Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužinukai

QUOTE(Eglynas9 @ 2014 02 25, 14:20)
Ir kas pusę metų galima būtų tą daryti nemokamai? g.gif

Bent jau mūsų klinika Mildą kviečiasi patys ir prievarta deda tuos silantus, nes jiems pinigai iš TLK ateina už tai. Tik tokiems mažiems kaip mūsiškiams ši programa nepriklauso, pradeda dengti kai išdygsta krūminiai nuolatiniai, man rodos nuo 9-10 metų gal. Tikrai nepamenu. Aš net visą klasę masiškai vesdavau ir visiems dengdavo kas pusmetį.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2014 02 26, 11:05)
Bent jau mūsų klinika Mildą kviečiasi patys ir prievarta deda tuos silantus, nes jiems pinigai iš TLK ateina už tai. Tik tokiems mažiems kaip mūsiškiams ši programa nepriklauso, pradeda dengti kai išdygsta krūminiai nuolatiniai, man rodos nuo 9-10 metų gal. Tikrai nepamenu. Aš net visą klasę masiškai vesdavau ir visiems dengdavo kas pusmetį.


Bet maniskiui dar 6-eriu neturint isdygo tie kruminiai nuolatiniai ax.gif g.gif

Ir denge nemokamai...tik , kaip paaiskejo db, kad ne visai sekmingai
Atsakyti
Libaja, pasijungiau prie Antakalnio poliklinikos, tai pas mane parašyta, jog programa skirta 6-14 metų vaikams. Dengimas silantais yra nemokas. Paskui, jeigu reikia, tai kiekvieno profilaktinio tikrinimo metu, kol vaikui sueis 14 metų.

Juk krūminiai pirmieji dažniausiai ir išdygsta apie 6 m. Kiprui dar pernai dengėm. Aleksandrai rekomendavo daugiau dantų pasidengt, nes sakė, kad jos dantys labai geri, tai jai kaip ir pasiteisins.

Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2014 02 25, 15:34)
g.gif Tikrai neturejau tokios info...ir Zalgiryje pasake, kad nekokybiskai sudeti buvo...
Papildyta:
Nemanau. ax.gif

Eglynai9, as kai del vaiko  danties gydymo ar salinimo puoliau konsultuotis, tai paminejau ir jusu su Migle atveji, kad paliko atvira dantuka,ar negalima butu taip ir mums... tai abi gydytojos pasake, kad cia blogiausias variantas g.gif Kad infekcija gali isimesti ir tada jau liudna...Jei imanoma gydyti, dar gydoma, jei ne - salinama ax.gif
Nors tikriausiai kiek gydytoju, tiek nuomoniu.



Didėja,
mums irgi buvo tokia situacija. Atsirado pūlinys vasarą ant krūminio, peršvietė ir labai ilgai stengėmės gydyti ir išsaugot, bet nepavyko, tai pašalino sad.gif


Silantus irgi vasaros pradžioje uždėjo maniškiui.
Atsakyti
Liudna,kas nebuvot susitikime verysad.gif labai jusu pasigedom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2014 03 03, 23:36)
Liudna,kas nebuvot susitikime verysad.gif labai jusu pasigedom 4u.gif


Tai reikia tų susitikimų vėl kas mėnesį smile.gif
Atsakyti
Auuu, tikiuosi 7 metus atsvesim smile.gif
Atsakyti
Nebeuzsuka nieks i temute ax.gif

Idomu , kaip sekasi kitiems pirmokeliams (kai kuriems jau ir antrokams) g.gif smile.gif
Atsakyti
Didėja, tikrai, 100 metų 4u.gif
Ir kaip sekasi antrokams?

Mano pirmokas mokslų kol kas nesureikšmina, būreliai svarbiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2014 10 14, 09:36)
Didėja, tikrai, 100 metų 4u.gif
Ir kaip sekasi antrokams?

Mano pirmokas mokslų kol kas nesureikšmina, būreliai svarbiau smile.gif


Mano pirmokas taip pat smile.gif
Mazai dar to laiko, praejo, bet buvo susirinkimas, tai gyre mokytoja mano berniuka del mokslu, taciau turejo pastabu del elgesio ax.gif Greitas jis vyrukas, nenusedi per pertraukas, laukan lekia, o ten visokie lapu karai ir t.t biggrin.gif

Vienas blogumas tas, kad musu kaimukyje sujunge klases, t.y musu pirmokai kartu su ketvirtokais, nes sudaryti atskiroms klasems per mazai vaiku buvo....Na, bet nieko, galvojau bus blogiau, ketvirtokams daugiau savarankiskai tenka dirbt. Ir , aisku, kas be ko ,namie vis prakontroliuoju ji, paskaitom papildomai smile.gif
Atsakyti
Oho, paskutinis įrašas buvo prieš 5 mėn. Mirusi jau temelė mūsų. verysad.gif
Gal gaivinam? bigsmile.gif
Grįžkit merginos 4u.gif
Atsakyti
Daug rašymo, turbūt, tikėtis neverta, bet susitikti būtų smagu 4u.gif
Atsakyti