Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

HM Latvijoje jau yra, Rygoje, kainos beveik tas pats kaip uk
http://www.hm.com/lv...3329#Nr=1225476
Atsakyti
Alatėja, antras derinukas patiko labai wub.gif pirmas derinkas mano akiai Jums jau mažokas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2013 02 18, 10:10)
Alatėja, antras derinukas patiko labai wub.gif  pirmas derinkas mano akiai Jums jau mažokas blush2.gif

pritariu del pirmo blush2.gif o antras labai grazus, imsiu sita suknyte ir saviskei drinks_cheers.gif
Atsakyti
Alatėja ir suknyte ir mergyte thumbup.gif

mes irgi tokia uzsisakem tik geltona, sia savaite gal gausim wub.gif

merginos norejau paklausti kaip HM apatiniai boxeriukai mazinti ar didinti? koki dydi imti trimetei merginai?
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2013 02 18, 08:10)
Alatėja, antras derinukas patiko labai wub.gif  pirmas derinkas mano akiai Jums jau mažokas blush2.gif


žiūriu, visoms tas pirmas užkliuvo biggrin.gif nėra jis mažas, ale poza ne kokia, tai taip ir atrodo biggrin.gif čia gal geriau blush2.gif labai sunku buvo ją nufotkint, vis staipės, maivės doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2013 02 18, 11:09)
merginos norejau paklausti kaip HM apatiniai boxeriukai mazinti ar didinti? koki dydi imti trimetei merginai?

Liekniems savo vaikams perku dydžiu mažesnius H&M apatinius, apvalesniam sūnui - jo dydžio (neužmetinėdama "ateičiai"). Kaip tik vakar gavau 4-6m. dydžio bokseriukus. Mano lieknai keturmetei jie dar gerokai laisvi. Bet 2-4 metų jau pernai žiemą (lygiai trejų) dėvėjo.
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2013 02 18, 12:46)
Liekniems savo vaikams perku dydžiu mažesnius H&M apatinius, apvalesniam sūnui - jo dydžio (neužmetinėdama "ateičiai"). Kaip tik vakar gavau 4-6m. dydžio bokseriukus. Mano lieknai keturmetei jie dar gerokai laisvi. Bet 2-4 metų jau pernai žiemą (lygiai trejų) dėvėjo.


Aciu, manau savo vidutinei trimetei imsiu 2-4, jei ka priaugsim smile.gif

o siaip kokybiski?
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2013 02 18, 11:51)
Aciu, manau savo vidutinei trimetei imsiu 2-4, jei ka priaugsim  smile.gif

o siaip kokybiski?


mes boxeriukų neturim, bet tas paprastas kelnaites mano trimetė jau senokai dėvi 4-6 m., nes 2-4 m. jau mažoki

ir dėl kokybės galiu tik apie kelnaites pasisakyt, kad visokių būna, vienos būna skystaliukai, kitos tvirtesnio trikotažo, jau išbandžius, tai jau žinau, kokių nebeimt smile.gif o šiaip skalbiasi labai gerai, nenublunka, tik kartais lipdukai visokie sulimpa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 02 18, 14:38)
mes boxeriukų neturim, bet tas paprastas kelnaites mano trimetė jau senokai dėvi 4-6 m., nes 2-4 m. jau mažoki

ir dėl kokybės galiu tik apie kelnaites pasisakyt, kad visokių būna, vienos būna skystaliukai, kitos tvirtesnio trikotažo, jau išbandžius, tai jau žinau, kokių nebeimt  smile.gif o šiaip skalbiasi labai gerai, nenublunka, tik kartais lipdukai visokie sulimpa  biggrin.gif

dėl kelnaičių galiu ir aš pasisakyti, visada perku H&M kelnaites, nes man jų kokybė superinė thumbup.gif imu ten kur po 7 vienetus būna supakuota, tai spalva nesusiskalbia, lipukai ir savo vietose 4u.gif mano keturmetė vilki 2-4 dydį dar vis thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
apie šias kalbu
http://www.hm.com/gb...article=05978-A
Atsakyti
Aciu uz tiek patarimu thumbup.gif

mums labai svarbu kad i dupce nelystu blush2.gif

reiks gal pameginti ir paprastas smile.gif
Atsakyti
Aš irgi jau senokai vaikams imu tik H&M apatinius: vasarą paprastas kelnaites, o žiemą dažniausiai bokseriukus dėvi. Dėl kokybės berniukiškiems tik kartą priekaištų turėjau dėl labai greitai apsilaupiusių lipdukų. O va, su mergaitiškomis, tai buvo, kad ir tos dekoratyvinės gumutės yro. O medžiaga, kad ir plonesnė, tačiau visai neblogai laiko. Ir modeliukais vaikai nesiskundė nei vienas. Man dar labai labai berniukų apatinės kelnės (ilgos) patiko, bet jų tik skandinaviškose parduotuvėse pirkti mačiau.
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 02 17, 12:57)
sveikutės,

pasirodom su HM  smile.gif

user posted image


kokio dydzio suknele emet? koks visas ilgis?
Atsakyti