Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(DdoviliuxX @ 2013 02 04, 11:23)
labai gražus derinukas wub.gif ypač patiko kelnytės ir maikutė, na megztukas man toks vis dėlto tysaliukas blush2.gif vasarai tai gal thumbup.gif  kažin tik kaip nešiosis g.gif


nžn, ar turėjot tokį dryžuotą mėlyną-baltą megztuką su kišenytėm (nebeturiu internetinės jo foto)? tai jis tvirtesnis buvo, šitas tikrai palyginus skystesnis, bet vasarai sueis
Atsakyti
QUOTE(ŠANTEL @ 2013 02 04, 11:07)
Nu nzn as paziurejau is arti melyna tikrai ten pukelio nera g.gif
Papildyta:

Niu pasirodykit su derinuku ax.gif


Neziurejau melynos smile.gif
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 02 04, 11:28)
nu pagaliau prikalbinau pasimatuot, į kojines nekreipiam dėmesio  biggrin.gif

user posted image


Super, maziukei spalvos ypac tinka wub.gif Bet man lyg zalios kelnytes siauresnes buvo ar cia tik foto taip pasirode g.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2013 02 06, 07:18)
Super, maziukei spalvos ypac tinka wub.gif Bet man lyg zalios kelnytes siauresnes buvo ar cia tik foto taip pasirode g.gif


manau, ten kitaip stovėjo, dėl to taip ir atrodė, nemanau, kad plotis jų skiriasi, na, ne skiniukai jos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alatėja_: 06 vasario 2013 - 08:20
Sveikos, mergaites,

gal galit patarti, kokį dydį imti šios suknelės:
user posted image

maniškės ūgis 100cm dabar. Į krepšį įsidėjus 2-4, bet kažin ar nebus maža g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2013 02 06, 10:19)
Sveikos, mergaites,

gal galit patarti, kokį dydį imti šios suknelės:
user posted image

maniškės ūgis 100cm dabar. Į krepšį įsidėjus 2-4, bet kažin ar nebus maža g.gif

man atrodo pilnai jums užtektų ir 2-4 dydžio, nes iš 4-6 dydžio galit iškristi tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2013 02 06, 09:32)
man atrodo pilnai jums užtektų ir 2-4 dydžio, nes iš 4-6 dydžio galit iškristi tikrai 4u.gif


Ačiū 4u.gif
Papildyta:
o įdomu, kaip su šiom g.gif

user posted image

Mano damai 3.4m, gal jau imti 4-6Y dydį? g.gif
Atsakyti
Kepurytes nei pamazintos,nei padidintos,atitinka dydi,beje nepamirskim,kad kiekvieno vaiko galva skirtinga,vieno didele,kito mazesne.
Atsakyti
Šiandien gavome tokias kelnytes, truputį didokos, bet kokios ryškios blink.gif apakt nuo to ryškumo galima lotuliukas.gif kažkaip nesitikėjau biggrin.gif
http://www.hm.com/gb...article=04936-C
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avietytė: 06 vasario 2013 - 16:12
QUOTE(Avietytė @ 2013 02 06, 18:11)
Šiandien gavome tokias kelnytes, truputį didokos, bet kokios ryškios  blink.gif  apakt nuo to ryškumo galima  lotuliukas.gif  kažkaip nesitikėjau  biggrin.gif
http://www.hm.com/gb...article=04936-C

O jos skinni ar tiesios 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(ŠANTEL @ 2013 02 06, 18:08)
O jos skinni ar tiesios 4u.gif ?

Nežinau, galiu pasakyti kad skinni ir tiesios lotuliukas.gif na tikrai neplačios g.gif siauros g.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietytė @ 2013 02 06, 17:11)
Šiandien gavome tokias kelnytes, truputį didokos, bet kokios ryškios  blink.gif  apakt nuo to ryškumo galima  lotuliukas.gif  kažkaip nesitikėjau  biggrin.gif
http://www.hm.com/gb...article=04936-C


Koki dydi emet?
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2013 02 07, 08:18)
Koki dydi emet?


1,5-2 dydis ax.gif
Atsakyti