Įkraunama...
Įkraunama...

Moterys meluoja geriau

nežianu matyt atbukusi esu visai,nes manęs reklama visiškai nejaudina..aktoriai tie patys,tik kalbos apie tam, tikrą dalyką..dzin kaip sakoma..jei nereikia man ir neįkiš ar tulčinos,ar kečupo lotuliukas.gif laukiu kas bus dabar su Vilium ir su Meda.. bigsmile.gif kažkaip visman rodos kad Medai serialas baigsis "prie suskilusios geldos" nei draugų,nei pinigų...laaaaaaabai norėčiau kad Robertėlis susieitų su Margarita..bet kur Jūratę padėt,kad nenuskausmintų Robertėlio g.gif g.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu jau Medos rekacija šiandien tai super juokinga thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 01 31, 00:47)
Nu jau Medos rekacija šiandien tai super juokinga thumbup.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif aha "nu cia senos nuotraukos,nu gal ir pas Viliu darytos"... lotuliukas.gif
Atsakyti
man juokingiausia buvo, kai Kriste nualpo ir kai mega vertesi biggrin.gif
Atsakyti
Labai įdomu kaip čia bus su Margarita, ar tikrai išvažiuos g.gif . Robertėlis jau laukia jos, o ji dedasi mantą, gal pamiršo g.gif , o gal nueis susitikt rolleyes.gif .

Bet jau Ugnė - amžinai maža pinigų ir vis kaip nors nelegaliai nori jų užsidirbti schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2013 01 31, 22:20)
Labai įdomu kaip čia bus su Margarita, ar tikrai išvažiuos  g.gif . Robertėlis jau laukia jos, o ji dedasi mantą, gal pamiršo  g.gif , o gal nueis susitikt  rolleyes.gif .

Bet jau Ugnė - amžinai maža pinigų ir vis kaip nors nelegaliai nori jų užsidirbti  schmoll.gif .

bus gaila jei margarita pamirso pasimatyma, robertelis isizeis.

man atrodo kad cia tas bernas nori jas isdurti, ir i spastus iviloti.
Atsakyti
pagal anonsą,tai Ugnei nepasiseks..bet nu kas per durnumas vis pinigų trūksta..turėjo kalnus trūko,turi mažiau vis tiek trūksta..gerai kad tai serialas,o tai kiek turi tiek ir užtenka biggrin.gif

manau Margarita neišvažiuos nes būtų neįdomu,kad grįžo į serialą tik pasirodyti,jog gyva schmoll.gif verysad.gif

kaip manot Česlovas ištęsės pažadą ir perrašys garažą Kostei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2013 01 31, 23:20)
Labai įdomu kaip čia bus su Margarita, ar tikrai išvažiuos  g.gif . Robertėlis jau laukia jos, o ji dedasi mantą, gal pamiršo  g.gif , o gal nueis susitikt  rolleyes.gif .

Bet jau Ugnė - amžinai maža pinigų ir vis kaip nors nelegaliai nori jų užsidirbti  schmoll.gif .


Aha,ta Ugne jau uzkniso su tais pinigais kaip beprote. doh.gif
Atsakyti
ir dar tevelis tures tikriausiai Ugne betraukiant is kaliuzes visus pinigus sumoket policininkui kad ja istrauktu.
Atsakyti
Įdomi savaitė nusimato thumbup.gif

Ir tikiuosi Margarita neišvažiuos doh.gif
Atsakyti
tikrai idomi savaite.
kaip visad Meda nepescia ir Viliui atsilygins biggrin.gif
o Ugnei taip ir reikia - tegul pasimoko.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 02 01, 14:06)
tikrai idomi savaite.
kaip visad Meda nepescia ir Viliui atsilygins biggrin.gif
o Ugnei taip ir reikia - tegul pasimoko.


aš tai galvoju kiek vilką bepenėsi,vis tiek į mišką žiūrės.. doh.gif jukjau tiek kartų traukta,ir pan o vis tiek nepasimoko...
Atsakyti