Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su anyta, gyvenant kartu.

QUOTE(Milledi* @ 2013 01 24, 12:04)
Mano nuomone, autorei prisikaupė kantrybės taurė nuo visų įžeidinėjimų. o čia atėjo tik išsilieti, nes nelabai daugiau kam turi pasipasakoti.



Ok, galbūt Jūs ir teisi smile.gif Tebūnie tai autorei paskata kuo greičiau siekti savarankiškumo.
Atsakyti
del tokio tipo priezasciu (galimu priekaistu anytai), nesutikau savu laiku gyventi pas juos. nes zinau, kad kai uzsuki karta i savaite-ji drauge, bet jei tektu siknom trintis virtuveje-ta pacia diena issikoliotume. ir tai naturalu:nei anyta cia durna, nei as nedekinga. tiesiog as nenoreciau, kad ji mokytu mane gyventi, bet ir pykti jos valdose tarsi negaleciau, nes gyvenu po jos stogu ir tvarka ten jos. iseitis-gyventi pas jusu tevus, nuomotis busta, ieskoti bendrabucio ar dar kazkas panasaus smile.gif
suprantu, kad jauciates nuskriausta sioje situacijoje, bet ten vis delto anytos namai ir butu keista/bjauru/neteisinga, jei ten nusikrausciusi imtumete keisti jai iprasta gyvenima ir mokyti ja, kaip prie jusu reikie prisitaikyti.
Laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jotule17 @ 2013 01 24, 13:26)
del tokio tipo priezasciu (galimu priekaistu anytai), nesutikau savu laiku gyventi pas juos. nes zinau, kad kai uzsuki karta i savaite-ji drauge, bet jei tektu siknom trintis virtuveje-ta pacia diena issikoliotume. ir tai naturalu:nei anyta cia durna, nei as nedekinga. tiesiog as nenoreciau, kad ji mokytu mane gyventi, bet ir pykti jos valdose tarsi negaleciau, nes gyvenu po jos stogu ir tvarka ten jos. iseitis-gyventi pas jusu tevus, nuomotis busta, ieskoti bendrabucio ar dar kazkas panasaus smile.gif
suprantu, kad jauciates nuskriausta sioje situacijoje, bet ten vis delto anytos namai ir butu keista/bjauru/neteisinga, jei ten nusikrausciusi imtumete keisti jai iprasta gyvenima ir mokyti ja, kaip prie jusu reikie prisitaikyti.
Laikykites  4u.gif


Visgi manau, kad naujas žmogus atėjęs į šeimą, turi "įsipaišyti" į ją g.gif
Neįvedinėti savo tvarkos ir savo sąlygų. Nepatinka, eini gyventi savarankiškai.
Anytai irgi gal gyvenimo kokybė pablogėjo, bet juk jos niekas to neklausia g.gif
Geriausia , kai vaikai gyvena netoli ir atskirai g.gif
Atsakyti
Kuo labiau autore stengiasi isgauti gailescio is komentatoriu, tuo labiau kuria pasakas apie baisiaja anyta, ale tuo labiau jos niekas nepalaiko biggrin.gif O kai nepalaiko-tai ir visai dingo biggrin.gif
Nu vaje vaje, kokia baisi ta anyta, apsiziojusi pinigu maisa-sunu bigsmile.gif Pradzioj galvojau, gal sunus kokius ten 5000 jai duoda, juk pajamu saltinis bigsmile.gif Ne, blyn, tik susisuke 400lt, is kuriu ji pasidengia puse buto islaidu. Kadangi niekas nepagailejo del duodamu pinigu, tai reikejo kitos "baisybes"-ji geria bigsmile.gif Nu tiek zmogus i pijokyste pasineres, kad praktiskai butas tapo landyne, nors anyta prisiekinejo, kad nebegers. Hm, logiskas klausimas-anyta pijoke, tai ko landyneje gyvena suauge vaikai ir dar moka puse pinigu? g.gif Bet jei ji tokia didele pijoke, is kur gauna pinigu apmoketi kita puse buto saskaitos bei prasimaitinti? Ale ir cia supermamos baisybiu neizvelge, reikia autorei pasitelkti sunkiaja artilerija: anyta "luzo" prie naujagymio vaiko bigsmile.gif Ir nors tokia baisi anyta ir taip budama tokia pijoke grasinasi atimti vaika ir ziureti, ale ne gi, suauge vaikai kaip ikalti vis tiek sedi jai ant sprando. Dar vienas topas-sedi todel, kad ir vyra augino kaip gyvuli lotuliukas.gif Cia jau, zinokit, neislaikiau, uzsizvengiau balsu.
Autorei senoliu ismintis: baltesnis netapsi, kai juodini artima zmogu. O jei butu jau taip blogai, jei anyta tikrai butu isgerianti ne vien svenciu metu ir butu pasigerusi salia kudikio, jei sunu butu kaip gyvuli auginusi-nu lektumet nuo jos jau po pirmo menesio gyvenimo, begtu sunus ir seima savo gelbetu nuo tokios despotes-gyvuliu priziuretojos mirksiukas.gif
Atsakyti
aš tiesiog paklausiau kaip man ištvęrti pora mėn gyvenant su ja, o čia žiūriu kaikurios visai ne į temą lindo. Taip kaip ir paskutinė narė pasisakiusi. Na bet neesmė.
Su savo anyta aš bendrauju maloniai prie jos, tiesiog stengiuosi būti kultūringa, nors taip, esu ora kart pasakius blogą žodį, bet tik dėl to, kad katrybė trūko.
O kas liečia mūsų gyvenimą pas ją, mes būtumėm jau senai išėję, bet vieną kart ji išsimaldavao kad liktumėme, kaip jau minėjau temos pradžioj, ir likom, vėliau finansai sušlubavo, negalėjom išeiti, tad turėjom likti gyventi čia. Dabar finansinei padėčiai pasikeitus, pavasarį (kovą) išeisim jau atskirai, nuomosimės, o dabar iki to laiko, tiesiog noriu neišprotėti ir klausiau patarimų, o ne pamokslų. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(boorbulas @ 2013 01 24, 18:03)
tiesiog noriu neišprotėti ir klausiau patarimų, o ne pamokslų. Ačiū.

Pagerti antidepresantus.
Ne anyta kalta, kad norite ja nuzudyti. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 01 24, 17:25)
Pagerti antidepresantus.
Ne anyta kalta, kad norite ja nuzudyti. cool.gif

Anyta, anyta biggrin.gif
pažinotumėte ją, suprastumėte mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 01 24, 18:25)
Pagerti antidepresantus.
Ne anyta kalta, kad norite ja nuzudyti. cool.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(boorbulas @ 2013 01 24, 18:30)
pažinotumėte ją, suprastumėte mane biggrin.gif

visai nereikia jos pazinoti. dvi skirtingu kartu atstoves, skirtingu paziuru ir patirciu, su savo nuomonem ir pretenzijom apsigyvena po vienu stogu. ir nori nenori turi trintis subinem po juo. cia nereikia jokiu daugiau komentaru, kad suprasti, jog bus sunku. o kur dar seimininko/svecio statusai, kur jusu skirtingi statusai vyro akyse doh.gif
nemirsit, manau. dar nei viena nuo to nemire (sava mirtim) lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip istvert? Uzsidarai kambary ir nelendi niekam i akis, jei tenka i vonia, virtuve nueiti - lankstaisi visiems pakeliui ka sutinki, i ka nors kreipiantis sakini pradedi 'jusu didenybe', apsluoji visus kampus kelis kartus per diena, jei kas pradeda tau priekaistauti - puoli klupscia, prisiplaki prie zemes ir nepakeldama galvos klausausi priekaistu.

Nesinori - kraustykis dabar, o ne kova.
Atsakyti
QUOTE(jaffa @ 2013 01 24, 17:55)
kaip istvert? Uzsidarai kambary ir nelendi niekam i akis, jei tenka i vonia, virtuve nueiti - lankstaisi visiems pakeliui ka sutinki, i ka nors kreipiantis sakini pradedi 'jusu didenybe',  apsluoji visus kampus kelis kartus per diena, jei kas pradeda tau priekaistauti - puoli klupscia, prisiplaki prie zemes ir nepakeldama galvos klausausi priekaistu.

Nesinori - kraustykis dabar, o ne kova.

galėtumėm, tikrai išsikraustytumėm, bet dabar niekaip nėra galimybės.
Atsakyti
QUOTE(carablanca @ 2013 01 23, 14:09)
Niekaip, kieno vežime sėdi, to ir dainą dainuoji.  ax.gif

400 Lt. nėra didelė suma už mokesčius dviem suaugusiem su vaiku. Net ir pas mama gyvenant visai padori suma, nes juk dėvit baldus, naudojat buitinę techniką ir t.t.

Vienintelė paguoda ir yra ta, kad greit išeisit. Tai ir raminkit save tom mintim, kai norėsit ją smaugt  ax.gif

Man tai i paguoda nepanasu, gal jau geriau moketi 2X tiek ir nuomoti?
Atsakyti
QUOTE(boorbulas @ 2013 01 24, 22:23)
galėtumėm, tikrai išsikraustytumėm, bet dabar niekaip nėra galimybės.

nu tai ir viskas. Tada tenka paklusti namu seimininkes taisyklems. Nenesa nervai - isgeri raminamuju. Viskas labai paprasta.
Atsakyti