Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos mylėtojų namai

QUOTE(kuzdaite @ 2013 01 23, 12:33)
O seniai matet? Vyras buvo pries Kaledas, tai sake nieko gero nebuvo, gal dabar neseniai istrauke, idomi ta parduotuve - viena diena yra, kita - visai nieko gero 4u.gif


po nauju buvau, gal kokia sausio 5 smile.gif bet jo, kazkaip issluota buvo, tik va ta etazere nebloga buvo
Atsakyti
Šiltam ir jaukiam vakarui šiek tiek prancūziškos dvasios biggrin.gif ir ne tik lotuliukas.gif
http://www.weranda.p...francuski-klucz

O čia labai jauku ax.gif
My Webpagehttp://www.weranda.pl/domy-i-ogrody/domy/klasyczne/14130-dom-w-kolorach-natury
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 23 sausio 2013 - 20:46
Balta deze telikui labai man grazi, bet..ji grazi kai uzdaryta..pas mane tos dureles butu visada atidarytos, tai kazkaip nefainiai tada jau man..pas mus svetaine su virtuve sujungta, skiria tik kelios laipteliu pakopos ir mastau zidini dideli deti kad atskirti biskiuka, todel vienoje zidinio puseje, kur bus virtuves puse, planuoju daryti nisa ir deti plokscia grazu telikuti SAU..nes man reikia ir zinias paziureti ir dar koki pletka isgirsti, o vakare suksiuosi virtuveje..bet va su didziuoju teliku tai nzn kur ji det..na bet cia turbut dizaineriu ir yra darbas..
Atsakyti
o kodel juos reiki slept??? negi nelaikot virtuvej ant stalvirsio jokio kombaino arba kavos aparato??? juk jie irgi neisipaiso i stiliu g.gif negi visos ir gyvenat kaip muziejuose be nei vieno "nereikalingo" daikto??? nereikia perlenkt lazdos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 23, 21:27)
o kodel juos reiki slept??? negi nelaikot virtuvej ant stalvirsio jokio kombaino arba kavos aparato??? juk jie irgi neisipaiso i stiliu  g.gif negi visos ir gyvenat kaip muziejuose be nei vieno "nereikalingo" daikto???  nereikia perlenkt lazdos  rolleyes.gif

pas mane jokio kombaino nera biggrin.gif arbatinukas yra, ieskau bent jau padoresnio keramikinio, kad man patiktu.
tv yra, tai lai stovi, bet jei galeciau va i tokio tipo indaujos virsutine dali ji ikisti, tai buciau laiminga biggrin.gif tik va rask tu tinkama tam reikalui modeli, uz tinkama kaina ir tinkamo atspalvio biggrin.gif doh.gif na ir sitos man stiliukas netinka, bet tik rodau tipa. ir nematau cia perlenkimo tame, nes taip man graziau butu ir tiek. Jei jau atsikratyti juo nesigavo, tai bent jau paslepciau biggrin.gif Tos zemos spinteles man nepatinka, per zemai man telikas.

user posted image



Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 01 23, 22:27)
o kodel juos reiki slept??? negi nelaikot virtuvej ant stalvirsio jokio kombaino arba kavos aparato??? juk jie irgi neisipaiso i stiliu  g.gif negi visos ir gyvenat kaip muziejuose be nei vieno "nereikalingo" daikto???  nereikia perlenkt lazdos  rolleyes.gif

Tv is esmes negaliu pakesti, o kiti buitiniai priestaisai man irgi nepatinka, virtuve dar netvarkyta, bet el. virdulys jau istrekstas is jos ir jo nebebus, skalbimo masina istremta i katiline, vonioje znyples, fenai ir t.t. spinteleje tuno. Man jie bado akis, nors kartais be ju neimanoma ax.gif
Atsakyti
Tv man asmeniskai nera reikalingas, bet vyras ji ziuri. Mes is tu senienu kurie perka naujausius dvd ir megsta juos taip ziureti. Bet to maniskis pakvaises del serialio Draugai, ziuri gal 30 karta, jau mintinai viska angliskai moka, bet na jam tai yra relaksacija tai tegu mirksiukas.gif ir teliko mes neslepiam, nors ir nelabai aisku jis ten dailiai ziurisi.
Atsakyti
Sveikos, senokai skaitinėju Jus, tik niekaip nedrįstu pasisakyti. Bet ši Tv ir visokių rakandų tema mane tiesiog už liežuvio patraukė. Man tiesiog knieti sužinoti kaip, gana kategoriškų postų šeimininkės sutaria su MB, tokiais klausimais kaip nebus TV arba jis bus spintelėje? Aš su saviškiu kariavau, o dabar pavargau, nes TV yra geriausias draugas ir jis ne vienas, o visuose kambariuose ir būtinai turi būti įjungtas, mat fonas jam jaukesnis. Dar kombinuoja kur virtuvėje įtaisyti unsure.gif Bet šiaip man įdomu kaip pavyksta namuose palaikyti tvarką? Gal aš kažkokia apkiautėlė, bet jei noriu tvarkos, tai turiu eiti iš paskos ir viską rinkti, o jei nerenku, tai rūbai grįžus yra kabinami ant gražių kėdžių atlošų - NES TAIP PATOGU, nu kur gi kabinsi į spintą ar pakabos, gi ryte reiks vėl rengtis doh.gif Aišku dar mažylės žaislai nešiojami po visą butą. O virtuvėje pati apsikuičiu, jei noriu tvarkos, tai turiu negaminti valgyti arba gaminti minimaliai, o tai mano šeimynai schmoll.gif Pas mane kažkoks haosas doh.gif Suslapstau viską, bet kai gaminu, apsikraunu iki ausų ir ta klasikinė virtuvė panaši į jovalą. mano svajonės apie klasikinį ir tvarkingą būstą jau giliai palaidotos, nes MB nesvarbu, kad negražu, patogu yra aukščiausiai visko. Todėl mano būste labai daug šakar makar, mano gražu, o MB patogu, daug, didelio ir kitaip nebus. Dabar įsirenginėjam namą, dėl daug ko norėčiau tartis, bet nedrįstu net foto kelti, nes kaikur tokie liapsusai, kad akį rėžia, bet MB gražu ir jis taip nori. Jo argumentas tikrai svarus, kad gyvenu ne viena ir namo neįrenginės tik pagal mano norą, nes ten gyvens ir jis, jam taip pat turi būti gražu. Tik tas gražu labai savotiškas, pvz naujoje virtuvėje prie sendintų plytų sienos yra ryškiai geltona siena, nes jam geltona graži ir nesvarbu, kad iškrenta iš konteksto. O kai nuėjau su foto į užuolaidų saloną, visos sustoję dizainerės su direktore priešakyje auklėjo mane: Ponia, na perdažykit tą sieną, nu negi nematot, kad ji viską gadina. blush2.gif Nu ir ką dabar daryt, MB gražu. Na va, pasiguodžiau, kas mane visada graužia skaitinėjant Jūsų temą, nes ką noriu ir suplanuoju, tai dažnai būna neįgyvendinta doh.gif O dar blogiau, kai partempia namo kokį stalą, kuris netinka arba aš esu ribotos fantazijos ir nemoku suderinti nederinamų dalykų g.gif Na žodžiu, padejavau ir kadangi jau taip įsikišau, tai bandysiu ateityje klausti patarimų, kai reiks derinti labai skirtingus dalykus.
Atsakyti
QUOTE(LIR @ 2013 01 24, 01:11)
Sveikos, senokai skaitinėju Jus, tik niekaip nedrįstu pasisakyti. Bet ši Tv ir visokių rakandų tema mane tiesiog už liežuvio patraukė. Man tiesiog knieti sužinoti kaip, gana kategoriškų postų šeimininkės sutaria su MB, tokiais klausimais kaip nebus TV arba jis bus spintelėje? Aš su saviškiu kariavau, o dabar pavargau, nes TV yra geriausias draugas ir jis ne vienas, o visuose kambariuose ir būtinai turi būti įjungtas, mat fonas jam jaukesnis. Dar kombinuoja kur virtuvėje įtaisyti  unsure.gif 

Nepergyvenk, jei neturi butaforinių namų,sukelti paveiksliukai,dar ne viskas. Dauguma, interjerų grožių dėja mums neįkandami,sietynai, baldai,sienų,grindų dangos,graži reklama ir garsių dizainerių darbai,(nekalbu apie serijinius interjerus). Susikurt,pakoreguot namus, pagal patinkantį stilių gali visada,nebūtina vyrą erzint ir aklai instrukcijų laikytis. Juolab,kad kas dieną nevaikštom su vintage drabužiais,o inkrustuoti, kutuoti daiktai pigiai atrodys ,prie daugumos buities daiktų.

Mano su vyru,požiūris į TV, reikalingas daiktas ir tiek,bet jį kažkur kimšt į spintelę,mum nereikia,netrukdo. Nors žinau,kad senieji TV sveikatos sumetimais buvo laikomi uždarose spintelėse.

Rūbus kabinu tik į spintas. Ir lovas nuo mažumės kloju ryte,kitaip man atrodo,kad kažkas serga namie biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(daffni @ 2013 01 23, 22:38)
Tv man asmeniskai nera reikalingas, bet vyras ji ziuri. Mes is tu senienu kurie perka naujausius dvd ir megsta juos taip ziureti. Bet to maniskis pakvaises del serialio Draugai, ziuri gal 30 karta, jau mintinai viska angliskai moka, bet na jam tai yra relaksacija tai tegu mirksiukas.gif ir teliko mes neslepiam, nors ir nelabai aisku jis ten dailiai ziurisi.

mes ''Toškini'' su pelyte. doh.gif Paryžius...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 24 sausio 2013 - 08:43
QUOTE(LIR @ 2013 01 24, 01:11)
Sveikos, senokai skaitinėju Jus, tik niekaip nedrįstu pasisakyti. Bet ši Tv ir visokių rakandų tema mane tiesiog už liežuvio patraukė. Man tiesiog knieti sužinoti kaip, gana kategoriškų postų šeimininkės sutaria su MB, tokiais klausimais kaip nebus TV arba jis bus spintelėje? Aš su saviškiu kariavau, o dabar pavargau, nes TV yra geriausias draugas ir jis ne vienas, o visuose kambariuose ir būtinai turi būti įjungtas, mat fonas jam jaukesnis. Dar kombinuoja kur virtuvėje įtaisyti  unsure.gif  Bet šiaip man įdomu kaip pavyksta namuose palaikyti tvarką? Gal aš kažkokia apkiautėlė, bet jei noriu tvarkos, tai turiu eiti iš paskos ir viską rinkti, o jei nerenku, tai rūbai grįžus yra kabinami ant gražių kėdžių atlošų - NES TAIP PATOGU, nu kur gi kabinsi į spintą ar pakabos, gi ryte reiks vėl rengtis  doh.gif  Aišku dar mažylės žaislai nešiojami po visą butą.  O virtuvėje pati apsikuičiu, jei noriu tvarkos, tai turiu negaminti valgyti arba gaminti minimaliai, o tai mano šeimynai  schmoll.gif  Pas mane kažkoks haosas  doh.gif Suslapstau viską, bet kai gaminu, apsikraunu iki ausų ir ta klasikinė virtuvė panaši į jovalą. mano svajonės apie klasikinį ir tvarkingą būstą jau giliai palaidotos, nes MB nesvarbu, kad negražu, patogu yra aukščiausiai visko. Todėl mano būste labai daug šakar makar, mano gražu, o MB patogu, daug, didelio ir kitaip nebus. Dabar įsirenginėjam namą, dėl daug ko norėčiau tartis, bet nedrįstu net foto kelti, nes kaikur tokie liapsusai, kad akį rėžia, bet MB gražu ir jis taip nori. Jo argumentas tikrai svarus, kad gyvenu ne viena ir namo neįrenginės tik pagal mano norą, nes ten gyvens ir jis, jam taip pat turi būti gražu. Tik tas gražu labai savotiškas, pvz naujoje virtuvėje prie sendintų plytų sienos yra ryškiai geltona siena, nes jam geltona graži ir nesvarbu, kad iškrenta iš konteksto.  O kai nuėjau su foto į užuolaidų saloną, visos sustoję dizainerės su direktore priešakyje auklėjo mane: Ponia, na perdažykit tą sieną, nu negi nematot, kad ji viską gadina.  blush2.gif  Nu ir ką dabar daryt, MB gražu. Na va, pasiguodžiau, kas mane visada graužia skaitinėjant Jūsų temą, nes ką noriu ir suplanuoju, tai dažnai būna neįgyvendinta  doh.gif O dar blogiau, kai partempia namo kokį stalą, kuris netinka arba aš esu ribotos fantazijos ir nemoku suderinti nederinamų dalykų  g.gif  Na žodžiu, padejavau ir kadangi jau taip įsikišau, tai bandysiu ateityje klausti patarimų, kai reiks derinti labai skirtingus dalykus.


man atrodo kad su MB, kuriem gal daugeliui isinstaliuota grozio ir stiliaus supratimo programele, ir yra patogumo programa, absoliuciiai daugumai reikia kariaut bigsmile.gif
gal reikia kazkaip iroyt kad grazu tai nereiskia automatiskai nepatogu... kad gali buti ir grazu ir patogu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LIR @ 2013 01 24, 02:11)

Aš su saviškiu kariavau, o dabar pavargau
o jei nerenku, tai rūbai grįžus yra kabinami ant gražių kėdžių atlošų - NES TAIP PATOGU, nu kur gi kabinsi į spintą ar pakabos, gi ryte reiks vėl rengtis 
O virtuvėje pati apsikuičiu, jei noriu tvarkos, tai turiu negaminti valgyti arba gaminti minimaliai 


Patriarchatas biggrin.gif
Maniškis irgi mėgsta svetainėj ant fotelio drabužius pasidėt, nes jam rytoj vėl reiks apsirengt. Jei "negirdi", kad juos reikia pasidėt į vietą, tai aš tuos drabužius pametu jam ten, kur jis sėdi. Dažniausiai prie kompiuterio. Ir kas jam belieka...
O dėl apsikuitimo virtuvėj, manau, čia dažna apsikuičia, jei kasdien gamina šeimynai ir pietus, ir vakarienę. O jei dar mažas (i) vaikas (i) namuose, tai tvarkos beveik nerasta, ir nesvarbu, koks stilius namuose bebūtų. Skubant būna, kad ir feną ne vietoj palieki, ir lygintuvą, ir indų krūvas...
Dėl remontų, tai mano vyras sako: daryk taip, kad tau būtų gerai, bet paskui nezysk, kad nebepatinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LIR @ 2013 01 24, 01:11)
Sveikos, senokai skaitinėju Jus, tik niekaip nedrįstu pasisakyti. Bet ši Tv ir visokių rakandų tema mane tiesiog už liežuvio patraukė. Man tiesiog knieti sužinoti kaip, gana kategoriškų postų šeimininkės sutaria su MB, tokiais klausimais kaip nebus TV arba jis bus spintelėje? Aš su saviškiu kariavau, o dabar pavargau


Nė vienas interjeras tikrai nevertas karo namuose smile.gif Bet kuriant namų stilių ir ypač - pradedant įrenginėti namą būtų galima su meile įvertinti ir apsvarstyti visus savo šeimos įpročius - ir gerus, ir blogus. Ir tada į tai atsižvelgiant priimti vienokius ar kitokius sprendimus. Manau, visada galima sukurti gražius namus net ir turint nelabai pedantišką besitvarkančią šeimyną - tiesiog reikia kurti taip, kad tam tikra netvarka būtų kaip interjero elementas - tokia "meniška betvarkė" lotuliukas.gif
pvz. mano šeimyna beviltiška - grįžę namo visi lauko rūbus tingi gražiai kabinti į spintą, tiesiog bloškia į šalį kaip pakliuvo. Man labai gražu neapkrautas holas ir visi rūbai kabantys uždaroje nepastebimoje spintoje, bet deja rolleyes.gif Todėl mes įrengėme hole daaaug kabyklų ir vietų visus tuos lauko rūbus susidėti - tie kabliukai jiems labai po ranka, todėl šiaip ne taip nutrenkia tuos rūbus ant kablių ar bent lentynų rolleyes.gif Kadangi toks buvo sumanymas, holo vaizdas tebėra klasikinis, bet su tuo "meniškos betvarkės" skoniu, kuris visai negadina bendro vaizdo.
Man pagalbinė patalpa šalia virtuvės labai padeda išlaikyti bent minimalią tvarką virtuvėje - tada visi kombainai ir kiti panašus rakandai iškart keliauja į lentynas pagalbinėje patalpoje - jei tik įsirenginėjat namą, verta apie tokią pagalvoti. Taip pat reiktų ir skalbyklos/ lyginimo patalpos - aš apie tokią svajoju, bet deja nebeturim jai vietos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svarstykle: 24 sausio 2013 - 10:01