Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiruošimas nėštumui po persileidimo, abrazijos

Man tai su vaginaliniu kaip foliai auga sekė iš pradžių, po to nėštumą pamatė, ir paskutinį kartą, kad nėštumas nebesivysto....tai nebebijau aš to vaginalinio echoskopo biggrin.gif
Man kažkaip įdomiai-prieš tris dienas lyg patepliojo truputį, apsidžiaugiau, kad pirmos mmm pareina. Paskui po dienos dar truputį, šiandien vėl visai švaru g.gif Skaičiau, kad iki dviejų sav mergaitėms užsitęsia, tai vis laukiu. Ale širdy kirba ,,o gal“. Taigi ryte pasidariau testą, parodė riebų I. Laukiu toliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2013 04 10, 14:55)
Markata, ka pamate per vaginalini? Ar kazkaip detaliau apziuri gimda, jog nebutu jokiu nesklandumu su ja? Ar tik paziuri, jog vaisiukas vietoj, auga ir tiek.
Trecias sykis turi buti sekmingas pagaliau, na kiek galima sitokias nesamones isgyvent!!



Apziurejo ar vaisiui viskas gerai, nes per isorini mate tik, tai, kad puslyte yra idiali 10savaiciu, o va vaisius keistai mazas. Todel dare vaginalini. Deje geru naujienu tada nebuvo, aisku nepatikejau, sustaciau visus gydytojus ant ausu, kaip cia taip gali buti, kad nestumas vystosi, o lelius ne. Susikroviau daiktus ir i lietuva isskridau, nes negalejau patiketi olandais medikais... lietuvoje gavau ta pati atsakyma kaip ir olandijoje, kad negalima padeti. Oi kiek nervu prigadinau olandams, jei manes isleisti nenorejo, sake, kad labai pavojinga skristi, bet man nerupejo, as jais tiesiog netikejau... doh.gif
Atsakyti
Man vaginalinius echo dare daug kartu. Pirma karta, kai velavo mmm tris dienas ir jau mate taskiuka, tada po savaites, kai jau matesi puikiai. Po to gal po dvieju savaiciu ziurejo ir pamate, kad nustojes vystytis. Jokiu kraujavimu nebuvo, jokiu kitokiu negerumu po vaginalinio. As jo nebijau kazkodel. Buna, kad nestukes ir mylisi ir viskas kuo geriausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikčiurna @ 2013 04 10, 13:16)
Man vaginalinius echo dare daug kartu. Pirma karta, kai velavo mmm tris dienas ir jau mate taskiuka, tada po savaites, kai jau matesi puikiai. Po to gal po dvieju savaiciu ziurejo ir pamate, kad nustojes vystytis. Jokiu kraujavimu nebuvo, jokiu kitokiu negerumu po vaginalinio. As jo nebijau kazkodel. Buna, kad nestukes ir mylisi ir viskas kuo geriausiai smile.gif


Na jei nera jokiu tepliojimu ir kraujavimu, tai ir myliukai pirmyn, ir tas echo tada dzin. O jei visgi kazkas negerai, tai bent jau man nesinori, jog ji naudotu unsure.gif Jei per pilva paziurejus po keliu sav vaisiaus augimas keltu itarima, kaip Markata parase, tada zinoma, kad reik tikslesnio ultragarso. Bet pacioj pradzioj, kaip suprantu, nieko ten jis daugiau neparodo negu kad ir tas per pilva. Taskelis-vietoj-yra. O daugiau? Na as taip mastau smile.gif Bet ir musu patirtys skirtingos - as praeita karta persileidau 11sav, nors 10 sav ultragarsas iprastinis buvo idealus. Vadinas, nestumas ir vaisius buvo normaliai progresuojantys, o persileidimas ivyko del kazko kito.
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2013 04 10, 14:39)
hexora, buvau pilna pusle, vos iskentejau smile.gif
O del skydliaukes nzn. Nenusimanau visai, niekad neteko susidurt. Kiek skaiciau jos skaiciukai nestumo metu padideja. O as neturiu nei gyd normalios, kuri ivertintu rezultatus. Pakolkas viskas OK su manim. Ziuresim, kaip toliau, o tuo tarpu pasiieskosiu daugiau info apie skydliauke. Jei progesteronas butu normoj, o tepliojimas/kraujavimas pasikartotu, niekur nedingsiu ir pasidarysiu.


TTH pasidarius, jei daugiau kaip 2 mIu/l, būtina endokrinologo konsultacija. Net tai ir gali išsaukt persileidimą ar apsigimimus. Šiaip jei viskas gerai, gal nereikia ieškoti bėdų mirksiukas.gif Reikia ramybės ir gerų minčių.

QUOTE(biti atskrend @ 2013 04 10, 14:46)
Markata, o as nesuprantu, kam ten list ir skubet. Per virsu matosi, ar nestumas vietoje. Jei taip-to ir uztenka. Jei nesivysto, pamatys siaip ar taip uz savaites kitos. O vaginalinis... jei myliuku neleidzia su gresianciu persileidimu, tai kokio velnio sukist ten visokius aparatus, sudirgint kakleli? Skaiciau, kad buna po vaginalinio pakraujavimu. Man ir be to streso pakankamai. Bet nenustebo ligoninej, kad nenorejau.


Man visada daro vaginalinį. Aš nė nejaučiu, kad ten liestų kaklelį. Švelniai viskas. Jokių tepliojimų po jo nebūna. Nemanau, kad ten kenkia. blush2.gif O jei kenkia, tai ir per pilvą tos pačios spinduliuotės irgi tada kenkia. Buvo man prieš velykas vieną dieną patepliojo, nulėkiau pas gydytoją, matė didelį atsidalijimą. Lelius vystėsi gerai. Gavau gulimą rėžimą ir per savaitę viskas susitvarkė. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labuka,

sveikinu naujas pilvinukes!!

koks ilgas tas bandymu menuo is tikruju.... na jau kita sav. O ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*DonAngel* @ 2013 04 10, 20:33)
Labuka,

sveikinu  naujas pilvinukes!!

koks ilgas tas bandymu menuo is tikruju.... na jau kita sav. O ax.gif  ax.gif

Tai tau nebedaug to men. ir liko, man tik mmm pareis ryt poryt, dar ilgiau laukt rezultatu biggrin.gif Is tikro, tai is proto varo tas laukimas, po to nusivylimas, po to naujas startas ir atrodo taip be galo. Kai galu gale pastot pavyksta, suzinai, kad nestumas nebesivysto doh.gif

Galvojau, kad i nestukes net ziuret negalesiu, kai suzinojau, kad nesivystantis, bet sedziu priemime, bliaunu, nestukes vaiksto ir nieko, nesuveike smegenys taip, nors tiek gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Inga:): 10 balandžio 2013 - 19:55
QUOTE(*Inga:) @ 2013 04 10, 20:52)
Tai tau nebedaug to men. ir liko, man tik mmm pareis ryt poryt, dar ilgiau laukt rezultatu biggrin.gif Is tikro, tai is proto varo tas laukimas, po to nusivylimas, po to naujas startas ir atrodo taip be galo. Kai galu gale pastot pavyksta, suzinai, kad nestumas nebesivysto doh.gif

Galvojau, kad i nestukes net ziuret negalesiu, kai suzinojau, kad nesivystantis, bet sedziu priemime, bliaunu, nestukes vaiksto ir nieko, nesuveike smegenys taip, nors tiek gerai.


Oi kiekvienas menuo kai tos mmm ateina, tai baisus nusivylimas, dabar jau apsipratau su viskuo, tai jei ateis ateis, jei ne, tai jausiuos kaip devintam danguje. Pastebejau, kad mano lelius gainiojasi sventiniu dienu. Pirmas terminas turejo buti per velykas, antra karta per konstitucijos diena, o dabar jei pavyks tai kaledu stebuklas biggrin.gif
Atsakyti
Hexora, nepasakojai, kad su situo nestumu buvo nesklandumu-ziauriai dziaugiuos, kad susitvarke mergyt!!!
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2013 04 10, 22:55)
Hexora, nepasakojai, kad su situo nestumu buvo nesklandumu-ziauriai dziaugiuos, kad susitvarke mergyt!!!


Taip, turėjau išgąsčio. Prieš Velykas peršalau, pagulėjau pora dienų lovoj, arbatomis gydžiausi, temperatūra nekilo, tik baisi sloga ir gerklė. Po to jau ėjau į darbą, nebuvo kur dingt. Ir tą dieną vieną patepliojo rudai, iš tikro tik vieną kartą. Prasidėjo maudimas kaip per mmm. Išsigandau, nusiteikiau blogiausiam. Po to iš kart Velykos, šventinės dienos. Toliau jaučiausi gerai, vyras nuramino, kad gal viskas bus gerai. Jau vėl pradėjau šiek tiek tikėti. Po Velykų iš karto nulėkiau pas gydytoją, maniškė nedirbo, tai priėmė kita. Pažiūrėjo echo, lelius vystėsi, jam viskas gerai buvo, tik va matė didelį atsidalijimą. Ir nusiraminau, kad vystosi, bet ir neramu dėl atsidalijimo. Gavau gulimą rėžimą, darbe teko viską pasisakyt dėl biuletenio. Sąžiningai savaitę pagulėjau, tada vėl pas gydytoją, ir naujienos džiugios, vystosi, auga, atsidalijimo nebėra. Va tada ir patikėjau, kad dabar tikrai viskas bus gerai wub.gif Ir nesuprasi, kodėl taip viskas, iš kur...

Biti, ir tu patikėk, kad šįkart viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Biti, kaip tau sekasi? Kaip tavo progestr rezultatai?
Atsakyti
Nina, pakolkas viskas gerai, aciu smile.gif
Progesteronas 6sav+3 buvo 53.6. Susiradau, kad pagal toki nestumo laika labai normalus. Tai nepanikuoju daugiau ir ziuriu, kas bus toliau smile.gif Jei reiks, pakartosiu.

Kaip tavo reikalai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biti atskrend: 12 balandžio 2013 - 13:10