Įkraunama...
Įkraunama...

Roaccutane (III dalis)

Rasiau savo dermatologei pries keleta dienu, bet atsakymo negavau, tai gal kas is jusu zinos, ar nieko nenutiks, jei kartu su Roaccutanu gersiu cinko pikolinato kapsules ? g.gif
Atsakyti
Sveikos, mergytės,
rašiau savo istoriją skyrelyje "Gera kosmetologė Vilniuje", pamačiau šitą temutę ir net nustebau, kiek daug merginų geriančių šiuos vaistus, apie juos skaičiau dar prieš 8 metus, kai nežinojau ką su savo problematiška oda daryt, bet gert neišdrįsau pasirinkau kontraceptikus....Nukopinu postą iš ano skyrelio, gal kam pravers mirksiukas.gif
Atyiduodu duoklę skyreliui, kuriame prieš kelis metus ieškojau patarimų ir pagalbos, nes dėl savo spuoguotos veido odos labai kompleksavau, ir visur ieškojau informacijos, kaip atsikratyt tų nelemtų spuogų doh.gif doh.gif Dabar galiu pasidžiaugt, kad mano oda švyti wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Mažos problemėlės atsirado dar paauglystėj - keli spuogai ant veido, o jų taip nesinori , tokia tragedija tada atrodė doh.gif tada prasidėjo veidelio padraskymai, begaliniai visokių kremų iš vaistinių pirkinėjimai, vaikščiojimai pas n dermatologų...Nesiplėsiu, bet išvada viena, rezultatas labai laikinas ir trumpalaikis, oda kaip buvo linkus į spuoguotumą, taip ir liko, neradau nė vieno gero dermatologo ir iš esmės jais nusivyliau...buvo nevykęs bandymas eiti pas kosmetelogę, po kurios intervencijos ir veido valymo veidą nusėjo giluminiai spuogai..vargau ne vienus metus, kol pavyko ištaisyt tą žalą, daugiau apie kosmetologus nė girdėt nenorėjau. Gėriau kontraceptikus 5 metus - tuo metu viskas buvo puikiai, oda graži, švari, vėliau pagimdžiau dukrytę, bet po gimdymo mano liūdesiui oda ir liko problematiška..ir galų gale, ačiū Dievui, visai atsitiktinai draugė rekomendavo savo pažįstamą kosmetologę wub.gif Lankausi pas ją metus laiko, komplimentai iš didžiosios raidės, joks dermatologas negalėtų su ja lygintis kompetencija. Po truputuką įkalbėjo mane veido valymui, ir mano dideliam nustebimui rezultai pribloškiantys - jau kitą dieną po valymo nieko nematyti (daug blogiau būna, kai pati prikišu nagus prie veido), deda kaukytes su rūgštine Natinuel kosmetika, turiu prausiklį, kremuką. Odos būklė per metus pasikeitė totaliai. Užmiršau, kas yra giluminiai spuogai, tik savo malonumui ir ypatingom progom tepu krempudrą (anksčiau be jos neišsiversdavau nė dienos), galų gale nereik kompleksuot dėl veido odos. Neatsidžiaugiu thumbup.gif Jei kam nors reikia pagalbos, mielai pasidalinsiu savo stebukladarės kontaktais per AZ (aš vilnietė, kosmetologė taip pat). Nenoriu nieko reklamuot ir t.t., bet labai noriu padėt tokioms, kaip aš - gražioms, mieloms blush2.gif , bet turinčioms tą vieną nelemtą rūpestį - spuoguotą odą verysad.gif . Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Jungiuosi ir aš prie Jūsų 4u.gif
Vakar išgėriau savo pirmąją tabletę. Tikiuosi viskas eisis sklandžiai. Pagaliau matau šviesą tunelio gale ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Truputį šalta @ 2014 04 03, 10:45)
Sveiki. Jungiuosi ir aš prie Jūsų  4u.gif
Vakar išgėriau savo pirmąją tabletę. Tikiuosi viskas eisis sklandžiai. Pagaliau matau šviesą tunelio gale  ax.gif

4u.gif kokia jusu odos bukle dabar ? Kokio dydzio doze geriat ?
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2014 04 03, 20:59)
4u.gif  kokia jusu odos bukle dabar ? Kokio dydzio doze geriat ?


Būklė labai bloga. Jei maitinčiausi kaip normalus žmogus - būtų TRAGIŠKA.
Kai po begalės pastangų išsigydyti kremais, antibiotikais, dieta, sportu ir t.t (....žodžiu - bandžiau tikrai viską) nepavyko 10 metų, nusprendžiau nebesikankinti.
Dermatologė apžiūrėjus iškart pasakė, kad pas mane susiliejančioji acne. Aš vis ir matydavau, kad pas mane kažkaip kitaip, nei pas kitus... Pas tuos, kuriuos kankina acne vulgaris, pati oda, kad ir riebi - gražios tekstūros (nekalbu apie randus bei dėmeles). O pas mane nėra gražaus lopinėlio. Visa oda tokia duobėta. Būdavo kartais pavyksta išnaikinti spuogelius keliom dienom, bet oda vistiek būdavo klaiki.
Dermatologė liepė gerti po 20mg kol kas du mėnesius. Tada apsilankysiu pas ją ir sužinosiu, ar dozę reikia kelti, ar palikti tokią, kokia yra. Paskaičius užsienietiškus forumus atrodo, kad mažokai man išrašė, bet pasitikiu ja smile.gif
Tikiuosi viskas bus gerai ax.gif

Ps.: beria ne tik veidą, bet ir nugarą, pečius, krūtinę, rankas iki alkūnių verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Truputį šalta: 04 balandžio 2014 - 20:08
QUOTE(Truputį šalta @ 2014 04 04, 20:07)
Būklė labai bloga. Jei maitinčiausi kaip normalus žmogus - būtų TRAGIŠKA.
Kai po begalės pastangų išsigydyti kremais, antibiotikais, dieta, sportu ir t.t (....žodžiu - bandžiau tikrai viską) nepavyko 10 metų, nusprendžiau nebesikankinti.
Dermatologė apžiūrėjus iškart pasakė, kad pas mane susiliejančioji acne. Aš vis ir matydavau, kad pas mane kažkaip kitaip, nei pas kitus... Pas tuos, kuriuos kankina acne vulgaris, pati oda, kad ir riebi - gražios tekstūros (nekalbu apie randus bei dėmeles). O pas mane nėra gražaus lopinėlio. Visa oda tokia duobėta. Būdavo kartais pavyksta išnaikinti spuogelius keliom dienom, bet oda vistiek būdavo klaiki.
Dermatologė liepė gerti po 20mg kol kas du mėnesius. Tada apsilankysiu pas ją ir sužinosiu, ar dozę reikia kelti, ar palikti tokią, kokia yra. Paskaičius užsienietiškus forumus atrodo, kad mažokai man išrašė, bet pasitikiu ja  smile.gif
Tikiuosi viskas bus gerai  ax.gif

Ps.: beria ne tik veidą, bet ir nugarą, pečius, krūtinę, rankas iki alkūnių  verysad.gif


Labai linkiu kad padetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EmiCro @ 2014 04 05, 18:29)
Labai linkiu kad padetu 4u.gif


Aciu, tikiuosi taip ir bus 4u.gif
Bent jau turiu dabar nuotaikos vis laukti rytojaus. Dar viena diena - dar viena tablete biggrin.gif blush2.gif

Beje, man nespaudineti spuogeliu labai padeda tirpalas is universiteto vaistines, atrodo su boro ir salicilo rugstimi. As asmeniskai negaliu iskenteti neisspaudus tu baisuokliu baltom virsunelem. Siandien ryte atsikelus radau 2, tai patepiau tirpalu ir po 10min atejus paziureti i veidrodi pamaciau, kad spuogeliai dar yra, taciau baltu virsuneliu - ne kvapo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Truputį šalta: 05 balandžio 2014 - 19:46
Prieš 8 mėn baigiau gerti esu labai labai patenkinta, jeigu yra klausimų klauskit

Kažkas klausė dėl gimdymo vaikų - galiu atsakyti, kad mano draugė po jų net 3 sveikus (tfutfutfu) vaikiukus pagimdė (berniukus)

Visiems gražaus pavasario 4u.gif

Atsakyti
Gėriau Roaccutaną ~5 men praeitų metų vasarą ir rudenį j, tada dariau 2-3 mėnesių pertrauką, ir nuo šių metų vasario pabaigos iki dabar vėl jais gydausi.

Dozė pagal mano kūno svorį tikrai nedidelė, bet rezultatai labai džiuginantys. Gaila, kad nepradėjau vartoto šių vaistų prieš kokius ~7 metus, manau kad tokiu atveju šiuo metu neturėčiau nei randų, nei spuogų...

Tai kas turit rimtų problemų su veido veido, geriau nelaukit kol susidarys randai, o pasikalbėkit su gydytoju dėl Roaccutane vartojimo.

Su spuogais tenka vargt jau 10 metų, visų tepamų vaistų poveikis buvo silpnas ir trumpalaikis, ko tikrai nepasakysi apie Roa.
Atsakyti
Sveiki, prašau patarkit, kas Vilniuj tiksliai išrašytų ROA? Na ta prasme be maldavimų ir pan. Tiesiog jau atsibodo, niekas neduoda ilgalaikio gero efekto, noriu išbandyt ROA, vdrug čia bus mano išsigelbėjimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neeilinė @ 2014 05 10, 10:45)
Sveiki, prašau patarkit, kas Vilniuj tiksliai išrašytų ROA? Na ta prasme be maldavimų ir pan. Tiesiog jau atsibodo, niekas neduoda ilgalaikio gero efekto, noriu išbandyt ROA, vdrug čia bus mano išsigelbėjimas smile.gif

Paskuitni karta konsultacijoj buvau pas I. Šaferienę. Rekomenduoju. Ji dirba Estetus klinikoj. Pasiguglinkit 4u.gif
Atsakyti
O ten rašo, kad keliasi į naujas patalpas Vilniuje ir dirbs nuo rugsėjo... Tai kaip čia suprast? Dabar nedirba?
Atsakyti