Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(Kristalė* @ 2013 02 26, 22:05)
Merginos, cia gera kaina sepeteliu, ar ne?
http://pigu.lt/grozi...ques?id=3408380

Manau, kad visai nebloga kaina, toks rinkinukas paprastai kainuoja apie 17-18 dolerių, plius parsiuntimas tarkim iš iherb (jei pati pirksit). Galima užsakinėt per tarpininkes, pvz čia dabar akcija http://www.ulta.com/...sImpprod3220081 1 perki, kitam 50 proc. nuolaida, tai skaičiuokitės, gal rasit kompaniją, kuriai dar reikia tokio rinkinuko 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pukšt @ 2013 02 27, 01:16)
Patys mylimiausi ir be kuriu nebeisivaizduoju dazymosi tai F80 ir E30 thumbup.gif
Taip pat manau i Must Have turetu ieiti E55 ir E35 (pastarojo neturiu, naudoju MAC 217, bet manau jie abu tokie pat)

Noreciau dar isigyti F40 ir F86 rolleyes.gif

Gal turėjot galvoje E25, nes jis tapatinamas su MAC 217 mirksiukas.gif

Kam daugiausiai naudojat E30?
Iš pradžių jis man labai labai patiko, bet dabar žiūriu nedaug naudojamas, nebent apatiniui vokui padažyti g.gif Jei darau su juo kamputį, tai per griežta linija gaunasi ir labai sunkiai tada blendinasi g.gif kažkaip pastebėjau, kad man jo minkštesnio gal reikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astukasas: 27 vasario 2013 - 11:22
Merginos, kok šepetėlį galite rekomenduoti lūpoms? Niekaip neissirenku doh.gif
Atsakyti
Astukasas, man E30 tiesiog idealus vidinio akies kampucio highlight'inimui thumbup.gif taip pat ji naudoju, kai noriu virs akies ne tokio ryskaus, o minkstesnio, truputi platesnio pravedimo (dirbant su seseliais), ypac link isores ax.gif

Mintee, jei patinka F80, gal kito norit F88? bigsmile.gif man ji kazkuri cia rekomendavo, tai as suzaveta wub.gif butu panasus kaip Jusu turimas, tik truputi kirstu kampu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2013 02 27, 12:41)
Astukasas, man E30 tiesiog idealus vidinio akies kampucio highlight'inimui thumbup.gif taip pat ji naudoju, kai noriu virs akies ne tokio ryskaus, o minkstesnio, truputi platesnio pravedimo (dirbant su seseliais), ypac link isores ax.gif

Mintee, jei patinka F80, gal kito norit F88? bigsmile.gif man ji kazkuri cia rekomendavo, tai as suzaveta wub.gif butu panasus kaip Jusu turimas, tik truputi kirstu kampu smile.gif

Nu reiks dar kitom reikmėm pabandyt jį panaudot.
O aš irgi turiu F80, tai kitą tikrai pirksiu F88, nes atrodo dar geresnis wub.gif Kai pirkau dar F88 nebuvo atsiradęs blush2.gif

*************************************************
Su kokiais šepetėliais darot pravedimą šešėliu? Tam reikalui naudoju Sigmos E75, bet kažkaip jis man per storas jei noriu plonesnės linijos, turiu Sigmos E05, tai jis irgi netinka tokiam pravedimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 02 27, 12:19)

Gal turėjot galvoje E25, nes jis tapatinamas su MAC 217  mirksiukas.gif

Kam daugiausiai naudojat E30?
Iš pradžių jis man labai labai patiko, bet dabar žiūriu nedaug naudojamas, nebent apatiniui vokui padažyti  g.gif Jei darau su juo kamputį, tai per griežta linija gaunasi ir labai sunkiai tada blendinasi  g.gif kažkaip pastebėjau, kad man jo minkštesnio gal reikia  g.gif


E35 irgi lyginamas su 217 smile.gif bet taip, gal labiau e25 turejau omeny, kaip ir minejau as jo neturiu wink.gif

E30 as naudoju kampuciui vidiniam, apatiniam vokui, taip pat spalva ant rauksles virsitinio voko dedu, o tada jau blendinu su kitu sepeteliu smile.gif
Atsakyti
as turiu e65, tai man pats tas, tiesa, nezinau kiek jis skiriasi nuo e75 - nes sito neturiu..
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2013 02 27, 11:41)
Mintee, jei patinka F80, gal kito norit F88? bigsmile.gif man ji kazkuri cia rekomendavo, tai as suzaveta wub.gif butu panasus kaip Jusu turimas, tik truputi kirstu kampu smile.gif



QUOTE(Astukasas @ 2013 02 27, 11:48)
Nu reiks dar kitom reikmėm pabandyt jį panaudot.
O aš irgi turiu F80, tai kitą tikrai pirksiu F88, nes atrodo dar geresnis  wub.gif Kai pirkau dar F88 nebuvo atsiradęs  blush2.gif


O tas F88, jo panasios funkcijos? Irgi pudrai/krempudrai galima naudot? Ziurineju dabar youtubej filmukus smile.gif Aciu uz rekomendacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2013 02 27, 13:19)
O tas F88, jo panasios funkcijos? Irgi pudrai/krempudrai galima naudot? Ziurineju dabar youtubej filmukus smile.gif Aciu uz rekomendacija  4u.gif

Taip, būtent tam drinks_cheers.gif ir jis angled formos, tai daug geriau su juo aplink nosį ar akis įmanoma prieit thumbup.gif Bent jau man taip atrodo, nors neturiu blush2.gif
Atsakyti
O gal verta rinkinuka imt, sita: http://www.sigmabeau...es_p/smax06.htm

Gal kas nors turit? Ar visi sepeteliai naudojami kazin? g.gif

Ten ir F80 ir F88, einu youtuben ieskot, ka su kitais galima veikt biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2013 02 27, 13:42)
O gal verta rinkinuka imt, sita: http://www.sigmabeau...es_p/smax06.htm

Gal kas nors turit? Ar visi sepeteliai naudojami kazin?  g.gif

Ten ir F80 ir F88, einu youtuben ieskot, ka su kitais galima veikt  biggrin.gif  doh.gif

Jeigu tik kišenė leidžia, tai kodėl gi ne bigsmile.gif
Šiaip daugelio jų paskirtis panaši arba lengvai pritaikoma keliom paskirtim, tai net nežinau ar man tiek daug kabuki šepetėlių reikėtų neprofesionaliam naudojimui g.gif
Iš šio rinkinuko mane labiausiai domintų F84 kreminiams skaistalams, nes jis suapvalintos formos ir šiek tiek kitaip dengtųsi skaistalai nei su plokščiu F80 ar F88 tarkim. Su F86 dar geriau įtrintute pudrą palei akis ar nosį.
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 02 27, 14:18)
Jeigu tik kišenė leidžia, tai kodėl gi ne  bigsmile.gif
Šiaip daugelio jų paskirtis panaši arba lengvai pritaikoma keliom paskirtim, tai net nežinau ar man tiek daug kabuki šepetėlių reikėtų neprofesionaliam naudojimui  g.gif
Iš šio rinkinuko mane labiausiai domintų F84 kreminiams skaistalams, nes jis suapvalintos formos ir šiek tiek kitaip dengtųsi skaistalai nei su plokščiu F80 ar F88 tarkim. Su F86 dar geriau įtrintute pudrą palei akis ar nosį.


Aha, paziurejau pora video, nereikia ir man tiek. Mastau, gal koki P88 arba P80 maskuokliui nusipirkt, vat, maskavimui, tai tikrai nieko neturiu unsure.gif Situos kas nors naudojat? ax.gif
Atsakyti
merginos ar gali cia buti originalus Boby Brown sepeteliai ? Man kazkodel kelia abejoniu user posted image
Atsakyti