Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiruošimas nėštumui po persileidimo, abrazijos

Mano istorija panasi: vienas sveikas vaikas, po 4 metu abrazija, po metu nesulaukiau paskirtos abrazijos, persileidau. Persileidimas daug ziauriau, negu abrazija, kada matai iskritusi savo embrioniuka su galvyte, akytem, rankytem....
Po antro karto nebetikiu, kad tai netycia. Ieskau priezasties. Pirmiausia gydytojai siulo issitirti "lipnaus kraujo sindroma" ir visas ureplazmas, mikroplazmas ir pan. Krauja issityriau, jis geras. Bet vistiek geriu aspirina. Trecias kartas bus lemtingas... susiradau gydytoja, kuri negalvoja, kad persileidimas 9-12 sav. yra tik gamtos pokstas:)
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2013 04 08, 15:40)
...nuejus i tuoleta vakare radau 2-3 saukstus sviezaus kraujo kelnaitese.

Visai nesenai kitoj temoj skaičiau, kad mergaitei irgi kraujo pasirodė, po to tepliojo, bet pasibaigė laimingai. Atsisluoksniavimas lyg buvo, bet ne toj vietoj, kus vaikelis prisitvirtinęs. Pasižiūrėk echoskopu, jei dar nepramušė, maža ką 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(burku @ 2013 04 09, 09:35)
Mano istorija panasi: vienas sveikas vaikas, po 4 metu abrazija, po metu nesulaukiau paskirtos abrazijos, persileidau. Persileidimas daug ziauriau, negu abrazija, kada matai iskritusi savo embrioniuka su galvyte, akytem, rankytem....
Po antro karto nebetikiu, kad tai netycia. Ieskau priezasties. Pirmiausia gydytojai siulo issitirti "lipnaus kraujo sindroma" ir visas ureplazmas, mikroplazmas ir pan. Krauja issityriau, jis geras. Bet vistiek geriu aspirina. Trecias kartas bus lemtingas... susiradau gydytoja, kuri negalvoja, kad persileidimas 9-12 sav. yra tik gamtos pokstas:)

Aš nemačiau leliuko, iškrito gleivių gumulas, nenagrinėjau, nenorėjau, ir taip kraupu buvo.

Galima plačiau apie tą kraujo tyrimą, aš irgi planuoju jį darytis, Kur kreiptis, kiek kainuoja, per kiek laiko padaro ir pan. 4u.gif
Atsakyti
Lipnaus kraujo AFS tyrimus reikia darytis dar vykstant persileidimui, arba kuo greičiau po jos, nes tie antikūnai, kurie ''išvaro'' embrioną, padaro savo darbą ir greitai pasislepia. Manau, visos didžiosios laboratorijos turėtų jį daryti. Profilaktikai, jau esant nėštumui, geria aspiriną...
Atsakyti
Inga, mano patirtis su echoskopu nekokia-praeita karta 10sav pradejo tepliot, dare echo, viskas puiku buvo, jokiu atsisluoksniavimu, o po 10 dienu persileidau. Bijau ir dabar, kad taip nebutu...O crinonas ir utrogestanas-kuo jie skirias nuo dufastono? Paguglinsiu, aisku, bet dabar lekiu pas seimos gyd pakovot.
Atsakyti
crinonas ir utrogestanas natūralus, o dufastonas sintetinis progesteronas
Atsakyti
Anie greičiau pakelia progesteroną ir daug greičiau ištuština piniginę biggrin.gif . O dėl natūralumo, tai skaičiau, kad negalima jų vadint natūraliais, nes lygiai taip pat gamykloj pagaminti, bet nesiginčyju, mano žinios ties tuo ir baigias. Mano kaime, tai tik dufastono įmanoma nusipirkt, apie utrogestaną išvis toks jausmas, kad vaistininkės pirmą kartą išgirdo. o crinoną su vardiniu receptu kokiu tai ypatingu parsiųsdina.
Papildyta:
QUOTE(biti atskrend @ 2013 04 09, 09:57)
Inga, mano patirtis su echoskopu nekokia-praeita karta 10sav pradejo tepliot, dare echo, viskas puiku buvo, jokiu atsisluoksniavimu, o po 10 dienu persileidau. Bijau ir dabar, kad taip nebutu...O crinonas ir utrogestanas-kuo jie skirias nuo dufastono? Paguglinsiu, aisku, bet dabar lekiu pas seimos gyd pakovot.

O tu manai, kad nup echoskopo gali blogiau palikt? O vdrug ką pamatys, kad dar pataisyt galima. Čia, aišku, tik mano nuomonė 4u.gif
Mane tai labiausiai kankina nežinia, tai dar blogiau už žiaurią diagnozę.

Noriu pastot ir bijau jau išanksto. Tai nusprendžiau kraują išsitirt ir progesterono užsipirkt. Jo, kaip tik algą nurėžė, tai galvoju pusės porcijos maisto atsisakyt, kas man būtų tik į naudą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2013 04 09, 09:52)
Lipnaus kraujo AFS tyrimus reikia darytis dar vykstant persileidimui, arba kuo greičiau po jos, nes tie antikūnai, kurie ''išvaro'' embrioną, padaro savo darbą ir greitai pasislepia. Manau, visos didžiosios laboratorijos turėtų jį daryti. Profilaktikai, jau esant nėštumui, geria aspiriną...

Kažkaip vėlai susizgribau, bet gal ir taip parodys, gal man tuo klausimu visai prastai g.gif O jei nieko nerodys, tai tada profilaktiškai gal aspirino užtektų. Negi dabar laukt persileidimo, norėčiau užkirst tam kelią. Vieni ,,Gal“.
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2013 04 09, 09:31)
Sveikos, likimo draugės 4u.gif
Prieš mėnesį man nustatė nesivystantį nėštumą, abrazijos neprireikė, viską ,,sutvarkė“ cytoteko pagalba verysad.gif . Vyras pražilo per naktį... Aš jau turiu du vaikus iš pirmos santuokos, jam būtų buvęs pirmas...
Tai va, planuojam toliau, lyg mmm pareina, žiūrim į priekį, ko ir jums linkiu 4u.gif 

Gaila, kad ir tau teko prie musu prisijungti 4u.gif bet matau, kad esi nusiteikusi optimistiskai, o tas yra gerai thumbup.gif

Kas del AFS, tai kiek zinau, nebutinai persileidimo metu ji tirtis, galima ir taip. Kadangi turiu problemu su kraujagyslemis ir trombozemis, tai noriu ir as ji issitirti. Kita savaite skambinsiu savo ginei ir klausiu, ka daryti, kur kreiptis del sito smile.gif Ji irgi turi itarimu, todel man pamacius II iskart liepe pradeti gerti aspirina.
Atsakyti
QUOTE(Pikčiurna @ 2013 04 09, 10:40)
Kas del AFS, tai kiek zinau, nebutinai persileidimo metu ji tirtis, galima ir taip. Kadangi turiu problemu su kraujagyslemis ir trombozemis, tai noriu ir as ji issitirti. Kita savaite skambinsiu savo ginei ir klausiu, ka daryti, kur kreiptis del sito smile.gif Ji irgi turi itarimu, todel man pamacius II iskart liepe pradeti gerti aspirina.

Kiek supratau skaitinėdama AFS temą, tai į Kauno klinikas geriausiai pas Abraitį važiuoti.
Bet čia tik mano nuomonė, jei būčiau vilnietė, tai ten ir tirčiaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 09 balandžio 2013 - 10:54
QUOTE(*Inga:) @ 2013 04 09, 10:51)
Kiek supratau skaitinėdama AFS temą, tai į Kauno klinikas geriausiai pas Abraitį važiuoti.
Bet čia tik mano nuomonė, jei būčiau vilnietė, tai ten ir tirčiaus smile.gif

Ziuresiu, ka mano gine pasiulys smile.gif
Atsakyti
As tyriausi Santariskese, mokamame tyrimu kabinete. Tyrimu kaina beveik 300 LTL. Nors tyrimai geri, taciau konsultuosiuosi su hemotologais.
Atsakyti
Merginos rašė, kad Kaune irgi tyrimai mokami, tik konsultacija, jei su siuntimu, nemokama. Viskas aišku 4u.gif
Atsakyti
Na, seimos gyd tiesiai sviesiai ir pasake-visokius kraujo tyrimus darytu tik po trecio persileidimo. Dabar tik nusiunte ultragarsui ryt ryte i ligonine, tai keliausiu. Naglai pasiklausiau jos pacios ar yra aplink privaciu kliniku, kurios man padarytu ta progesterono tyrima. Pasake dirol.gif tai ryt po ultragarso lekiu i kita miesta ir privaciai progesterona issitirsiu. O daugiau nezinau, ka galiu padaryt... unsure.gif Siandien dar netepliojo.
Atsakyti