Įkraunama...
Įkraunama...

Švenčionių rajono mamyčių plepesiai

Sveikos, mielosios. Ir Jus visas su švente!

QUOTE(žvilgsnė @ 2013 03 08, 16:06)
Jurgitute,kaip supratau šiandien pas tave abu su plaučių uždegimu 4u.gif Bet vyresnėlis kaip inteligentiškai įžengė pas gydytoja su puokštę wub.gif Turi auksinius vyrus,ypač vyriausįjį mirksiukas.gif
Mes irgo sirguliuojam,bet anot gydytojos nieko baisaus.Kol dičkis miega iškepiau prašytų keksiukų lotuliukas.gif dabar manija ant jų namie lotuliukas.gif

suklydai. Ne abu pas mane su plaučių uždegimu schmoll.gif Gydytoja šiandien pasakė, kad Marijus jau sveikas, tik ilgai dar nesportuos. Bet, deja, Marijaus estafetę perėmė mažasis... verysad.gif Taigi namie vienas ligonis.
O vyrus tai superinius turiu thumbup.gif Mama šiandien ir kovo 8-osios tortus valgė, ir kovo 11-osios renginy aktyviai dalyvavo, ir kalbas rėžė, ir padėkas dalino, ir gėles priiminėjo. O vyras vaikus į polikliniką vedė... Gėda man. Aplinkiniai gal tuoj pradės galvoti, kad vyras našlys... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitutė: 08 kovo 2013 - 18:15
Jurgitute,
taip ir turi būti gyvenant tarp vyrų:)gal kartais jums buvo kada nors išrašę vaikams eufiliną?mums išrašė,bet blyn paskaičius informacijos lapelį doh.gif
VAMI, kur dingusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvilgsnė: 08 kovo 2013 - 21:59
QUOTE(žvilgsnė @ 2013 03 08, 21:54)
Jurgitute,
taip ir turi būti gyvenant tarp  vyrų:)gal kartais jums buvo kada nors išrašę vaikams eufiliną?mums išrašė,bet blyn paskaičius informacijos lapelį doh.gif
VAMI, kur dingusi?

mes tokio negėrėm schmoll.gif
Atsakyti
sveikutes . mes tokio vaisto ir lyg negerem smile.gif o as niekur nedingus, tik siaip namu veikloje uzsikasus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2013 03 09, 21:21)
sveikutes . mes tokio vaisto ir lyg negerem  smile.gif o as niekur nedingus, tik siaip namu veikloje uzsikasus  doh.gif

remontus jau baigei?smile.gif
aš užsimaniau skruzdėyną pasidaryt,ugdau kantrybę pamažu krpštytis smile.gif
mes visi namie su snargliais iki vieno doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2013 03 10, 13:47)
remontus jau baigei?smile.gif
aš užsimaniau skruzdėyną pasidaryt,ugdau kantrybę pamažu krpštytis smile.gif
mes visi namie su snargliais iki vieno doh.gif


oj ne, iki remontu pabaigos dar toli toli doh.gif juk zinai kokio dydzio mano butas, viena gala suremontuoji, ziurek jau kita is naujo daryt reikia doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,ką nauja savaitės pradžia tik jau nuo antradienio lotuliukas.gif nors koks man skirtumas,vistiek namie biggrin.gif
tik vat namie doh.gif pas mane namuose Danielius "pokštauja"įungė lygintuvą,pirštą prisvilo,bet neverkė,nes suprato,kad blogai padarė, tipo "palaistė" gėlės išpyles vandenį ir geru baltų ranksluosčiu išvalė balą su žemėmis,išsikirpo plaukų kuokštą, visą žuvų taukų buteliuką supylė į mineralinį, šian sugebėjo guašu tapetus paspalvinti,kas manęs laukia rytoj????
QUOTE(VAMI @ 2013 03 10, 14:58)
oj ne, iki remontu pabaigos dar toli toli  doh.gif juk zinai kokio dydzio mano butas, viena gala suremontuoji, ziurek jau kita is naujo daryt reikia  doh.gif

tai,kad pas tave bute ten taip viskas skoningai ir gražiai sutvarkyta,vis nerimsti lotuliukas.gif Mes laukiam vasaros irgi truputį darysim remontą rolleyes.gif

kaip laikosi kitos?kaip šventinis savaitgalis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvilgsnė: 12 kovo 2013 - 09:17
As laikausi neblogai, mano isdykelis taip pat biggrin.gif . O savaitgalis nieko ispudingo. Persodinau paprika, siandien pasisejau likusius pomidorus, dabar lauksiu kol sudygs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2013 03 12, 09:13)
Labas rytas,ką nauja savaitės pradžia tik jau nuo antradienio lotuliukas.gif  nors koks man skirtumas,vistiek namie biggrin.gif
tik vat namie doh.gif pas mane namuose Danielius "pokštauja"įungė lygintuvą,pirštą prisvilo,bet neverkė,nes suprato,kad blogai padarė, tipo "palaistė" gėlės išpyles vandenį ir geru baltų ranksluosčiu išvalė balą su žemėmis,išsikirpo plaukų kuokštą, visą žuvų taukų buteliuką supylė į mineralinį, šian sugebėjo guašu tapetus paspalvinti,kas manęs laukia rytoj????

tai,kad pas tave bute ten taip viskas skoningai ir gražiai sutvarkyta,vis nerimsti lotuliukas.gif Mes laukiam vasaros irgi truputį darysim remontą rolleyes.gif

kaip laikosi kitos?kaip šventinis savaitgalis?

oi tas Danielius megalol.gif

o aš jau turbūt jaučiu artėjantį pavasarį, taip namus norisi tvarkytis...
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2013 03 12, 13:43)
As laikausi neblogai, mano isdykelis taip pat biggrin.gif . O savaitgalis nieko ispudingo. Persodinau paprika, siandien pasisejau likusius pomidorus, dabar lauksiu kol sudygs  thumbup.gif

ką dar sodinai?gal kas liks pasidalinsi lotuliukas.gif

QUOTE(Jurgitutė @ 2013 03 12, 16:50)
o aš jau turbūt jaučiu artėjantį pavasarį, taip namus norisi tvarkytis...

pas mane tas pats noras užėjęs,šiandien stalčius darbo kambaryje tvarkiau tai kiek visko išmečiau nereikalingo.
Atsakyti
fainuolis danielius lotuliukas.gif neleidzia mamai namuose nuobodziauti biggrin.gif as ir atsikvepiu kai vaikai po mokyklas ir darzelius issilaksto thumbup.gif

gaila , kad lauke dar taip salta, nors saulute kai sviecia tai ir jau norisi langus pasivalyti, spintelese generaline tvarka pasidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2013 03 12, 18:45)
ką dar sodinai?gal kas liks pasidalinsi lotuliukas.gif


Kiekvienais metais seju paprikas ir pomidorus, tik dabar jau seju tik tiek kiek reikia, nes labai daug laiko uzima nereikalingu daigu auginimas, o paskui dalinimas. Jei kiek nesudygsta - nusiperku. Dar pavasari perku agurku daigus is Kedainiu, tai labai anksti agurkai buna ir labai gausus derlius. Sie pirktiniai daigai pas mane siltnamyje issilaiko net iki spalio men.
Atsakyti