostyt). Jis būtent tam ir skirtas.


Man atrodo tos pirstines gyvunams sukuoti ir glostyti yra didesnes, storesnes, grubesnes, bent kiek esu macius ax.gif Drogas, mano manymu, geresnis variantas ax.gif
Atsakyti
Mergaites, patarkit kokius nusipirkt sepetelius seseliams? i kokius verta ziureti? noreciau pradet paiesk pirkiniui siam bet net neisivaizduoju kokiam galintojui teikt pirmenybe blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rutajon @ 2013 02 25, 23:49)
Mergaites, patarkit kokius nusipirkt sepetelius seseliams? i kokius verta ziureti? noreciau pradet paiesk pirkiniui siam bet net neisivaizduoju kokiam galintojui teikt pirmenybe  blink.gif


As turiu Sigma ir Everyday Minerals - visi vienodai patinka. Dar MAC berods 127 turiu, bet sitas labai retai naudojamas, nelimpa man.
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2013 02 23, 09:43)
Sveiki, klausimas ne visai tiesiogiai, bet vis tik susijęs su kosmetiniais šepetėliais. Dažnai nuotraukose matau šepetėlius, sustatytus stikliniuose induose, į kuriuos priberta rutuliukų. Domina, KOKIE būtent rutuliukai tam naudpjami. Suprantu, tai gali būtu stiklas, plastikas, gal dar kažkas. Bet kas turėtų būti konkrečiai, nes noriu pasidaryti tokį "dekoro elementą", bet bijau, kad šepetėlių, teptukų galai nusibrūžins į rutuliukus.

QUOTE(simre @ 2013 02 23, 13:34)
Ačiū už idėjas ir patarimus  thumbup.gif  Tik kavos pupelėmis man pasinaudoti neteks - negaliu pakęst nei kavos kaip gėrimo, nei apskritai jos kvapo. Bandysiu paieškot kokių nors rutuliukų, lengvesnės medžiagos negu stiklas. Arba naudosiu pupeles.


As suberus spalvotus akvariumo akmenukus - galvojau gal braizys, bet visiskai ne. thumbup.gif Pradzioj specialiai pirkausi filler tokius plastikinius skaidrius (kaip kazkas temoj imetes), bet mano indelis (naudoju apvalia vaza) gana lengvo stiklo, jie lengvuciai, tai nei gerai sepeteliai laikesi, nei saugiau jautesi - bijojau, kad pasunkejus vienai pusei i ta puse ir neissiverstu viskas.
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 02 25, 15:02)
Pasileisiu kada ir aš į paieškas kažko panašaus, gal ir "prilips" toks šepetėlių plovimo būdas  mirksiukas.gif


Maciau siandien Droge lygiai tokia pacia kaip idejau foto, uz 8Lt mirksiukas.gif

QUOTE(rutajon @ 2013 02 25, 22:49)
Mergaites, patarkit kokius nusipirkt sepetelius seseliams? i kokius verta ziureti? noreciau pradet paiesk pirkiniui siam bet net neisivaizduoju kokiam galintojui teikt pirmenybe  blink.gif


Galie pradeti nuo Everyday Minerals ir Sigma. Everyday Minerals butent akims nesu bandzius, bet esu girdejusi atsiliepimu, kad tikrai neblogi. Sigmos turiu, tai kai kurie maziau, kai kurie daugiau, bet visi patinka. Dar MAC yra geru akims sepeteliu, bet jie jau brangesni, tad siulyciau pradeti nuo pigesniu, bet geru, pvz. Sigma mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, cia gera kaina sepeteliu, ar ne?
http://pigu.lt/grozi...ques?id=3408380
Atsakyti
Kokie is Sigma sepeteliu jums smagiausi, kuriuos pavadintumet MUST HAVE?

Dabar turiu Sigma F80, mastau, ar antra toki pat pirkt, ar koki kitoki dar pasiimt g.gif Nes sitas tai labai patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2013 02 27, 00:44)
Kokie is Sigma sepeteliu jums smagiausi, kuriuos pavadintumet MUST HAVE?

Dabar turiu Sigma F80, mastau, ar antra toki pat pirkt, ar koki kitoki dar pasiimt  g.gif Nes sitas tai labai patinka  ax.gif


Patys mylimiausi ir be kuriu nebeisivaizduoju dazymosi tai F80 ir E30 thumbup.gif
Taip pat manau i Must Have turetu ieiti E55 ir E35 (pastarojo neturiu, naudoju MAC 217, bet manau jie abu tokie pat)

Noreciau dar isigyti F40 ir F86 rolleyes.gif
Atsakyti