Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužinukai

Su naujaisias 4u.gif

QUOTE(Gris @ 2014 01 02, 15:40)
Vis blaškausi dėl mokyklos savo merginai..Pasidalinkit, kas kur užrašėt..

Saviškį prieš kelis metus užrašiau į ŠiMC, ir buvau rami, bet... Rašiau pas konkrečią mokytoją, o ji ėmė ir išėjo, su manim nesusiderinus cool.gif Pas atėjusią vietoj jos vaiko neleisiu. Tai mes dar neapsisprendę, atsarginis variantas yra (Genio), bet jis tikrai ne idealus schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki,
Su Naujaisiais!
Linkiu matù su kuo mažiau streso ir nerimo, kad būtù smagūs ir lengvi!
Aš kuo toliau galvoju, tuo labaiu suprantu,kad šuršalas kur vaikas eis į mokyklà tampa vos ne mados reikalas ir bereikalingas stresas. Esim kur priklauso pagal gyvenamàjà vietà, o mokytojà renkantis( juk iš principo galima ir nesirinkt, o eit kur paskirs)- tai irgi labai nuo kitù subjektyvumo priklausantis reikalas doh.gif vieniem viena super duper mokytoja, o kitas pas jà neleistù, kitiems - atvirkščiai doh.gif o po keliù min pokalbio su mokytoja tikrai negali 100% nuspręst,kad čia ji- ta , vienintelė.
Man nuoširdžiai užkniso nervintis cool.gif
Papildyta:
Vat jei bus kažkas blogai- tada spręsim kà daryt ir kuom keist
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2014 01 03, 15:45)
Mano dičkė lanko Vytės Nemunėlio mokyklą...Aš labai patenkinta..Šiandien ir mažąjį jau užrašiau..Tai šnekėjau su direktore, tai su tais kas ne pagal gyvenamą vietą bus bėda...nes šiemet priima tik 50 pirmokėlių, tai netilps visi norintys..Mums kadangi priklauso pagal gyvenamą vietą..plius dar sesė lanko...tai be problemų..Per dvi dienas, nes nuo vakar tik prašymus priiminėja...jau 17 vaikų sąraše..Maniškis 17 numeriu..


O aš girdėjau gandus, kad ją iškelt ketinama, griaut ruošiamasi.. g.gif Čia gal ne artimiausiais metais? Tai kol kas susilaukiau su užrašymu į šitą, nusiunčiau į P.Mašioto, A.Kulviečio, A.Vienuolio ir S.Daukanto..Į Kulviečio tikrai manau pateksim, nes pagal gyvenamąją vietą, o į visas kitas - mažai šansų..

QUOTE(Tuoj @ 2014 01 03, 22:37)
Saviškį prieš kelis metus užrašiau į ŠiMC, ir buvau rami, bet... Rašiau pas konkrečią mokytoją, o ji ėmė ir išėjo, su manim nesusiderinus cool.gif Pas atėjusią vietoj jos vaiko neleisiu. Tai mes dar neapsisprendę, atsarginis variantas yra (Genio), bet jis tikrai ne idealus schmoll.gif


o šita mokykla kaip ir privati, taip, t.y.mokslas mokamas? g.gif Tai va, aš į A.Vienuolio norėčiau vien dėl mokytojos, bet yra bet..Jei mokytoja išeis..

QUOTE(Vardaite @ 2014 01 04, 17:17)
Vat jei bus kažkas blogai- tada spręsim kà daryt ir kuom keist


drinks_cheers.gif ir aš užrašiau į kelias, kur pateksim, pateksim, kažkaip bandau nusiteikti, kad viskas bus gerai
Atsakyti
QUOTE(Gris @ 2014 01 06, 13:34)
o šita mokykla kaip ir privati, taip, t.y.mokslas mokamas?  g.gif  Tai va, aš į A.Vienuolio norėčiau vien dėl mokytojos, bet yra bet..Jei mokytoja išeis..

ŠiMCas yra neprivati mokykla (steigėjas - savivaldybė), nors mokslas mokamas.
Sėkmės pasirenkant 4u.gif Aš dar ir gimnazijų tyrimus šiuo metu atlieku dičkiams, galėčiau darbą publikuot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuoj: 06 sausio 2014 - 16:07
QUOTE(Tuoj @ 2014 01 06, 16:03)
Aš dar ir gimnazijų tyrimus šiuo metu atlieku dičkiams, galėčiau darbą publikuot biggrin.gif

Neturi kur laiko dėt?
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2014 01 06, 22:15)
Neturi kur laiko dėt?

Neturiu, kur vaikų nuo rugsėjo dėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2014 01 04, 17:17)

Aš kuo toliau galvoju, tuo labaiu suprantu,kad šuršalas kur vaikas eis į mokyklà tampa vos ne mados reikalas ir bereikalingas stresas. Esim kur priklauso pagal gyvenamàjà vietà, o mokytojà renkantis( juk iš principo galima ir nesirinkt, o eit kur paskirs)- tai irgi labai nuo kitù subjektyvumo priklausantis reikalas doh.gif vieniem viena super duper mokytoja, o kitas pas jà neleistù, kitiems - atvirkščiai doh.gif o po keliù min pokalbio su mokytoja tikrai negali 100% nuspręst,kad čia ji- ta , vienintelė.
Man nuoširdžiai užkniso nervintis cool.gif
Papildyta:
Vat jei bus kažkas blogai- tada spręsim kà daryt ir kuom keist

drinks_cheers.gif

aš užrašiau Sausio 2 ir pamiršau.
Kaip tik tą patį sau pasakiau - jei jau bus kas blogo tada ir spręsim. O kol kas...

Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2014 01 03, 16:45)
Mano dičkė lanko Vytės Nemunėlio mokyklą...Aš labai patenkinta..Šiandien ir mažąjį jau užrašiau..Tai šnekėjau su direktore, tai su tais kas ne pagal gyvenamą vietą bus bėda...nes šiemet priima tik 50 pirmokėlių, tai netilps visi norintys..Mums kadangi priklauso pagal gyvenamą vietą..plius dar sesė lanko...tai be problemų..Per dvi dienas, nes nuo vakar tik prašymus priiminėja...jau 17 vaikų sąraše..Maniškis 17 numeriu..


Prano Mašioto situacija dar šustresnė. Nešiau prašymą sausio 6 d., tai priims 102, mes buvo 96 doh.gif Kadangi po teritorijų perskirstymo ši mokykla mums nebepriklauso, ramiai pasakė, kad šansų neturim, nes pernai visų pagal gyvenamą vietą nesutalpino. Sesė jau baigė doh.gif Vienintelė galimybė papult, kuo greičiau susiveikt deklaracijos pažymą....Tą dabar ir darom doh.gif

Gris, susiveik pažymą, jeigu nori į P. Mašiotą blush2.gif Nereali mokytoja yra Birutė L.

Tuoj, sukrititkuok ir įkrėsk smegenų kol galiu keisti (nes kol rašiau, eks Aleksandros klasiokės mama sutiko pagelbėt dėl deklaracijos vietos). Kiprui rinksiu mokytoją ne tą, griežtą, pas kurią tvarką (nors manau jam tokios reikia), o baisiai kūrybingą...
Atsakyti
QUOTE(Užmiršau @ 2014 01 13, 11:34)
Gris, susiveik pažymą, jeigu nori į P. Mašiotą blush2.gif Nereali mokytoja yra Birutė L.


be šansų, nepažįstu nieko artimo, kas galėtų padėt šiuo klausimu, gyvenančio prie tos mokyklos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmiršau @ 2014 01 13, 11:34)
Tuoj, sukrititkuok ir įkrėsk smegenų kol galiu keisti (nes kol rašiau, eks Aleksandros klasiokės mama sutiko pagelbėt dėl deklaracijos vietos). Kiprui rinksiu mokytoją ne tą, griežtą, pas kurią tvarką (nors manau jam tokios reikia), o baisiai kūrybingą...

Nežinau, kokia mokytoja Kiprui geriau - griežta ar kūrybinga... smile.gif Juolab, kad šios etiketės būna labai subjektyvios... ar tu su abiem susipažinus?
Viskas taip nuo požiūrio (pozityvaus) prikauso - kiek, pvz. Salnes postus skaitau, tai ir auklėtojos puikios pasitaikė, ir būrelių vadovės, ir mokytojos; tos pačios gal kitam būtų "baisiai" griežta arba "baisiai" kūrybinga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuoj: 13 sausio 2014 - 13:53
QUOTE(Tuoj @ 2014 01 13, 14:51)
Nežinau, kokia mokytoja Kiprui geriau - griežta ar kūrybinga... smile.gif Juolab, kad šios etiketės būna labai subjektyvios... ar tu su abiem susipažinus?
Viskas taip nuo požiūrio (pozityvaus) prikauso - kiek, pvz. Salnes postus skaitau, tai ir auklėtojos puikios pasitaikė, ir būrelių vadovės, ir mokytojos; tos pačios gal kitam būtų "baisiai" griežta arba "baisiai" kūrybinga smile.gif


Abi pažįstu. Visas keturias pažįstu. Visos fainos...Apskritai, todėl ir leidžiu į šitą mokyklą, nes po Aleksandros man tobula ten mokykla. Ir Aleksandra jau kelis kartus buvo aplankyti mokytojų, Sinoneto būrelio mokytojos. Visas kolektyvas ten superinis. Saugi mokykla.
Taip, čia mano subjektyvus vertinimas dėl griežtumo ir kūrybingumo. Plius, Aleksandors paklausiau, kokia mokytoja Kiprui tiktų (ot, tai radau ko klaust, ania). Tai va, tą kūrybingą irgi pasakė ax.gif

Kokia tiktų Kiprui. Ką aš žinau. Kartais atrodo, kd reikia kūrybingos mokytojos, kuri kitaip mokėtų su juo bendrauti. bet kai išveda mane iš kantrybės ir kai nebeturiu argumetų...Tada kitaip net nesigalvoja. Tada įsitikinusi, jog reikia tokios, pas kurią tvarka bus.

Ir dabartinė Aleksandros mokykla faina. Aleksandra kaifuoja, turbūt tai svarbiausia... Noriai eina, ir dėl pažymių nesuko galvos daug. Tik va toloka, bijau, kad Kipras vienas nesugės iš ten grįžti. O iš Mašioto - drąsiai. Nors rytai bus iššūkis mums...Logistine prasme.

Dar jeigu darželį gausim tą, kurį antroj vietoj įrašėm...Visai linksma bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užmiršau: 13 sausio 2014 - 14:58
Jei visos mokytojos fainos, ir Kipras patenka į tą moyklą, tai kaip sako Obuoliautoja "užrašiau ir užmiršau" biggrin.gif
Atsakyti