Įkraunama...
Įkraunama...

Švenčionių rajono mamyčių plepesiai

Labas vakaras, noreciau su jumis pasidalinti skaniu vistienos file receptu 4u.gif (gal kas nors jau taip daro, bet man tai naujove).
Taigi, vistienos file, visa nakti, mirkome piene, o kita diena gaminame is jos ka tik norime, pvz.: as supjausciau juostelemis, idejau ivairiu prieskoniu, merkiau i kiausinio plakini, voliojau dziuveseliuose ir kepiau aliejuje. Nesu vistienos file megeja, bet si, mirkyta piene, tiesiog tirpsta burnoje (minkstute, sultinga, labai greitai kepa), o svarbiausia mazius valge, net ausys lapsejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2013 03 19, 21:43)
Labas vakaras, noreciau su jumis pasidalinti skaniu vistienos file receptu  4u.gif (gal kas nors jau taip daro, bet man tai naujove).
Taigi, vistienos file, visa nakti, mirkome piene, o kita diena gaminame is jos ka tik norime, pvz.: as supjausciau juostelemis, idejau ivairiu prieskoniu, merkiau i kiausinio plakini, voliojau dziuveseliuose ir kepiau aliejuje. Nesu vistienos file megeja, bet si, mirkyta piene, tiesiog tirpsta burnoje (minkstute, sultinga, labai greitai kepa), o svarbiausia mazius valge, net ausys lapsejo  thumbup.gif


reiks isbandyti bigsmile.gif nesu girdejusi tokio marinavimo budo bigsmile.gif
Atsakyti
tai ką Velykom ruošiatės?pyragus kepat?namus tvarkotės?langus valotės?
pas mane jų tiek doh.gif kad kaupiuosi vis dar blush2.gif dar ir minčių neturiu ką pagamint valgyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2013 03 26, 15:52)
tai ką Velykom ruošiatės?pyragus kepat?namus tvarkotės?langus valotės?
pas mane jų tiek doh.gif kad kaupiuosi vis dar blush2.gif dar ir minčių neturiu ką pagamint valgyt rolleyes.gif


kur cia langus valysi kai tap salta, plauciu uzdegimo nori doh.gif as tik is vidaus visur dulkes, o is lauko palauks tie langai blush2.gif

apie sventini stala dar negalvoju, tik kiausiniams dazyt svoguno lukstu pilna maiseli jau prisirinkau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2013 03 26, 14:58)
kur cia langus valysi kai tap salta, plauciu uzdegimo nori  doh.gif  as tik is vidaus visur dulkes, o is lauko palauks tie langai  blush2.gif

ką tu manęs nepažįsti- ekstremalė bigsmile.gif
saulutė lauke,reik gal eit pavasariu pasidžiaugti wub.gif
Atsakyti
šiandien smagu lauke wub.gif o mano mažasis serga sad.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2013 03 27, 11:32)
šiandien smagu lauke  wub.gif  o mano mažasis serga sad.gif

kas jau jums nutiko?
mes iki pietų buvom lauke,bet oras šaltesnis nei vakar rolleyes.gif dabar eisiu gal namuose valymą darysiu,nes jau tiek visko nereikalingo,kuo vietos daugiau,tuo visokio namie sh irgi lotuliukas.gif
Atsakyti
ai mums plauciuose karkalu girdisi, tai vaistai, inhaliacijos sad.gif nu cia kaip visad- ant geresniu oru susergam doh.gif

isivaizduoju kiek visokio turto prikaupei, mano vyriskis juokiasi, sako atsikraustem su nedidele masina, o dabar kazin ar i fura sutalpintumem turta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2013 03 27, 16:19)
ai mums plauciuose karkalu girdisi, tai vaistai, inhaliacijos sad.gif nu cia kaip visad- ant geresniu oru susergam  doh.gif

isivaizduoju kiek visokio turto prikaupei, mano vyriskis juokiasi, sako atsikraustem su nedidele masina, o dabar kazin ar i fura sutalpintumem turta  lotuliukas.gif

tai kur sugebėjot pasigauti tą uždegimą? unsure.gif
oj turto dar likę nuo šeiminikės laikų dafiga nors ir savojo bereikalingo daugiausiai,išvežiau vakar kiek rūbų į konteinerį,nematė mano mama būt neleidus lotuliukas.gif
pas jus kaip sakoma fūros reiktų,pas mus jų kokių 3 lotuliukas.gif
o mūsų Motiejus bandosi sėstis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvilgsnė: 28 kovo 2013 - 09:38
user posted image
Atsakyti
user posted image

Sveikinu su Sv.Velykom!!! biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes,ar nelabai,kad tyla?
Vami, kaip ligos tavo namuose?
Ritat, kaip jūs gyvenat?
o kitos kur dingusios?
šian vakarojam be tėčio tai prisėdau prie kompo,nors prisikirtau tike riešutų,kad skrandį skauda labiausiai doh.gif
Atsakyti