Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužinukai

QUOTE(arsuad @ 2014 01 15, 15:47)
Mums priklaus Masioto pagal gyvenamaja vieta. Nunesem sausio 8 is pat ryto, bet jau  ir.. 102. Tai irgi ispejo kad kitos mokyklos gali tekti ieskotis  doh.gif


Tai viskas OK, jums priklauso.
Rašykit pas Birutę bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2014 01 14, 22:48)
Merginos, kokią gėdą vakar apturėjau... Lekiu strimgalviais Pilies gatve žemyn, nes į choro repeticiją vėluoju - prieš mane ateina moteris su berniuku ir taikos užtvert kelią. Aš į šoną - ji irgi.. Vyrui kažkaip pavyko praslyst, jis stovi, žiūri kaip čia man pasiseks. Nu, galvoju, 13 diena, priešpilnis, užkibau. Moteris žiūri į mane, juokiasi, užkalbina.... Mammamia  doh.gif A-drutė! Va taiu ir nesimatyk kokius 4 metus  doh.gif



Tai gi va rolleyes.gif
As taip su Svetiku susitikau Ozo vaiku zaidimu kambary biggrin.gif Ziuriu lyg matyta g.gif , sypsosi biggrin.gif
Paskutini karta buvau maciusi irgi pries kelis metus ax.gif
Atsakyti
O aš šiandien Libają identifikavau. Iš nugaros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2014 01 26, 20:19)
O aš šiandien Libają identifikavau. Iš nugaros smile.gif


O, cia tai jau aukstasis pilotazas taip atpazinti biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2014 01 26, 19:19)
O aš šiandien Libają identifikavau. Iš nugaros smile.gif

Nagi? |Įdomu bigsmile.gif

Aaaaaaaaaaa..... įtariu kur smile.gif Ko nepriėjai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 27 sausio 2014 - 08:16
QUOTE(libaja @ 2014 01 27, 08:15)
Aaaaaaaaaaa..... įtariu kur smile.gif Ko nepriėjai?

Jūs sedėjote per kelias eiles smile.gif
Atsakyti
Libaja, turiu klausimą profesinį smile.gif Sugalvojau, kd noriu žinot, tai dabar labai knieti biggrin.gif Kaip vadinasi dainos posmas, kur būna kitoks, su kitokia melodija, antroj pusėj kūrinio?
Atsakyti
QUOTE(Saksona @ 2014 01 29, 08:04)
Libaja, turiu klausimą profesinį smile.gif Sugalvojau, kd noriu žinot, tai dabar labai knieti biggrin.gif Kaip vadinasi dainos posmas, kur būna kitoks, su kitokia melodija, antroj pusėj kūrinio?

Saksona, angliškai tai middle 8.
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2014 01 30, 14:36)
Saksona, angliškai tai middle 8.

Arba "bridge" mirksiukas.gif
O lietuviškai gal "lūžis"... (arba "moduliacija" - bet čia jau labai specifinis terminas) g.gif
Atsakyti
Aš tai paprasčiau manau. Tai tiesiog kitoks posmas, arba intarpas.
Atsakyti
QUOTE(arsuad @ 2014 01 15, 15:47)
Mums priklaus Masioto pagal gyvenamaja vieta. Nunesem sausio 8 is pat ryto, bet jau  ir.. 102. Tai irgi ispejo kad kitos mokyklos gali tekti ieskotis  doh.gif

Kiek supratau net nuo praejusio pavasario uzrasineja...as rasiau gal spali ar lapkriti g.gif tai jau buvo beveik visos klases suformuotos doh.gif nes beveik vien broliai/ seserys...o tai idomu- kas papuls kadA bus aisku... Birzeli?
Papildyta:
Pirmas ats kas sove i galva Saksonai- priedainis biggrin.gif bet gal cia kazka sukciau sugalvojo lotuliukas.gif
Atsakyti
Su Valentinu biggrin.gif

Na,kas dar ne FB, rasau čia- tiketina, 25 pasimatysim mirksiukas.gif
Atsakyti