Įkraunama...
Įkraunama...

Žemės paskirties keitimas

QUOTE(kliovaja @ 2010 08 05, 09:22)
Sveiki, mane labai domina toks klausimas. Mes turime z.u paskirties zeme prie Rieses. Jo didis 1,04ha. Mes norime keisti paskirti i mazaauksciu namu statyba. Ar imano ma surasti toki zmogu kuris investuotu i sita procesa, o tada su juo susitarus ar grazinti zemes dali ar pinigus su procentais. Is vys nzn, ar taip kas nors daro. Nes kiek suprantu nepakeitus paskirties neapsimoka pardavyneti, aplinkui visur namai statosi, o mes taip ir delsiam ir niekaip neapsisprendziam.

Be abejo, įmanoma rasti, kad padarytų tokiu atveju detalųjį planą, prieš tai tereikia sutartį pasirašyti, kokia sklypo dalis atitieks rengėjui, parengus DP. Pati esu dariusi detalųjį tokiomis sąlygomis vieniems žmonėms, kurie norėjo padalinti sklypą, bet neturėjo pinigų investuoti į detaliojo planavimo procesą (tuo metu ir kainos buvo kosminės).
Papildyta:
QUOTE(Dovyte @ 2010 08 05, 14:20)
Idomu kiek galetu kainuoti visas reikalas, jei is to hektaro padaryti 5 sklypus po 20 a. ir pakeist ju paskirti? Kas nusimano?

O kokioje savivaldybėje? Nuo to kaina labai priklauso, ir be abejo nuo kitų niuansų, bet pirmiausiai - nuo vietos.
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2010 08 05, 15:36)
Be abejo, įmanoma rasti, kad padarytų tokiu atveju detalųjį planą, prieš tai tereikia sutartį pasirašyti, kokia sklypo dalis atitieks rengėjui, parengus DP. Pati esu dariusi detalųjį tokiomis sąlygomis vieniems žmonėms, kurie norėjo padalinti sklypą, bet neturėjo pinigų investuoti į detaliojo planavimo procesą (tuo metu ir kainos buvo kosminės).
Papildyta:

O kokioje savivaldybėje? Nuo to kaina labai priklauso, ir be abejo nuo kitų niuansų, bet pirmiausiai - nuo vietos.


As dariau priliminaru dabartines paskirties vertinima, turiu ji ir dabar, man sake kad jei pakeisiu paskirti tai ant kiek daliu padalinsiu zeme tai tiek kartu ir pabrangs, tai nesinori prarasti nemazu pinigeliu.
Atsakyti
QUOTE(kliovaja @ 2010 08 05, 17:26)
As dariau priliminaru dabartines paskirties vertinima, turiu ji ir dabar, man sake kad jei pakeisiu paskirti tai ant kiek daliu padalinsiu zeme tai tiek kartu ir pabrangs, tai nesinori prarasti nemazu pinigeliu.

Be abejo, suprantama, vertė kelis kartus didėja su pakeista paskirtimi, aišku, ir laiko užtruks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2010 08 05, 15:36)
Be abejo, įmanoma rasti, kad padarytų tokiu atveju detalųjį planą, prieš tai tereikia sutartį pasirašyti, kokia sklypo dalis atitieks rengėjui, parengus DP. Pati esu dariusi detalųjį tokiomis sąlygomis vieniems žmonėms, kurie norėjo padalinti sklypą, bet neturėjo pinigų investuoti į detaliojo planavimo procesą (tuo metu ir kainos buvo kosminės).

Nemanot,kad abi puses labai rizikuoja, sudarinedamos tokio tipo sandorius butent dabar? Sklypo savininkas rizikuoja sumoket didziausia kaina (nes DP rengejui gi bus naudinga ispust savo paslaugu kaina), o DP rengejas rizikuoja neatgaut sukistu pinigu del galimo zemes vertes kritimo, ir ta suvokdamas,be abejo,kaip saugikli,uzsiples didesne savo paslaugu kaina..
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2010 08 05, 14:36)
Be abejo, įmanoma rasti, kad padarytų tokiu atveju detalųjį planą, prieš tai tereikia sutartį pasirašyti, kokia sklypo dalis atitieks rengėjui, parengus DP. Pati esu dariusi detalųjį tokiomis sąlygomis vieniems žmonėms, kurie norėjo padalinti sklypą, bet neturėjo pinigų investuoti į detaliojo planavimo procesą (tuo metu ir kainos buvo kosminės).
Papildyta:

O kokioje savivaldybėje? Nuo to kaina labai priklauso, ir be abejo nuo kitų niuansų, bet pirmiausiai - nuo vietos.

Cia Vilniaus rajonas
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2010 08 05, 17:43)
Nemanot,kad abi puses labai rizikuoja, sudarinedamos tokio tipo sandorius butent dabar? Sklypo savininkas rizikuoja sumoket didziausia kaina (nes DP rengejui gi bus naudinga ispust savo paslaugu kaina), o DP rengejas rizikuoja neatgaut sukistu pinigu del galimo zemes vertes kritimo, ir ta suvokdamas,be abejo,kaip saugikli,uzsiples didesne savo paslaugu kaina..

Čia yra abipusio susitarimo reikalas, o sutartyje viskas turi būti aiškiai apibrėžta. Čia neina kalba apie rengėjo paslaugų kainą (yra mainai - paslauga už nekiln.turtą - ir vieno, ir kito kaina kinta laiko bėgyje), nes būtent užsakovas šiuo atveju pinigų mokėti nenori (negali), žodžiu abipusis susitarimas, kaip sakoma, kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Darydamas tokią sutartį be abejo žmogus pasveria visus už ir prieš ir galimas alternatyvas, pvz. aš ypatingai didelės rizikos čia nematau, jei sutartis sudaroma juridiškai pagrįsta.

QUOTE(Dovyte @ 2010 08 05, 17:58)
Cia Vilniaus rajonas

Aš pati Kaune dirbu, čia kainos mažesnės, tai pasakysiu tik labai preliminariai, nes Vilniuje kainos kitokios, ... manau būtų ~10 000 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leslie: 05 rugpjūčio 2010 - 18:58
QUOTE(Leslie @ 2010 08 05, 18:56)
Aš pati Kaune dirbu, čia kainos mažesnės, tai pasakysiu tik labai preliminariai, nes Vilniuje kainos kitokios, ... manau būtų ~10 000 Lt.

Cia uz vieno sklypo atidalinima ir pakeites keitima?
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 08 06, 09:49)
Cia uz vieno sklypo atidalinima ir pakeites keitima?

Detalusis planas daromas vienas visam sklypui, juo sklypą galima dalinti ir paskirtį keisti iš karto (visiems sklypams). Kaina preliminariai parašiau detalaus plano (dalinimo į 5 dalis ir paskirties keitimo iš ž.ū. į namų valdą) 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
As su tokiu klausimu ax.gif noriu kreiptis i architekta del zemes paskirties pakeitimo, kad detaluji plana sudarytu ax.gif sakykit, ka as jam turesiu pateikti, kokia info ir popierius g.gif
Is anksto dekoju mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Leslie @ 2010 06 12, 07:52)
Sveiki,


Trumpai nupasakosiu žemės paskirties keitimo procesą: pasidarius topografinę nuotrauką (pas geodezininkus) reikia kreptis į savivaldybės urbanistikos ar architektūros skyrių su prašymu išduoti sąlygas detaliojo plano rengimui (kai kurios savivaldybėse tuo metu jau reikalaujama detalaus plano schemos - tai prieš tai architektas ją padaro, kitur - nereikia) ir perleisti detaliojo plano


Dar klausimelis iskilo, o jei savivaldybe nereikalaus DP schemos, tai bereikalo pinigelius jam sumokesiu g.gif Tai pirmiausia, gal i savivaldybe kreiptis, ka patartumet smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas mane Kalvarijos sen. Smalininku kaimas prie Orijos ezero! Kazin, kaip ten situacija ax.gif
Gal galima butu nuoroda, kur tas zonas pasiziureti g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti