Įkraunama...
Įkraunama...

Šlovė ir turtai

QUOTE(Dzenete @ 2013 01 25, 21:28)
Na naujo nieko nepasakysiu, mano nuomonė panaši kaip ir jūsų. Tik pamaniau kai kas gerai prasisuko, puse metų pas Radži dabar čia, būstas yra valgyt yra ir gyveni sau.  biggrin.gif
O šiaip ar lietuvėlėje nėra žmonių kad tas pačias personas surinko? Juk kiek LNK puslapyje norinčių dalyvauti anketų.

manau tuo tas radzienes is cia greit istaskys ir ateis nauju veidu, gal patys lnk susipras kad su jom viskas pabode, ypac su ta daiva ir tipo "grazuole" monika
Atsakyti
Man atrodo , kad tos Radzienes labiau tiktu , kokiame sou ukininkas iesko zmonos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte015 @ 2013 01 26, 14:37)
Man atrodo , kad tos Radzienes labiau tiktu , kokiame sou ukininkas iesko zmonos  ax.gif

prisijuokiau daiva dainuos grupeje dileira, ir labai didziuojas savo krutine ir pedutem,nes jos riestos
Atsakyti
aš tai vietoj Daivos bijočiau grįžti į savo kaimą,visą laiką aš g- go šokėja ir še kad nori..tai negi tv girdėjo go-go,o kiti žinojo ką ji veikia..mirčiau iš gėdos..ne dėl darbo(maža kokios priežastys),o dėl melo... doh.gif
Atsakyti
Tik nesenai ziurinejau delfi , tai ten jau yra kelios nuotraukos jos apsinuoginusios . Ne tik go-go sokeja , dabar sakys , kad as esu dar ir foto modelis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musyte015: 26 sausio 2013 - 13:18
QUOTE(musyte015 @ 2013 01 26, 13:37)
Man atrodo , kad tos Radzienes labiau tiktu , kokiame sou ukininkas iesko zmonos  ax.gif

Baik juokus, gaila tų paprastų nuoširdžių vaikinukų, Gyvenimus sugadintų.


O dėl Daivos, tai manau ji savo tikslą pasiekė. Į šou ėjo tikrai ne dėl Radži o norėdama išpopulerėti, Na tai dabar jau žino visi ir kalba visu. biggrin.gif
Atsakyti
Man tai sis sou visai neprilygsta "baras" ar "kelias i zvaigzdes" ten dalyvavo pirma karta ateje i televizija veidai.
nu nekalbu as apie vaikinukus, jie pirma karta matomi mano akimis. bet tai visos mergos jau issimtos is kitu laidu, grupiu.

Nijole visad verkia be asaru biggrin.gif
ta bui visai man nepatinka, papraso dainuot dainininkes, o ji bijo dainuot biggrin.gif
Atsakyti
Man tai Nijolė ten topu topas, nu toks kaimas doh.gif Negi jai nieks is salies nepasako kaip ji juokingai atrodo. Beje, kazkokdel manau uz keliu seriju bus ir nurautu plauku ir nulauztu nagu-nes tokie laukiniai man jie ten visi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Imana @ 2013 01 26, 15:22)
Beje, kazkokdel manau uz keliu seriju bus ir nurautu plauku ir nulauztu nagu-nes tokie laukiniai man jie ten visi unsure.gif

man tai ten puse atrodo perlauztai suvaidyta lotuliukas.gif nu net ziuret nesinori tokios pievos, o kai dar vvis rodo tas radziukes. as ju jau cirku atsiziurejau pas radzi dvare. cia kiek matau tas pats vyksta, nieko naujo
Atsakyti
Apie vieną iš dalyvių
Daiva
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2013 01 26, 16:21)
Baik juokus, gaila tų paprastų nuoširdžių vaikinukų, Gyvenimus sugadintų.


Na as daugiau galvoje turejau , kad jos galetu kokiame kaime ukio darbus dirbti , karvutes melzti ir t.t .
Nes kai pamaciau Nijoles darytus sumustinius doh.gif is kuriu net pacios dalyves juokesi .Tai ten ir tiktu manau labiausia .

QUOTE(Saulužė @ 2013 01 26, 19:56)
Apie vieną iš dalyvių
Daiva

Va sita butent ir maciau , tai sakau dabar sakys , kad foto modelis ji biggrin.gif
Atsakyti
nu dalyvės tai grynos kaimietės, pagalvojau, ką galėčiau išskirti, tai Bui, kažkaip dar truputį teigiamai į ją žiūriu, ji ten nelabai drąskosi ir leksika normali:)
Vaikinai, tai barmenas irgi atėjo dėl reklamos, tas Nerijus tai ne į temą, pajuokos objektas...
Atsakyti