Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su anyta, gyvenant kartu.

QUOTE(Aimeja @ 2013 04 12, 14:05)
Aš tą ir noriu pasakyti.  4u.gif
Tvirtinti , kad TIK mokama , yra tiesiog netiesa.


apie ka Jus kalbejot ax.gif ? nesupratau iki dabar blush2.gif kas tas "jis"?
QUOTE(Moonte @ 2013 04 12, 12:57)
Jusu vaikas auga jusu seimoje, todel mato jusu ir jusu vyro poziuri i jo motina. Vaikus auklejam ne zodziais, o pavyzdziais, jei jusu vyras soks pagal jusu duele, dyyyydele tikimybe, kad ir sunus perims si vyryskos elgsenos pav. Kita vertus, o kodel jums nepatina sis variantas? Jei jis geras anytai, kodel yra prastas jums ir jusu tevam?

Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2013 04 12, 09:10)
du sunus yra  smile.gif  tai gaunasi po 1000lt. Po stuka litu uz savo nesugadintus nervus ir sventa ramybe as paaukosiu be problemos  ax.gif

Aha jau matau.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2013 04 12, 14:14)
Aha jau matau.... biggrin.gif


o kas cia keisto g.gif ? jis ir dabar uz buta mamos moka, tai nematau tame nieko nuostabaus.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2013 04 12, 13:58)
Už 800 pasiims, tikrai. Jeigu jai reikės priežiūros pagal nustatytą tvarką. O ne savanoriškai. Tai, kad yra vaikai, dar nereiškia, kad reiks mokėti, nes yra daug sąlygų, aplinkybių ir t.t. Nu tai jei tas vaikas, gauna pav. pašalpą bedarbio, turi tris vaikus, tai kaip jis sumokės 2000 litų?  biggrin.gif
To žmogaus , kur domėjausi ir jau buvo pradėti dokumentai tvarkyti, bet neprireikė, yra vaikų, ir jokių papildomų įmokų būtų nereikėję mokėti, pajamos to žmogaus apie 850 litų buvo tuo metu. Dar priklauso nuo to kokie globos namai.

Vaikai, gaunantys bedarbio pasalpa, senoliu i seneliu namus neisveza, nes gauna jo pensija ir jei neigalus(ta prasme, ne tik psichiskai, bet ir fiziskai), tai Valstybe moka slaugos pinigus, kurie siekia apie 700lt. Vadinasi, senolis tampa vista, dedanti aukso kiausinius, atnesa i bedarbio seima 1500lt. ax.gif Tam slaugos pinigai ir skiriami is Valstybes, kad tik kaip galima maziau zmoniu butu atiduodami i seneliu namus, kad butu visi suinteresuoti senelius laikyti pas save. O jei uztektu tik pensijos ir nereiktu nieko primoketi, patikekit, niekas nelaikytu senu tevu, ypac nepaeinanciu, negalinciu savimi pasirupinti, namuose.

Nelabai supratau, ka reiskia paryskintas sakinys? g.gif Globos namai yra valstybiniai ir privatus. Musu mociute apgyvendinta valstybiniuose. Privatiems moketi 2500-3000 neturim ir mes salygu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 12, 14:42)
O jei uztektu tik pensijos ir nereiktu nieko primoketi, patikekit, niekas nelaikytu senu tevu, ypac nepaeinanciu, negalinciu savimi pasirupinti, namuose.


Tame ir yra esmė, kad yra eilė. Negali va taip va, sugalvojau ir viskas. Vietų gi visiems nėra. Užsirašai, surenki VISUS dokumentus ir lauki. Nori aplenkti eilę, nori kažko atskiro, nori sakykim neparduoti senolio turto, tai ir turi už tą senelį mokėti. Pav. yra , kad seno žmogaus turtas, butas Vilniaus centre, jam priklausys tam tikra priemoka, arba tą turtą užrašo globos namams arba artimieji moka tą skirtumą to turto proc., kad nereikėtų parduoti turto. Tai va kažkas sakys taip mokėdamas, kad priežiūros mokamos, bet jos nėra mokamos. Tik artimieji pasirinko taip.

Aš norėjau pasakyti,kad nei vienam puslapyje globos namų neradau, valstybinių, kad būtų parašyta kiek VAIKAI turi primokėti. Niekur. Aišku ne visus skaičiau. Įdėk nuorodą, kur ir kiek vaikai turi primokėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 12 balandžio 2013 - 14:34
QUOTE(Aimeja @ 2013 04 12, 14:56)
Aš norėjau pasakyti,kad nei vienam puslapyje globos namų neradau, valstybinių, kad būtų parašyta kiek VAIKAI turi primokėti. Niekur. Aišku ne visus skaičiau. Įdėk nuorodą, kur ir kiek vaikai turi primokėti.

Bet yra parasyta lovadieniu kaina, pvz 80lt uz diena. Menuo turi 30 dienu. Dauginam, gaunasi 2400lt. Is tos sumos minusuojam senelio pensija, o ji buna skirtinga, vienas tegauna 500lt, kitas, kaip mano mociute, visus 900lt. Visa kita reikia sumoketi kam? Vaikams. Valstybe primoka tik soc.remiamus senelius, t.y. tuos, kuriai niekas negali pasirupinti, net ateinancios soc.darbuotojos.

Zodziu, Aimeja, matau, kad artimai nesusiduret, nezinot, girdejot kazkokius pletkus, kazkur kazka paskaitet, savaip interpretavot, bandot gincytis vien todel, kad jusu zodis butu paskutinis biggrin.gif
Tebunie, pasiduodu, linkiu, kad jusu teveliai ten nepakliutu, o jei pakliutu, tai paimtu tik uz pensija. 4u.gif
Jei vis tik noresit issiaiskinti siaip ne is sportinio intereso, tai siulau paskaityti tema "Tevu karsinimas". Ten labai daug suzinosite tikros tiesos ir tikras kainas apie tuos musu karsincius.

Nebeterskim temos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 12, 15:40)
Bet yra parasyta lovadieniu kaina, pvz 80lt uz diena. Menuo turi 30 dienu. Dauginam, gaunasi 2400lt. Is tos sumos minusuojam senelio pensija, o ji buna skirtinga, vienas tegauna 500lt, kitas, kaip mano mociute, visus 900lt. Visa kita reikia sumoketi kam? Vaikams. Valstybe primoka tik soc.remiamus senelius, t.y. tuos, kuriai niekas negali pasirupinti, net ateinancios soc.darbuotojos.



Taip, lovadienių kaina yra, taip ir turi būti. Čia kaip ir valst. medicinoje, tam tikrų paslaugų įkainis. Vieni susimoka (be eilės, nori profilaktiškai be siuntimo), o už kitus sumoka valstybė. Taip ir ten. Nori senukas gyventi savarankiškai -susimoka 80 litų už dieną ar artimieji sumoka ir gyvena. Bet jei jau tvarkai dok. per socialinį, surenki VISUS dok., mokėti nereikia. Ir žmogus nebūtinai turi būti soc. remtinas. Yra kitų aplinkybių-sunki liga, invalidumas, vaikų padėtis.
Aš susidūriau asmeniškai, tvarkiau dok., viską išsiaiškinau, bet neprireikė tiesiog.
Gerai, baigiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 11, 23:46)
Mano aplinkoj nėra tėvų, kurie norėtų gyvent su vaikais, kratosi siaubingai tokių dalykų  biggrin.gif , geriau jau finansiškai padės, bet ne kartu gyvent. Nes ir tėvams ne pats didžiausias malonumas, kurie gerai apgalvoję viskas.


Šiaip tėvai vaikus pas save tai dar priima, bet sudėtingesnė situacija, jeigu tėvams ar vienam iš jų reikia keltis pas vaikus. Neina įkalbinti doh.gif nors supranta, kad patiems savim pasirūpinti tampa sudėtinga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumzirge: 12 balandžio 2013 - 15:44
kiek uztareju anytom, arba pacios dauguma jau anytos lotuliukas.gif
iseitis viena, gyventi tik atskirai ir atskirai, tada gerbti viena kita tiek kiek sveikas protas leidzia jei matau lipa ant galvos man nesvarbu sena garbinga ir panasiai as irgi esu zmogus, pamenu teko ir man pagyventi biggrin.gif tai is tu smulkmenu kai viskas susideda atrodo imsi ir sprogsi, bet aciu d isiruosem savo busta thumbup.gif bet ir po to sakyciau santykiai gryn anytos ir marcios, buna visko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2013 09 19, 18:59)
kiek uztareju anytom, arba pacios dauguma jau anytos  lotuliukas.gif
iseitis viena, gyventi tik atskirai ir atskirai, tada gerbti viena kita tiek kiek sveikas protas leidzia jei matau lipa ant galvos man nesvarbu sena garbinga ir panasiai as irgi esu zmogus, pamenu teko ir man pagyventi  biggrin.gif  tai is tu smulkmenu kai viskas susideda atrodo imsi ir sprogsi, bet aciu d isiruosem savo busta  thumbup.gif bet ir po to sakyciau santykiai gryn anytos ir marcios, buna visko  biggrin.gif

O jūs anyta nebūsit?Pažiūrėkit, kiek yra temų, kur anytos piltų purvą ant marčių ir kiek yra temų, kur vienaip ar kitaip dergiamos anytos g.gif
Reikia vaikams leisti atsisėsti ant savo šiknų, tada ir anytos geresnės bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(benek @ 2013 09 21, 17:02)
O jūs anyta nebūsit?Pažiūrėkit, kiek yra temų, kur anytos piltų purvą ant marčių ir kiek yra temų, kur vienaip ar kitaip dergiamos anytos g.gif
Reikia vaikams leisti atsisėsti ant savo šiknų, tada ir anytos geresnės bus g.gif

tai kad vaikai atsises ant savo siknos, tai dar nereiskia kad anyta tuom pasikeis, yra tokiu kur iki gyvenimo pabaigos vistiek kisis i seima ir mokins ka ir kaip daryt. Cia priklauso nuo pacio zmogaus. Aisku atstumas kazkiek padeda bet ir tai ne visada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balleys: 21 rugsėjo 2013 - 23:59
QUOTE(balleys @ 2013 09 22, 01:57)
tai kad vaikai atsises ant savo siknos, tai dar nereiskia kad anyta tuom pasikeis, yra tokiu kur iki gyvenimo pabaigos vistiek kisis i seima ir mokins ka ir kaip daryt. Cia priklauso nuo pacio zmogaus. Aisku atstumas kazkiek padeda bet ir tai ne visada.


taikliai pasakyti smile.gif
Atsakyti