Įkraunama...
Įkraunama...

Moterys meluoja geriau

QUOTE(JolaManta @ 2013 02 06, 10:59)
Nu bet Meda su tais pinigais kaip negražiai pasielgė ir prieš Kristiną ir prieš Margaritos tėvą  doh.gif  Kartais pagalvoju - kaip gerai, kad aš neturiu tokios draugės kaip Meda  smile.gif


Meda apskritai sitam sezone tokia slyksti pasidare,kad negaliu ziuret.Tokia tustute. schmoll.gif
Atsakyti
gaila man Ugnės unsure.gif Sandra tikrai parodys gražiąją savo „lapės“ snukelio pusią verysad.gif na, bet ne pirmąjį kartą Sandra kiauliškai pasielgia, tai galima iš jos visko tikėtis, ne veltui Šmakovo dukra... g.gif bet gal pagaliau Ugnė pasimokys ir suaugs, nustos elgtis kaip maištaujanti paauglė... tongue.gif

o dėl kiaulės Viliaus, per reklamą mačiau, kad mergaitės jį pamokys, žiauriai laukiu thumbup.gif

žiauriai laukiu tų apdovanojimų, manau ne tik dainuos, bet ir filmavimo užkulisius parodys cool.gif tik va probliama, manau kad su apdovanojimais baigsis ir moterų sezonas... verysad.gif bet kadangi labai jau pabrėžia, kad tai PIRMIEJI apdovanojimai, tai gal ne paskutiniai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tylingoto: 06 vasario 2013 - 13:25
Abejoju, kad baigsis sezonas smile.gif Dar tik neseniai prasidėjo ir Kristina grįžo, ir Margo, o jų mažai teparodė smile.gif
Atsakyti
na, tai tik mano nuomonė, ir tikiuosi, kad aš klystu, juolab, kad nieko naujo nereklamuoj... g.gif taip, aš tikrai klystu... blush2.gif na bet vidurį sezono tuos apdovanojimus daryti, nei penki nei dešimt... lotuliukas.gif tas pats, kas sportininkus apdovanoti kaip finalas dar toli toli... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylingoto @ 2013 02 06, 13:06)
gaila man  Ugnės  unsure.gif  Sandra tikrai parodys gražiąją savo „lapės“ snukelio pusią verysad.gif  na, bet ne pirmąjį kartą Sandra kiauliškai pasielgia, tai galima iš jos visko tikėtis, ne veltui Šmakovo dukra...  g.gif  bet gal pagaliau Ugnė pasimokys ir suaugs, nustos elgtis kaip maištaujanti paauglė...

man kažkodėl atrodo, kad ir pati Sandra liks išdurta. Bernas viską pasigrobs ir bye bye biggrin.gif

hmmm "gražiausiai" būtų jei Ugnę pagautų, o tėvui tektų sumokėt vistus turimus pinigus, kad ją išsukt. doh.gif
Atsakyti
apdovanojimai MYLIMIAUSIŲ tai aš suprantu vidury sezono,nes sutampa su valentino diena,ir manau kad pasirinko labiausiai žiūrimo serialo aktorius,o ne apskritai televizijos vedėjus.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JolaManta @ 2013 02 06, 09:59)
Nu bet Meda su tais pinigais kaip negražiai pasielgė ir prieš Kristiną ir prieš Margaritos tėvą  doh.gif  Kartais pagalvoju - kaip gerai, kad aš neturiu tokios draugės kaip Meda  smile.gif

Pritariu 100% drinks_cheers.gif šį sezoną Jūratę maloniau matyt nei Medą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2013 02 06, 14:41)
man kažkodėl atrodo, kad ir pati Sandra liks išdurta. Bernas viską pasigrobs ir bye bye biggrin.gif

hmmm "gražiausiai" būtų jei Ugnę pagautų, o tėvui tektų sumokėt vistus turimus pinigus, kad ją išsukt. doh.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2013 02 06, 15:47)
Pritariu 100%  drinks_cheers.gif šį sezoną Jūratę  maloniau matyt nei Medą  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Meda ofise viena spalva lūpas pasidažo, automobilyje jau - privažiuoja kitokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2013 02 06, 22:19)
Meda ofise viena spalva lūpas pasidažo, automobilyje jau -  privažiuoja kitokia biggrin.gif

menka smulkmena...


siandiena su ta gaga doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2013 02 06, 22:19)
Meda ofise viena spalva lūpas pasidažo, automobilyje jau -  privažiuoja kitokia biggrin.gif

Joo, ir aš pastebėjau biggrin.gif
Nu bet su tuo Viliumi man taip neįtikinamai pasirodė doh.gif Išlipo, uždarė dureles... doh.gif
Atsakyti