Įkraunama...
Įkraunama...

Švenčionių rajono mamyčių plepesiai

dėl maisto ir pas mus - per kucias kazkas tradicisko, algomo tik per sia svente, o kaledoms vis ka nors naujo sugalvojam, arba ka nors jau seniai gaminto smile.gif pernai net kuciukus namuose kepem thumbup.gif

o eglute puosiam del vaiku anksti , jiems labai smagu smile.gif nors mano tevu namuose ir buvo puosiama visad gyva ir tik kuciu diena smile.gif net dabar pamenu ta kvapa wub.gif na, gal kada nors, kai vaikai paaugs prisiminsim sita tradicija ax.gif
Atsakyti
Sveikutės:)
QUOTE(ritat29 @ 2013 12 05, 23:11)
Sveikinu sugrizus i darba!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Nors neilgai tave pazistu, bet suprantu, kad darbas teikia tau malonuma!
Ir siuo klausimu as esu kategoriska, egle namuose puosim tik per kucias  tongue.gif

* na čia tu teisi, man amžinai reikia veiklos lotuliukas.gif
** pas mur irgi šeimos tradicija eglė,tik prieš pat Kūčias,dar eglės į mišką važiuojam ieškoti visi:) ir viršūnę visad uždeda ant eglės tėtis su dičkiu lotuliukas.gif

Šiemet kaip niekad dovanos beveik jau visos supirktos,bet vat vyras kaip ožys kalėdų seneliui laiško nerašo, nors ir aš neparašius lotuliukas.gif toks mandrumas mano,kad nežinau ko noriu dovanų

na kepejėlės ar dalyvaujat kepinių konkurse?
O gal kuri užklys ir į kalėdinę mugę?
Atsakyti
Sveikutės. Aš taip retai čia užsuku dabar, visai nėra laiko doh.gif
Aš jau laukiu, kada gi eglutę puošti, tik šiemet būtinai noriu gyvos. Visą gyvenimą puošiau gyvą eglę, vieną kartą net tą sidabrinę nusipirkom iki pat lubų wub.gif , bet praeitais metais man pagailo medelių ir nusipirkome dirbtinę. Na bet ne ta visai atmosfera, trūksta kvapo tongue.gif
Atsakyti
Ku-ku biggrin.gif Visas su praejusiom sventem 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Linkiu, kad sie metai butu ypatingi, turiningi ir svarbiausia labai sveiki 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2014 01 06, 17:17)
Ku-ku  biggrin.gif Visas su praejusiom sventem  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Linkiu, kad sie metai butu ypatingi, turiningi ir svarbiausia labai sveiki  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Visos ateina pažiūri ir dingsta tylomis lotuliukas.gif
Ir aš visas su Naujais sveikinu! O linkiu, tai to ko labiausiai geidžia jūsų širdelė bigsmile.gif kaip šventės?kaip dovanos?

Ritat, kaip augat?
Mes tai 3 savaitės su snargliais vaikštom doh.gif Šiandien pas gydytoją jau pateksim,nes 3 kartus registravausi,vis nepavykdavo nulėkt iki poliklinikos unsure.gif
Atsakyti
ir Jus visas su naujais 4u.gif
šventės prabėgo nepastebimai doh.gif , atrodo tik papuošėm eglutę, o štai jau ir vėl į dėžę reikėjo supakuoti verysad.gif nebuvo sniego, nebuvo tikros šventinės nuotaikos , kažin čia man vienai taip ?

o mes visi sveiki, drūti, po atostogų išsiruošėm i mokykla ir darželį , tėvelis į darbą thumbup.gif miglė jau sake, kad namuose jai pabodo, o laurynas dar mielai būtų paatostogavęs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 01 07, 08:56)
Visos ateina pažiūri ir dingsta tylomis lotuliukas.gif
Ir aš visas su Naujais sveikinu! O linkiu, tai to ko labiausiai geidžia jūsų širdelė bigsmile.gif kaip šventės?kaip dovanos?

Ritat, kaip augat?
Mes tai  3 savaitės su snargliais vaikštom doh.gif Šiandien pas gydytoją  jau pateksim,nes 3 kartus registravausi,vis  nepavykdavo nulėkt iki poliklinikos unsure.gif


Kokios sventes, tokios ir dovanos lotuliukas.gif

O augam mes puikiai, tik nesuprantu, lygtai vakar pagimdziau, o maziui jau tuoj puse metu g.gif lotuliukas.gif Laikas bega reaktyviniu greiciu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritat29: 07 sausio 2014 - 10:31
Nu meškos verčiamės ant kito šono žiemos miegui lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nors kalendorine ziema eina i pabaiga, bet "meskos" labai gerai imigusios lotuliukas.gif
Atsakyti
Su Šv. Velykom visas 4u.gif
vis paskaitinėju jūsų temą, ir nors ji galima sakyti numirusi bet gal dar yra vilčių prikelti biggrin.gif ir jei priimsit norėčiau jungtis blush2.gif tikrai nesu Švenčionių raj. gyventoja bet mamos tėviškė buvo Reškutėnų kaime ir ten visos mano vasaros prabėgo wub.gif labai ilgiuosi tų laikų, žiauri nostalgija, gal kada nusipirksim tuose kraštuose sodybą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2014 04 21, 10:32)
Su Šv. Velykom visas 4u.gif
vis paskaitinėju jūsų temą, ir nors ji galima sakyti numirusi bet gal dar yra vilčių prikelti biggrin.gif ir jei priimsit norėčiau jungtis blush2.gif tikrai nesu Švenčionių raj. gyventoja bet mamos tėviškė buvo Reškutėnų kaime ir ten visos mano vasaros prabėgo wub.gif labai ilgiuosi tų laikų, žiauri nostalgija, gal kada nusipirksim tuose kraštuose sodybą rolleyes.gif

Sveika,prisijungsusi 4u.gif Čia dauguma mamyčių auginančios vaikučius ateina paplepa ir vėl dingsta smile.gif
o kas dėl sodybos tai tame kaime jų nemažai parduodama:)
pasipasakok plačiau apie save:)
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2014 04 22, 11:17)
Sveika,prisijungsusi 4u.gif Čia dauguma mamyčių auginančios vaikučius ateina paplepa ir vėl dingsta smile.gif
o kas dėl sodybos tai tame kaime jų nemažai parduodama:)
pasipasakok plačiau apie save:)

Ačiū4u.gif aš bandysiu daugiau plepėti jei tik bus su kuo biggrin.gif
taip, aš irgi kiek išgirstu per pažįstamus kad vis tai šen tai ten parduoda, tik vat dėl kainų tai kažkaip neteko girdėti kad kas pasidalintų tokia informacija schmoll.gif
Prisistatau - gyvenu Vilniuje, bet jau ilgoką laiką svaigstu kaimu wub.gif tikiuos i senatvę pavyks tuos planus įgyvendint, turiu du vaikelius - sūnų ir dukrą, vyrą ir katę biggrin.gif esu namų šeimininkė, mėgstu megzti ir kepti tortus, kaip ir viskas trumpai smile.gif
žvilgsne, o tu kokioj vietovėj randies? Gal kažką turi bendro su tuo mano kaimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 22 balandžio 2014 - 20:36