Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiruošimas nėštumui po persileidimo, abrazijos

Jėtau, kad tik tau gerai baigtųsi. Aš taip dabar visas užjaučiu ir suprantu, o kol pačiai nebuvo atsitikę, tai pagalvodavau, kad nu ką, persileido, bus dar tų vaikų doh.gif .
O progesteroną, tai daug kur tiria, kiek žiūrėjau savo mieste, tai visose laboratorijose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 09 balandžio 2013 - 13:21
Inga, as ne Lietuvoj 4u.gif
Tuo paciu galeciau ir skydliaukes hormonu profili pasidaryt. Ar verta, kazin, ar pirmiau ziuret, ka progesteronas sako?
Atsakyti
Aaa, emigrantė bigsmile.gif Nieko negaliu patart dėl skydliaukės, bet manau, kad kuo daugiau tyrimų tuo geriau. Jau bus galima kai kuriuos įtarimus atmest. Ale žinotum žmogus priežastį tai tą galą ir gydytum, o dabar... doh.gif

Ale žiūriu man ne darbo diena šiandien širdy, taip ir pratupėsiu SM iki vakaro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2013 04 09, 13:26)
Inga, as ne Lietuvoj  4u.gif
Tuo paciu galeciau ir skydliaukes hormonu profili pasidaryt. Ar verta, kazin, ar pirmiau ziuret, ka progesteronas sako?

Bet ar verta idomu skydliauke tirtis dabar g.gif ji turi itakos nestumui, bet dabar jau gal nieko nepakeisi. As skydliauke tyriausi jau po visu A praejus gerokai laiko. Turbut geriausia viska issitirti iki nestumo. Bet ziurek, kaip tau geriau wink.gif
Atsakyti
Tai va, as nenusimanau visai apie skydliaukes reikalus, o seimos gyd isvis nieko patart negalejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2013 04 09, 14:03)
Na, seimos gyd tiesiai sviesiai ir pasake-visokius kraujo tyrimus darytu tik po trecio persileidimo. Dabar tik nusiunte ultragarsui ryt ryte i ligonine, tai keliausiu. Naglai pasiklausiau jos pacios ar yra aplink privaciu kliniku, kurios man padarytu ta progesterono tyrima. Pasake dirol.gif tai ryt po ultragarso lekiu i kita miesta ir privaciai progesterona issitirsiu. O daugiau nezinau, ka galiu padaryt... unsure.gif Siandien dar netepliojo.


va va, man lygiai taip pat buvo, sake tirs mane skersai ir issilgai tik po trecio persileidimo. Labai tikiuosi, kad to trecio karto nebus.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo online: 09 balandžio 2013 - 20:44
Darykites mokamus tyrimus, arba eikite pas privatu gydytoja. Kam taip rizikuoti...
Atsakyti
QUOTE(burku @ 2013 04 10, 06:52)
Darykites mokamus tyrimus, arba eikite pas privatu gydytoja. Kam taip rizikuoti...

Pritariu drinks_cheers.gif as ir kai paklausiau poliklinikos gines del tyrimu, tai pasake, kad darytu po 2-3 persileidimo. O ir apskritai neverta daryti, nes tai atgyvena blink.gif

Pasiskambinau savo privaciai ginei, tai liepe atsigauti ir atvaziuoti. Ir pasidarem visokiu tyrimu kruva, kad ir uz savus pinigus, bet bent jau ramu, kad ne del kazkokiu infekciju ar ligu tai ivyko smile.gif
Atsakyti
Nauja tema 4u.gif
Kad kuo mažiau joje būtų lankytojų 4u.gif
Atsakyti
Tai, kad ir einant ,,valdiškai“ už daugumą tyrimų reikia mokėt, pvz. už hormonų tyrimus visus mokejau. Tai dar jei tirt nenori, nu tai ko pas tokią eit g.gif Ir čia tipo tyrimai atgyvena? Nu aš apakus. Tai jei man pasakytų, vos ne kad laukiam kol dar porą kartų persileisi, tai ką aš žinau... Pasimečiau, kažkaip labai jau sureagavau, nepykit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2013 04 10, 09:52)
Nauja tema  4u.gif
Kad kuo mažiau joje būtų lankytojų  4u.gif

Ačiū 4u.gif
Labai daug naudingos info radau šitą ir senesnes temas skaitydama, smagu, kad čia rašo ne tik nelaimes patyrusios, bet ir tos, kurioms viskas baigiasi laimingai. Tai įkvepia vilties ir ryžto viską pradėt iš pradžių. Ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2013 04 10, 08:59)
Tai, kad ir einant ,,valdiškai“ už daugumą tyrimų reikia mokėt, pvz. už hormonų tyrimus visus mokejau. Tai dar jei tirt nenori, nu tai ko pas tokią eit g.gif  Ir čia tipo tyrimai atgyvena? Nu aš apakus. Tai jei man pasakytų, vos ne kad laukiam kol dar porą kartų persileisi, tai ką aš žinau... Pasimečiau, kažkaip labai jau sureagavau, nepykit mirksiukas.gif

As ir panasiai sureagavau smile.gif daugiau pas ja ir nebuvau. Jei ne persileidimas ir A, tai i valdiska nebuciau ir ejus, nes nestuma priziurejo privati.

Nina, labai grazi tema 4u.gif
Atsakyti