Įkraunama...
Įkraunama...

Daktaro L.Chazano dieta

Nerudys... oi nerudys... as pirma blush2.gif
Mergiukai mano loptopas, kuriame yra lentele uzsilemke (tikiuos negalutinai) ir meistrelis tik ryt pasakys kas ir kaip. Tod4l su lentele v4luosiu, atsiprasau 4u.gif
Atsakyti
labas merginos labai noriu y jusu burely isijunkt. ax.gif tik nezinau kam siust duomenis?
Atsakyti
Sveika, Gute444 reikia parašyti duomenis.
Atsakyti
QUOTE(Indrepac @ 2013 08 23, 11:56)
Nenuleisk rankų, viskas bus gerai. Kur jis dinks.... vistiek nukris smile.gif
Pažiūrėk kiek jau pasiekei.
Laikykis smile.gif


Labukas,

ir vėl tu čia? Žinai, mąstau ir aš, jungtis vėl, ar ne? Vienai kažkaip sunkiai sekasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2013 08 27, 07:17)
Labukas,

ir vėl tu čia? Žinai, mąstau ir aš, jungtis vėl, ar ne? Vienai kažkaip sunkiai sekasi  verysad.gif


Labas smile.gif
Aš vis dar čia biggrin.gif , jau jaučiuosi kaip namie. Labai sunku rimtai susiimti kažinkelintą kartą smile.gif
tai junkis, kartu bus linksmiau. Gal tavęs tik ir laukiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrepac: 27 rugpjūčio 2013 - 08:04
QUOTE(Indrepac @ 2013 08 27, 08:03)
Labas smile.gif
Aš vis dar čia  biggrin.gif , jau jaučiuosi kaip namie. Labai sunku rimtai susiimti kažinkelintą kartą smile.gif
tai junkis, kartu bus linksmiau. Gal tavęs tik ir laukiau smile.gif


Gerai, jungiuosi nuo rytojaus.
Pasiskaitysiu kaip čia kas vyksta, kam duomenis atsiųsti ir t.t.
Atsakyti
Dar beveik kilogramo nera nuo penktadienio thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iruncia: 27 rugpjūčio 2013 - 15:10
QUOTE(iruncia @ 2013 08 27, 16:09)
Dar beveik kilogramo nera nuo penktadienio thumbup.gif

ūgio nematau 4u.gif
Atsakyti
Jau yra biggrin.gif
Atsakyti
Radau įdomų straipsnį, dar viena priežastis kodėl grįžta svoris, tas nelemtas jojo efektas:
"... dėl badavimo ar dietų riebaluose tirpūs chemikalai ne pašalinami iš kūno, o išskiriami į kraują. Vienas tyrimas parodė, kad žmonėms greitai numetus daug svorio, organinių chloro junginių ir pesticidų kiekis kraujyje šoktelėjo 25 % – 50 % (Obesity Surgery, vol 16, p 1145). Tyrimai su gyvūnais parodė, kad dėl to atsirandantis teršalų lygio padidėjimas audiniuose, tarkime raumenyse ir smegenyse, padaro daugiau žalos, nei riebaluose.
Šie chemikalai daro toksinį poveikį kaip endokrininiai trikdžiai, paradoksaliai veikiantys energijos lygį ir apetitą ir potencialiai prisideda prie svorio metimo jojo efekto. Be to, nėra garantijos, kad iš riebalų išsiskyrę chemikalai bus pašalinti iš kūno – kai kurie vėl sugrįš į saugyklą."
Pilnas straipsnis
Atsakyti
4u.gif

Na, va - jau pradėjau šiandien vėl
Jungiu liniuotę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2013 08 28, 07:05)
Radau įdomų straipsnį, dar viena priežastis kodėl grįžta svoris, tas nelemtas jojo efektas:
"... dėl badavimo ar dietų riebaluose tirpūs chemikalai ne pašalinami iš kūno, o išskiriami į kraują. Vienas tyrimas parodė, kad žmonėms greitai numetus daug svorio, organinių chloro junginių ir pesticidų kiekis kraujyje šoktelėjo 25 % – 50 % (Obesity Surgery, vol 16, p 1145). Tyrimai su gyvūnais parodė, kad dėl to atsirandantis teršalų lygio padidėjimas audiniuose, tarkime raumenyse ir smegenyse, padaro daugiau žalos, nei riebaluose.
Šie chemikalai daro toksinį poveikį kaip endokrininiai trikdžiai, paradoksaliai veikiantys energijos lygį ir apetitą ir potencialiai prisideda prie svorio metimo jojo efekto. Be to, nėra garantijos, kad iš riebalų išsiskyrę chemikalai bus pašalinti iš kūno – kai kurie vėl sugrįš į saugyklą."
Pilnas straipsnis

Bet visa tai vyksta, kai greitai prarandamas svoris, einant link badavimo,kuo as pati jau ne karta isitikinus buvau, kai greit netenki daug kg ir puse ju grizdavo,vis tik pradedi vel blogus iprocius, tai is tu alinanciu dietu doh.gif o mes juk normaliai maitinames, bent jau vakar as nejutau jokio alkio kaip pirmom dienom, o is pradziu sioje dietoje (bent jau man) krenta svoris, nes nera visokiu sokoladuku , sausaineliu prie kavos...bet isivaizduoju, kad uz poros savaiciu tokio efekto jau nebus, bet tikiuosi vistiek kris:)
O pazistama, kuri pati kreipesi i Chazana, svere 120kg, dabar 60kg, jau daug metu svoris issilaiko, bet ji prisilaiko esminiu dietos principu. Tikiuosi ir man pavyks sia dieta paversti maitinimosi iprociu visam gyvenimui, ir nepatirti ti jo jo nekenciamo ir nepritersti organizmo:oh
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iruncia: 28 rugpjūčio 2013 - 09:54