Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 02 01, 09:25)
nu va, reik pačiupinėt, nes modelis tai kaip ir tų su pūkeliu, nu bet nelogiška būtų... gal ryt pavyks nuvažiuot, apžiūrėsiu ir raportuosiu  pioneer.gif

o tos suknyės mums irgi po namus gerai sueina, bet gerai ir iki pardės kai reik greit nubėgt, jau nebe terlė, tai perrengt nebūtina  hihihi.gif


Tu viska apziurek ir raportuok mums. Tikiuosi nebus tos pigios sukneles labai skystos g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri esat pirkusios super skinny džinsus?Ar jie tikrai super skinny ir tinkami kūdai mergaitei?
http://www.hm.com/gb...amp;variant=134
Atsakyti
Kazka panasaus turejau, bent pas mus reikedavo nusiimt petnesas ir tada kaip kelnytes nusiaut. Manau kad ir sitos to paties principo smile.gif

user posted image
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 01 31, 23:41)
šitų norėčiau, o kaip bus iš tiesų, pamatysim, kai apžiūrėsiu gyvai  biggrin.gif

šitos suknytės norėčiau ir, jei dar būtų, tokius batukus prigriebt  rolleyes.gif



Va ta su kapisonu ir as nuziurejau bet melyna ir dar prie jos tas tympas zydras su gelem bigsmile.gif Nu lauksim ziniu is jusu,kokie pastebejimai mirksiukas.gif
Atsakyti
buvau šiandien HM, ale nieko dar nebuvo iš naujos kolekcijos doh.gif tai tik geltonas kelnytes nupirkau ir tą dryžuotą bliuskytę, turėsim visą derinuką, išskyrus batukus, nenorėjo manoji tokių biggrin.gif tik nžn, kaip mes ten tas žalsvas matavomės, kad atrodė, kad jos mums tik tik g.gif šiandien geltonas vis tik 3-4 m. nusipirkom ir dar užlenkt reikėjo blink.gif tai susiradau žalsvų išmatavimus, ale vienodi, tai vadinas, kažkaip negerai mes tas žalsvas užsidėję buvom doh.gif o 4-5 m. dydy paskendom biggrin.gif bliuskytę ėmėm 4-6 m., rankovės ilgokos ir pati tokia ilgesnė, bet jau nerizikavau imt mažesnės, tuo labiau, kad su elastanu ji, ir taip gerai apsitempia, su mažesne išvis dešrelė būtų smile.gif
Atsakyti
Mergaites, koki dydi inkariuku imti kad butu ne maziau 17 cm viduje??
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2013 02 03, 11:48)
Mergaites, koki dydi inkariuku imti kad butu ne maziau 17 cm viduje??

jei turit omenyje tokius
http://www.hm.com/gb...article=04165-B
10 dydi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŠANTEL: 03 vasario 2013 - 15:17
Ojej kokią įdomią temą radau,valio įkūrėjoms thumbup.gif jai ko reiks-klausiu arba pasidalinsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2013 02 01, 09:09)
Ir as pagalvojau, kad nesamone vasara su pukeliu, bet priartinus man grynai pukelis matosi g.gif

Tos geltonos suknytes ir as noreciau, man tokios suknytes labai gerai i kiema buna thumbup.gif

Nu nzn as paziurejau is arti melyna tikrai ten pukelio nera g.gif
Papildyta:
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 02 02, 23:29)
buvau šiandien HM, ale nieko dar nebuvo iš naujos kolekcijos  doh.gif tai tik geltonas kelnytes nupirkau ir tą dryžuotą bliuskytę, turėsim visą derinuką, išskyrus batukus, nenorėjo manoji tokių  biggrin.gif tik nžn, kaip mes ten tas žalsvas matavomės, kad atrodė, kad jos mums tik tik  g.gif šiandien geltonas vis tik 3-4 m. nusipirkom ir dar užlenkt reikėjo  blink.gif tai susiradau žalsvų išmatavimus, ale vienodi, tai vadinas, kažkaip negerai mes tas žalsvas užsidėję buvom  doh.gif o 4-5 m. dydy paskendom  biggrin.gif bliuskytę ėmėm 4-6 m., rankovės ilgokos ir pati tokia ilgesnė, bet jau nerizikavau imt mažesnės, tuo labiau, kad su elastanu ji, ir taip gerai apsitempia, su mažesne išvis dešrelė būtų  smile.gif

Niu pasirodykit su derinuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠANTEL @ 2013 02 04, 09:07)
Niu pasirodykit su derinuku ax.gif


nu pagaliau prikalbinau pasimatuot, į kojines nekreipiam dėmesio biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 02 04, 12:28)
nu pagaliau prikalbinau pasimatuot, į kojines nekreipiam dėmesio  biggrin.gif


Super grazus labai derinukas wub.gif ,mergytei labai tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Svajone* @ 2013 02 04, 09:21)
Ojej kokią įdomią temą radau,valio įkūrėjoms  thumbup.gif jai ko reiks-klausiu arba pasidalinsiu  4u.gif

thumbup.gif drąsiai junkis, kuo daugiau tuo smagiau biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ŠANTEL @ 2013 02 04, 11:07)
Nu nzn as paziurejau is arti melyna tikrai ten pukelio nera g.gif


pūkelio ir aš neįžiūriu, tik kamuoja dvejonės kokį dydį imti, ar nebus 2-4 dydis, jau toks ribinis kaip kad džemperiai ir tos suknytės pašiltintos, kurias iš žiemos kolekcijos pirkom g.gif
Papildyta:
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 02 04, 11:28)
nu pagaliau prikalbinau pasimatuot, į kojines nekreipiam dėmesio  biggrin.gif


labai gražus derinukas wub.gif ypač patiko kelnytės ir maikutė, na megztukas man toks vis dėlto tysaliukas blush2.gif vasarai tai gal thumbup.gif kažin tik kaip nešiosis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 04 vasario 2013 - 12:25