Įkraunama...
Įkraunama...

Roaccutane (III dalis)

QUOTE(Neeilinė @ 2014 05 10, 16:00)
O ten rašo, kad keliasi į naujas patalpas Vilniuje ir dirbs nuo rugsėjo... Tai kaip čia suprast? Dabar nedirba?

Hm. nzn. As paskutini karta lankiausi sausio men..Toji gydytoja dar dirba vaiku poliklinikoj santariskes. As nebe vaikas, bet sake, kad jei sugalvociau, galetu ir ten mane priimti. Galbut galetumete jai el.pastu parasyti ir pasiteirauti apie konsultacijos vieta ir laika. Manau nebutu problemu jei jos el.pasta jums i az parasyciau, aisku, jei jums jo reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2014 05 10, 21:20)
Hm. nzn. As paskutini karta lankiausi sausio men..Toji gydytoja dar dirba vaiku poliklinikoj santariskes. As nebe vaikas, bet sake, kad jei sugalvociau, galetu ir ten mane priimti. Galbut galetumete jai el.pastu parasyti ir pasiteirauti apie konsultacijos vieta ir laika. Manau nebutu problemu jei jos el.pasta jums i az parasyciau, aisku, jei jums jo reikia  smile.gif


Gavau jau atsakymą, kad lauks rugsėjo mėn. biggrin.gif išsiunčiau dar užklausas į kitas klinikas, būtent dėl ROA, tai žiūrėsiu, ką atsakys. Lauksiu ir el.pašto, ačiū smile.gif
Atsakyti
Pirmadienį susitariau susitiksi su voverytez rekomenduota gydytoja smile.gif kažin kaip seksis... Ant vasaros iš dalies nesinorėtų pradėt gert ROA, jei man juos išrašytų.. Bet iš kitos pusės, tai norisi dabar pat imtis veiksmų biggrin.gif nu vienžo, papasakosiu grįžus, kaip sekėsi.
Atsakyti
QUOTE(Neeilinė @ 2014 05 15, 19:15)
Pirmadienį susitariau susitiksi su voverytez rekomenduota gydytoja smile.gif kažin kaip seksis... Ant vasaros iš dalies nesinorėtų pradėt gert ROA, jei man juos išrašytų.. Bet iš kitos pusės, tai norisi dabar pat imtis veiksmų biggrin.gif nu vienžo, papasakosiu grįžus, kaip sekėsi.

Lauksim ziniu 4u.gif
turiu diiiiiideli klausima, baigusiems vartoti Roa, koki veido krema dabar naudojat? Pasiulykit koki gera g.gif NE uriage, bioderma, iwostin ar pan...
Atsakyti
QUOTE(voverytez @ 2014 05 15, 20:48)
Lauksim ziniu  4u.gif
turiu diiiiiideli klausima, baigusiems vartoti Roa, koki veido krema dabar naudojat? Pasiulykit koki gera  g.gif  NE uriage, bioderma, iwostin ar pan...

avene hydrance optimale
Atsakyti
Negėriau Roa, bet turėjau mišrią išsausėjusią odą. Dabar oda labai atsigavusi. Tepliojuos Numis med dieniniu kremu ir kaina lb gera dabar apie 25 lt Eurovaistinėj
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 05 17, 19:26)
Negėriau Roa, bet turėjau mišrią išsausėjusią odą. Dabar oda labai atsigavusi. Tepliojuos Numis med dieniniu kremu ir kaina lb gera dabar apie 25 lt Eurovaistinėj

Na tiesa sakant, man Roa , galima sakyti, kad visai neissausino odos, kaip kad kiti sioj temoj rase, kad oda net luposi ir pan., man cia isvis nepatirtas dalykas per beveik 9 menesius vaistu gerimo.. Dabar esu visai pasimetus, koki krema rinktis.. g.gif
Atsakyti
As baigiau gerti roa sausio men, geriau beveik puse metu po 10, 20mg. Pas mane spuogu ziauriai daug nebuvo,tik buvo stiprus odos riebaluotumas, labai labai daug inkstiru. Taip, kol geriau oda tvarkesi, buvo svari, nebereikejo nuolat riebalus nuo veido sluostyti, bet va, dabar vel viskas atsinaujina, taip iseina, kad be reikalo save zalojau tais vaistais, nes zalos gavau daugiau nei naudos.
Rudeni atsirado viso kuno siaubingas berimas, atrodziau tragiskai- buvo rozine dedervine, kuri sakoma atsiranda del nusilpusio imuniteto, kankinausi 4menesius, gyvenime tokiu dalyku pas mane nebuvo, ka jau kalbeti apie depresija, nugaros skausmus.
Dabar jau 3 men slenka plaukai, ne viena priemone nepadeda, o anksciau visada padedavo. Isitikinus, kad tai pasaliniai roa reiskiniai.
Tikiuosi nenupliksiu, gal kas parasykit kam slinko plaukai po roa vartojimo? Man pradejo slinkti 3 men po vartojimo baigimo. Sveikata labai pablogejus.... Dabar pagalvoju, kad keli menesiai grazios odos nevertejo tokiu pasekmiu. Iki siol jauciu begalini nuovargi ir mieguistuma, kurie atsirado vartojant Roa.
Taip kad atsargiai su siais vaistais, jei nera labai diedelio reikalo, tai geriAU ju nevartoti, as nebedaryciau tokios klaidos daugiau. 4u.gif
Atsakyti
Pradėjau antrą Roa kursą po dviejų metų. Pirmas kursas išvis nepadėjo, dabartinė gyd. sako, dėl to, kad dozė buvo dvigubai per maža. Gal yra dabar geriančių ? ax.gif
Atsakyti
Visada buvau prieš tuos vaistus, bet mane jau užkniso tie spuogai. Praktiškai vien giluminiai, maistą stengiuosi žiūrėti, aukoju sportą dėl sumažintų baltymų, išgeriu 3-4l vandens, bet vis tiek beria giluminiais. Galima kur tuos vaistus nusipirkti be recepto? Nes nesiruošiu mokėti mažiausiai keliasdešimt litų, kad kosmetologė ar dermatologė man receptą parašytų.
Atsakyti
QUOTE(Bledsoe @ 2014 08 23, 22:09)
Visada buvau prieš tuos vaistus, bet mane jau užkniso tie spuogai. Praktiškai vien giluminiai, maistą stengiuosi žiūrėti, aukoju sportą dėl sumažintų baltymų, išgeriu 3-4l vandens, bet vis tiek beria giluminiais. Galima kur tuos vaistus nusipirkti be recepto? Nes nesiruošiu mokėti mažiausiai keliasdešimt litų, kad kosmetologė ar dermatologė man receptą parašytų.

vandens geriate per daug, kencia jusu inkstai. Vaistus israso gydytojas, kuris parenka tinkama doze kas menesi, priziuri jus viso gerimo metu, paskiria reikalingus tyrimus.
Atsakyti
Sveiki,
Vartojau 3 kursus (po 6 men. Ir tada 6 men. pertrauka) . Aisku rezultatas buvo tokio, kokio ir tikejaus, dabar jau 1.5 m. nevartoju, tai tik vienas, kitas spuogelis ir randai teliko. Reziume - padejo, po visko ko tik nepandes, tai buvo, kaskas stebuklingo, neskaitant salutiniu poveikiu...
Norejau paklausti, kas vartotojo roaccutane nebuvo kylusi depresija? Nes neseniai "pasigavau" depresija, gydytojai paskyre antidepresantus. Iki tol net nepagalvociau, kad esu linkes i depresija, visa laik buvau optimistas ir pan., ar cia sutapimas?
Atsakyti