Įkraunama...
Įkraunama...

Dobermanai

QUOTE(Sabrina @ 2013 05 13, 10:36)
Rišam rišam.


Jo, su tamponais kažkaip krito į priekį, nes per sunkus, matyt, tas pagaliukas gavosi, nors buvo tik aplikatorius. O dėl šuns neramumo, tai mano irgi pirmas dienas bandė nusiimt, paskui priprato. Jūsų gal irgi apsipras, nebekrapštys.
Mieste aš irgi visokių komentarų priklausiau biggrin.gif Ir elniuku šaukė, ir sakė, kad va ausytės aprištos, nes šalta biggrin.gif Žodžiu. biggrin.gif
Mano šuniukas iš LV veislyno Gem`Givveeon. Tai yra pirmas mano šuo. Auga bute.
Šeriu RAW jau tris metus. Iki tol sausiaku.
Dėl viduriavimo stebėkit. Gal ką iš pašalės gavo? Svarbu,kad gertų vandens. Kokį vieną maitinimą galima būtų ir praleist, kad skrandžiui palengvinti darbą. Plius kokių gerųjų bakterijų paduot nekenktų. Jei testųsi ilgiau, tai jau pas veterinarą. Dėl pleiskanojimo sunku interiu patart. Jei būtumėt pas vetą, perklauskit. Gali tiesiog keistis po truputį kailiukas ir dėl to pleiskanot.


Atsakyti
QUOTE(Sabrina @ 2013 05 13, 21:55)
Iki 7 mėnesių??? Oho, ilgokai.

Manajai tai labai nepatinka tie ausų klijavimai. Su karūna dar buvo nieko, bet dabar su tais ausų kištukais tai jinai kasos ištisai, inkščia, bando juos nusiplėšti.Tai nežinau ar jai skauda, ar kas. Gal per giliai įkišu, bet jeigu ne taip giliai, tai su pirmu galvos papurtymu jie išskrenda iš vietos.

Kuo jūs maitinat savo šunis? Tik sausu ėdalu? Manoji nuo vakar viduriuoja, vakar beveik nieko neėdė, šiandien jau suėdė porcijas, bet vistiek viduriuoja. Tikiuos, kad nieko rimto. Ir dar nugaros užpakalinė dalis šiek tiek pleiskanoja. Tai nežinau ar jai gal kokių vitaminų trūksta...


na,del galvos purtymo,tai jusu uzklijuotas pleistras gali erzinti,nes jis plesia plaukus,o kistukas kaip tik netvirtai ikistas ir juda taip plesdamas pleistra,o tai sukelia skausma,nes pesami plaukuciai... blush2.gif mes maitiname sausu ir triskart per savaite gauna po puskili jautienos zalios,virskinimas liuks smile.gif kokiu sausu maitinate? mums buvo perdaug baltymu orijen maiste,tai perejom ant kito ir viduriavimai baigesi,visa tai vyko,kai mums buvo apie 3menesius... pleiskanoti gali ir del kailiuko keitimosi,ir del netinkamo maisto,ka jau gali rodyti viduriavimas,bet kaip kolege minejo,gal tiesiog ko uzvalge... stebekit savo mergaite,tik svarbu,kad gerti butu... dar galit ryziu isvirti,grynu nevalgys,tai kokio skanestuko uzmeskit... 4u.gif
Atsakyti
šiaulių globos namuose namų laukia dobermanytė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zauber @ 2013 05 14, 13:01)
Jo, su tamponais kažkaip krito į priekį, nes per sunkus, matyt, tas pagaliukas gavosi, nors buvo tik aplikatorius.  O dėl šuns neramumo, tai mano irgi pirmas dienas bandė nusiimt, paskui priprato. Jūsų gal irgi apsipras, nebekrapštys.
Mieste aš irgi visokių komentarų priklausiau biggrin.gif Ir elniuku šaukė, ir sakė, kad va ausytės aprištos, nes šalta biggrin.gif Žodžiu. biggrin.gif
Mano šuniukas iš LV veislyno Gem`Givveeon. Tai yra pirmas mano šuo.  Auga bute.
Šeriu RAW jau tris metus. Iki tol sausiaku.
Dėl viduriavimo stebėkit. Gal ką iš pašalės gavo?  Svarbu,kad gertų vandens. Kokį vieną maitinimą galima būtų ir praleist, kad skrandžiui palengvinti darbą. Plius kokių gerųjų bakterijų paduot nekenktų. Jei testųsi ilgiau, tai jau pas veterinarą. Dėl pleiskanojimo sunku interiu patart. Jei būtumėt pas vetą, perklauskit. Gali tiesiog keistis po truputį kailiukas ir dėl to pleiskanot.


Tai va. Nesiliovė jinai viduriuot, pradėjo net su krauju. Tai nuvežėm pas veterinarą, lašelinę pastatė, nes buvo daug skysčių netekus, suleido įvairių vaistų, paėmė išmatų mėginėlius ir kraujo, išsiuntė į labaratoriją. Kitą dieną nieko geriau nebuvo, tai dar vieną lašelinę pastatė, suleido antibiotikų, gerųjų bakterijų. Tada pagerėjo. Atėjo atsakymai iš labaratorijos, kad neturi jinai jokių virusų ar kirminų. Tad gali būt, kad kažko užėdė. Nors taip ir neaišku. Bet dabar gerai jau. Tik svorio nemažai numetė. Ir dabar dietinį maistą gauna kol atsistatys viskas.
Kailis jau nebepleiskanoja. Tiesiog nustojo.
O ar sunkiau dėl to, kad pirmas šuo? Nes man visi jau prišnekėjo prieš įsigyjant, kad čia toks rimtas šuo, kad jei pirmas, tai nesusitvarkysim ir panašiai. Kad reikia daug patirties. Šunų esu turėjus, su jais augusi.Bet tokių rimtesnių tai dar ne. Mąstau dėl šėrimo. Ar pereiti prie RAW ar ne.

QUOTE(neaukla @ 2013 05 14, 21:17)
na,del galvos purtymo,tai jusu uzklijuotas pleistras gali erzinti,nes jis plesia plaukus,o kistukas kaip tik netvirtai ikistas ir juda taip plesdamas pleistra,o tai sukelia skausma,nes pesami plaukuciai... blush2.gif  mes maitiname sausu ir triskart per savaite gauna po puskili jautienos zalios,virskinimas liuks smile.gif kokiu sausu maitinate? mums buvo perdaug baltymu orijen maiste,tai perejom ant kito ir viduriavimai baigesi,visa tai vyko,kai mums buvo apie 3menesius... pleiskanoti gali ir del kailiuko keitimosi,ir del netinkamo maisto,ka jau gali rodyti viduriavimas,bet kaip kolege minejo,gal tiesiog ko uzvalge... stebekit savo mergaite,tik svarbu,kad gerti butu... dar galit ryziu isvirti,grynu nevalgys,tai kokio skanestuko uzmeskit... 4u.gif


Jau dabar taip nebepurto galvos, bet dabar nuo tų klijavimų daug plaukų nuo ausų nusiplėšė, tai tokios pusplikės likusios. Nors dabar jau nuėmus įtvarus iki maždaug 10valandų pačios stovi, ir paskui irgi nenulinksta visai, tik galiukai suminkštėja.
Mes maitiname Royal Canine Junior. Bet vat nežinau ar prie jo likt ar ką keist.
Atsakyti
Mes buvom netinkamu pleistru apklijave karta, tai gavosi ausu depiliacija :/ bet plaukuciai uzaugs su laiku smile.gif
Del maisto, tai net nezinau, as keiciau kelis kartus, ieskojau vis geresnio, bet galiausiai visvien grizau prie pro plano. Nes ji tai viduriavo, tai pliko, tai spuogais nuo kitu ismete. O nuo sito nieko
Atsakyti
QUOTE(Sabrina @ 2013 05 21, 01:51)
Tai va. Nesiliovė jinai viduriuot, pradėjo net su krauju.

Ojej! Buvo ir mum panašus nutikimas. Taipogi nieko tyrimai neparodė. Bet buvo kaime pririjęs visooookių dalykų, tai jie turbūt ir įtakojo. Sveikit.

QUOTE(Sabrina @ 2013 05 21, 01:51)
O ar sunkiau dėl to, kad pirmas šuo?


Lygiai taip pat ir mano aplinkoj buvo tokių pasakymų, kad dobermanas kaip pirmas šuo sudėtingas variantas. Nu bet nieko, gyvi visi biggrin.gif Tik antrą šunį jau auklėčiau kitaip, imčiau griežčiau biggrin.gif

QUOTE(Sabrina @ 2013 05 21, 01:51)
Mąstau dėl šėrimo. Ar pereiti prie RAW ar ne. [...]Mes maitiname Royal Canine Junior. Bet vat nežinau ar prie jo likt ar ką keist.


Vėlgi mes irgi nuo pradžių maitinom RC. Prieš parsivežant šunį, domėjausi sudėtimis. Ir žinojau,kad RC keisiu, tik dar šėriau gana ilgai, alia pereinamas laikotarpis biggrin.gif Paskui atėjo Orijen ir galų gale labiausiai tiko Acana Pacifica. Vis paskaitydavau RAW temas. Kol galų gale apsisprendžiau, kad sugebėsiu šerti tokiu būdu. Jūs turėtumėt prasizonduoti taškus, iš kurių imsit mėsą, kainas, pasiūlą. Žinoma, išsiskaityti teoriją, kaip šerti, kadangi turėsit tinkamai sudėlioti meniu. Nu ir pats apsirūpinimas mėsom yra sudėtingiau nei sausu. Kol atrandi taškus pigesnius, kol parsineši tas mėsas, suporcijuoji. O jei dar užsidaro koks taškas, vėl naujo reikia ieškot. Nėra paprasta wink.gif


QUOTE(kornelija.k @ 2013 05 21, 06:55)
Mes buvom netinkamu pleistru apklijave karta, tai gavosi ausu depiliacija :/ bet plaukuciai uzaugs su laiku smile.gif


O mus veisėja iškart buvo įspėjusi, kad ausys liks plikos, kol rišim. Paskui greit ir nesudėtingai ataugo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelija.k @ 2013 05 21, 06:55)
Mes buvom netinkamu pleistru apklijave karta, tai gavosi ausu depiliacija :/ bet plaukuciai uzaugs su laiku smile.gif
Del maisto, tai net nezinau, as keiciau kelis kartus, ieskojau vis geresnio, bet galiausiai visvien grizau prie pro plano. Nes ji tai viduriavo, tai pliko, tai spuogais nuo kitu ismete. O nuo sito nieko


Tai mes irgi pradžioj patį stipriausią nusipirkom, tai taip prilipo, kad beveik su oda nulupom vos ne vos. Nei atmirkyt neišėjo, nieko. Tai dabar silpnesniu klijuojam ir keičiam kiekvieną arba kas antrą dieną. Kas kiek laiko jūs keitėte? Ar nuėmę pleistrus leisdavote be jų pabūt ar iškart naujus klijuodavot? Ir kaip žinot kada jau visai nebereiks klijuot?


QUOTE(Zauber @ 2013 05 21, 07:29)
Ojej! Buvo ir mum panašus nutikimas. Taipogi nieko tyrimai neparodė. Bet buvo kaime pririjęs visooookių dalykų, tai jie turbūt ir įtakojo. Sveikit.
Lygiai taip pat ir mano aplinkoj buvo tokių pasakymų, kad dobermanas kaip pirmas šuo sudėtingas variantas. Nu bet nieko, gyvi visi biggrin.gif Tik antrą šunį jau auklėčiau kitaip, imčiau griežčiau biggrin.gif

Vėlgi mes irgi  nuo pradžių maitinom RC. Prieš parsivežant šunį, domėjausi sudėtimis. Ir žinojau,kad RC keisiu, tik dar šėriau gana ilgai, alia pereinamas laikotarpis biggrin.gif Paskui atėjo Orijen ir galų gale labiausiai tiko Acana Pacifica. Vis paskaitydavau RAW temas. Kol galų gale apsisprendžiau, kad sugebėsiu šerti tokiu būdu. Jūs turėtumėt prasizonduoti taškus, iš kurių imsit mėsą, kainas, pasiūlą. Žinoma, išsiskaityti teoriją, kaip šerti, kadangi turėsit tinkamai sudėlioti meniu. Nu ir pats apsirūpinimas mėsom yra sudėtingiau nei sausu. Kol atrandi taškus pigesnius, kol parsineši tas mėsas, suporcijuoji. O jei dar užsidaro koks taškas, vėl naujo reikia ieškot. Nėra paprasta wink.gif
O mus veisėja iškart buvo įspėjusi, kad ausys liks plikos, kol rišim. Paskui greit ir nesudėtingai ataugo smile.gif


O kaip griežčiau auklėtum? Ką per daug leidai? Reikia man iškart susižinot, kad nebūtų paskui per vėlu biggrin.gif Ką yra pridirbęs šuo? Ar į darbą išėję paliekat bute laisvai lakstyt ar narve?
O kodėl žinojai, kad RC keisi?
Dabar išvis nežinau kuo šerti. Nes veterinarė davė kelioms dienoms dietinį pašarą, Hills, aš vakar šiek tiek RC įmaišiau į jį, viską suėdė, bet šiandien vėl Su kraujingai tuštinosi. Tai jau nebežinau. Ar vėl ko prisirijo sode, nors lygtais stebėjom pastoviai, ar čia jai tikrai nuo RC jau alergija. Bet kaip gali atsirast alergija, jei anksčiau nebuvo? Užsakiau šiandien pas veterinarę vėl dar to Hills pašaro dietinio kokioms porai savaičių, kad atsistatytų svoris, paskui reiks galvot kažką kuo čia išvis šert.
Mes abu virėjai esam, tai dėl mėsų kaip ir nelabai sudėtinga būtų gauti. Reiktų tik šaldiklį pirkti. O kas pasikeitė kaip perėjot prie RAW?
Atsakyti
QUOTE(Sabrina @ 2013 05 21, 17:26)
Tai mes irgi pradžioj patį stipriausią nusipirkom, tai taip prilipo, kad beveik su oda nulupom vos ne vos. Nei atmirkyt neišėjo, nieko. Tai dabar silpnesniu klijuojam ir keičiam kiekvieną arba kas antrą dieną. Kas kiek laiko jūs keitėte? Ar nuėmę pleistrus leisdavote be jų pabūt ar iškart naujus klijuodavot? Ir kaip žinot kada jau visai nebereiks klijuot?
O kaip griežčiau auklėtum? Ką per daug leidai? Reikia man iškart susižinot, kad nebūtų paskui per vėlu biggrin.gif Ką yra pridirbęs šuo? Ar į darbą išėję paliekat bute laisvai lakstyt ar narve?
O kodėl žinojai, kad RC keisi?
Dabar išvis nežinau kuo šerti. Nes veterinarė davė kelioms  dienoms dietinį pašarą, Hills, aš vakar šiek tiek RC įmaišiau į jį, viską suėdė, bet šiandien vėl Su kraujingai tuštinosi. Tai jau nebežinau. Ar vėl ko prisirijo sode, nors lygtais stebėjom pastoviai, ar čia jai tikrai nuo RC jau alergija. Bet kaip gali atsirast alergija, jei anksčiau nebuvo? Užsakiau šiandien pas veterinarę vėl dar to Hills pašaro dietinio kokioms porai savaičių, kad atsistatytų svoris, paskui reiks galvot kažką kuo čia išvis šert.
Mes abu virėjai esam, tai dėl mėsų kaip ir nelabai sudėtinga būtų gauti. Reiktų tik šaldiklį pirkti. O kas pasikeitė kaip perėjot prie RAW?

Del ausu klijavimo,tai mes keisdavom pleistra kas dvi tris dienas,jei budavo gerai suklijuota,be pleistro palikdavom kokiom porai valandu pradzioje,nuo kokiu 5menesiu palikdavom jau kokiam pusdieniui bigsmile.gif kai jau po pusdienio nebeleips ausys,tada galima palikti dienai ar porai,tada jau matysit ar jau galima nebeklijuoti smile.gif
Del auklejimo,tai kiekvienas suo individualus,vienam uztenka griezciau pasakyti,kitam reikia gal parodyti kas padeties seimininkas1 svarbiausia prisiminti,kad SUO GYVENA PAGAL GAUJOS PRINCIPUS,jis kaip vilkas! tai reiskia,kad gaujos vadas nusprendzia,kokios yra taisykles,kas galima,o kas ne,svarbu nekeitineti taisykliu ir NIEKADA NEAPGAUDINETI SUNS, nes pasitikejimas tarp jusu yra pats svarbiausias ax.gif
Del viduriavimo,tai aiskiai netinka RC maistas,jei praejus viduriavimui,vel uzvalgius RC suo pradejo viduriuoti,tai nebeduokit RC,jaunam suniui toks viduriavimas labai zalingas ir ne kazko uzvalgyme cia esme. Kiek pamenu,tai RC ar baltymu ar riebalu ten labai daug,sis maistas pasiteisina tiems sunims,kurie gyvena lauke. Siulyciau keisti maista,kai baigsit dietini. Mes seriam Purina ProPlan su aviena,mums labai tinka thumbup.gif bet kiekvienam suniui reikia parinkti individualiai.
Buvau ir as susizavejusi RAW maitinimu,bet kai mano labai neseslus gyvenimo budas,tai man butu sudetinga keliauti su suniu ir veztis mesos davinius,bet viskas juk priklauso nuo seimos gyvenimo budo thumbup.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
RAW juk ne tik mesa gryna,ten reikia iprasti skaiciuoti normas subproduktu,mesos... nors is esmes pritarciau tokiam maitinimui 4u.gif 4u.gif 4u.gif cia musu mergina
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sabrina @ 2013 05 21, 16:26)



Mes perklijuodavom kas 5-7 dienas. Pačią ausį (išorę) nuriebalindavom ir pleistro likučius šalindavom išvalytu benzinu biggrin.gif Veisėja tokią gudrybę pasakius buvo. Bet būtinai turi būt valytas benzinas, kur žiebtuvėliams būna skirtas. Vidų ausytės irgi pravalydavom sausa vata, nes kaupdavosi nuo svetimkūnio nešvarumai. Nuvyniotas pusvalandukui palikdavom laisvas ir vėl ragiukai. Veisėja buvo labai pabrėžusi, kad negalima leisti ausytėms net pradėti kristi.




Daugiau nuoseklumo, mažiau cackinimo, daugiau pareigų vykdymo iškart ir iki galo.

Didžiausias pridirbimas-pirmojo gimtadienio išvakarėse suėsti du kilogramai katės sausiako, apš``kti namai biggrin.gif Ir šuo buvo kaip cisterna ant degtukų. Turėjau rūpesčio tądien biggrin.gif Mes paliekam narve visada, nes langai žemai, mėgsta palot pro juos. O šiaip dirbu iš namų, tai nebaisiai dažnai jam tenka ilgai vienam būti.

RC sudėtis prasta, ypač už tokią kainą. Vieni kukurūzai, mėsos nerasta.

Kaip jaučiasi kalytė? Dėl šėrimo aš šerčiau kurį laiką Hillsu, kad nusijautrintų skrandis. Kai viskas susitvarkys, galima keisti į kokį geresnės sudėties sausą. RAW aš vengiu reklamuoti, nes reikia gerai juo pasidomėt. Galima prisidaryt daugiau bėdos nei naudos. Netaikau asmeniškai.

Mum ant RAW pasikeitė pagrinde išmatų kiekis ir žymiai mažiau geria vandens lygu mažiau kentėt reikia, kol bus išvestas į lauką. Kažkiek apsivalė dantys. Turbūt svarbiausias rpivalumas, kad aš manau, jog darau dėl savo šuns geriausia, ką galiu, šerdama jį taip smile.gif

Neaukla, vietoj merginos tik balionėlius matau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zauber @ 2013 05 24, 13:46)
Mes perklijuodavom kas 5-7 dienas. Pačią ausį (išorę) nuriebalindavom ir pleistro likučius šalindavom išvalytu benzinu biggrin.gif Veisėja tokią gudrybę pasakius buvo. Bet būtinai turi būt valytas benzinas, kur žiebtuvėliams būna skirtas. Vidų ausytės irgi pravalydavom sausa vata, nes kaupdavosi nuo svetimkūnio nešvarumai. Nuvyniotas pusvalandukui palikdavom laisvas ir vėl ragiukai. Veisėja buvo labai pabrėžusi, kad negalima leisti ausytėms net pradėti kristi.
Daugiau nuoseklumo, mažiau cackinimo, daugiau pareigų vykdymo iškart ir iki galo.

Didžiausias pridirbimas-pirmojo gimtadienio išvakarėse suėsti du kilogramai katės sausiako, apš``kti namai biggrin.gif Ir šuo buvo kaip cisterna ant degtukų. Turėjau rūpesčio tądien biggrin.gif Mes paliekam narve visada, nes langai žemai, mėgsta palot pro juos. O šiaip dirbu iš namų, tai nebaisiai dažnai jam tenka ilgai vienam būti.

RC sudėtis prasta, ypač už tokią kainą. Vieni kukurūzai, mėsos nerasta.

Kaip jaučiasi kalytė? Dėl šėrimo aš šerčiau kurį laiką Hillsu, kad nusijautrintų skrandis. Kai viskas susitvarkys, galima keisti į kokį geresnės sudėties sausą. RAW aš vengiu reklamuoti, nes reikia gerai juo pasidomėt. Galima prisidaryt daugiau bėdos nei naudos. Netaikau asmeniškai.

Mum ant RAW pasikeitė pagrinde išmatų kiekis ir žymiai mažiau geria vandens lygu mažiau kentėt reikia, kol bus išvestas į lauką. Kažkiek apsivalė dantys. Turbūt svarbiausias rpivalumas, kad aš manau, jog darau dėl savo šuns geriausia, ką galiu, šerdama jį taip smile.gif

Neaukla, vietoj merginos tik balionėlius matau  rolleyes.gif



Sveiki, pora sunkių praėjusių savaičių apturėjom. Bet dabar viskas gerai. Tada, kai vėl prasidėjo viduriavimas, nuvežėm per veterinarę, davė visokių vaistų. Ir nežinau kaip, bet Beluga sekantį vakarą nuo spintutės nusikrapštė visą pakelį savo tablečių ir surijo! Ir jau naktis buvo. Aišku, pati žiopla, nepagalvojau net paslėpt. Skambinau persigandus į budinčią veterinarijos kliniką klaust ką daryt. Tai liepė suduot anglies pora tablečių ir stebėt. Buvo bemiegė naktis. Bet jai nieko taip ir nepasidarė. Bet viduriavimas nesiliovė, nuvežėm dar kitą dieną pas kitą veterinarą, kurį rekomendavo pažįstamas. Tai ji iškart pasakė, kad jai kirmėlės kažkokios bjaurios yra, kur mažiems šuniukams būna. Ir pašaras neturi nieko bendro. Tai numušė temperatūrą, davė visai savaitei vaistų nuo tų kirminų, liepė šert ryžiais su vištiena ir stebėt. Ir nuo tuo laiko viskas gerai. Atsigavo šuo, priaugo jau ir svorio. Dabar su pašaru grįžtam trumpam prie RC, kol surasiu kuo kitkuo šert. Reikia skaitytis ir domėtis apie kiekvieną iš pašarų, o jų čia tiek daug!
Tai vat. Rytoj jai bus lygiai keturi mėnesiai. Sveria jau 13kg. Dantys pradėjo krist. Šiandien net trys iškrito. Tai duodu po kalcio tabletę kiekvieną dieną. Ausys dabar suminkštėjo, bet tikiuosi, kad po dantų dygimo dar pora savaičių ir gal nebereiks jau klijuoti. Jau visai nuplikusios.
O šiaip viskas gerai. Energinga, judri. Katiną vaiko. Turėjo problemą su kitais šunimis. Mokykloje, kai nuvedžiau, tai išvis bijojo visų šunų, nenorėjo su nieku žaisti. Paskui, šiek tiek įsidrąsinus, jau pati prie kitų lindo, bet kai tik koks nors šuo atsisukdavo ir ją bandydavo pauostyt ar prieit, tai jinai žviegdama į aptvaro kampą bėgdavo. Bet dabar jau geriau, susitinkam papildomai su kitais šunimis, kad priprastų, leidžiam žaisti su kitais, treniruojam su kitais. Tai jau geriau, apsiprato.
Vaikščiot išvis nemoka. Arba šokinėja, bėga, arba stovi kaip įbesta. Bet nėra ko norėt dar, tai tai ir vedžiojuosi po pusę metro ir stovim tada kelias minutes. smile.gif
Loti labai ant visko pradėjo. Išeina į terasą ir ištisai loja, nesuprasi ant ko. Tai nežinau ar čia tik toks lojimo periodas, kuris praeis su laiku, ar jau susirūpinti ir kaip nors auklėti?

Neaukla, nematau ir aš tavo šuniuko...
Atsakyti
QUOTE(Sabrina @ 2013 06 03, 22:50)
Tai duodu po kalcio tabletę kiekvieną dieną. Ausys dabar suminkštėjo, bet tikiuosi, kad po dantų dygimo dar pora savaičių ir gal nebereiks jau klijuoti.

O kalcio tikrai reikia? Šeriat neblogu sausiaku, ganėtinai subalansuotas, kalcio neturėtų trūkt. Nebent tyrimus padarė ir nustatė, kad trūksta. Kitu atveju mažam šuniukui kalcio geriau neduot...
Ausims geriau gliukozaminas, kalcis čia nė prie ko.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2013 06 03, 23:03)
O kalcio tikrai reikia? Šeriat neblogu sausiaku, ganėtinai subalansuotas, kalcio neturėtų trūkt. Nebent tyrimus padarė ir nustatė, kad trūksta. Kitu atveju mažam šuniukui kalcio geriau neduot...
Ausims geriau gliukozaminas, kalcis čia nė prie ko.

man teko bendrauti su zmogu-kuris 20 metu lietuvoje prekiauja sausiaku. tai sake paprastai-zmones daunai,tos pacios sudeties maista 15 kg pasiulysi uz 100 litu-niekas nepirks,o jei pardavinesi uz 190 litu-jau super klases tas pats maistas smile.gif)) kas lietuvoje ishtyre bent viena sausiako grudeli??? kiek ten mesos??? koks procentas?o ka rasho ant pakuociu-NIEKAS nepatikrins
Atsakyti