Įkraunama...
Įkraunama...

Daktaro L.Chazano dieta

Labas vakaras, merginos smile.gif
atgavau savo kompą bigsmile.gif meistrelis toks neblogas buvo
ta proga padariau lentelę, į ja sutraukiau visas net naujas nares, kurios tik šią savaitę prisijungė, tikiuosi tai bus paskata penktadienį atsiusti duomenis į AZ smile.gif Kai kurių merginų duomenis ėmiau iš parašo liniuotės, todėl atsiprašau jeigu kažką netaip nužiūrėjau smile.gif
user posted image
Gero vakaro visoms smile.gif turbūt rytoj kai kurioms iš mūsų varškiadinis, tai dar ir stiprybės neisklysti iš kelio (čia daugiau palinkėjimas sau)
Atsakyti
Labas rytas,
Prisiduodu šiandieną, nes rytoj negalėsiu.
Savaitė žalia . Rezultatas -1,2 kg.
Šviesoforą padarysiu arba sekamdienį vakare arba pirmadienį.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2013 08 28, 19:37)
Labas vakaras, merginos smile.gif
atgavau savo kompą  bigsmile.gif meistrelis toks neblogas buvo
ta proga padariau lentelę, į ja sutraukiau visas net naujas nares, kurios tik šią savaitę prisijungė, tikiuosi tai bus paskata penktadienį atsiusti duomenis į AZ smile.gif Kai kurių merginų duomenis ėmiau iš parašo liniuotės, todėl atsiprašau jeigu kažką netaip nužiūrėjau smile.gif
user posted image
Gero vakaro visoms smile.gif turbūt rytoj kai kurioms iš mūsų varškiadinis, tai dar ir stiprybės neisklysti iš kelio (čia daugiau palinkėjimas sau)




Gutee444 galima ir mane itraukt blush2.gif Start 2013.08.10, Ugis 164, 86.8, 82.8, 64,... ryt butinai parasysiu rezultatus mirksiukas.gif daug nebus, nes per savaite turejau du gimtadienius atlaikyt, 4u.gif pfuuu... kad tik nebutu pliuso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eliviz2 @ 2013 08 29, 11:58)
Gutee444 galima ir mane itraukt  blush2.gif Start 2013.08.10, Ugis 164, 86.8, 82.8, 64,...  ryt butinai parasysiu rezultatus mirksiukas.gif  daug nebus, nes per savaite turejau du gimtadienius atlaikyt, 4u.gif  pfuuu... kad tik nebutu pliuso  doh.gif

Būtinai įtrauksiu, kuo daugiau - tuo smagiau drinks_cheers.gif ir lauksiu duomenų. Sėkmės.
Atsakyti
Snd man nusimato balius,kavineje,o tai negerai, indeli misraines nelabai pavyks atnest doh.gif tikiuosi rytoj pliuso nebus, bent jau stengsiuos kaip nors isitalpint i panasu maisto kieki, kad tik nepraplatinti skrandzio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(iruncia @ 2013 08 29, 12:14)
Snd man nusimato balius,kavineje,o tai negerai, indeli misraines nelabai pavyks atnest doh.gif  tikiuosi rytoj pliuso nebus, bent jau stengsiuos kaip nors isitalpint i panasu maisto kieki, kad tik nepraplatinti skrandzio doh.gif


Kai būdavo balius, aš sukeisdavau vakarienę su peitumis vietomis.
Atsakyti
labas rytas mergaites prisiduodu.savaite geltona.[COLOR=orange] 1.2kg smile.gif

Atsakyti
Labas rytas,

savaitė žalia -1,7 kg thumbup.gif
Kad tik visos tokios būtų savaitės, būtų nerealu. Pasvojojm ir užteko. Teks ridenti tą svorį taip pat ilgai kaip ir prisiauginom doh.gif

Atsakyti
Labas rytas merginos,

savaite raudona, +400 g, kazkaip prasidejo nekaip pirma savaite, judu ne i ta puse savo liniuoteje:)

Gero savaitgalio visoms


Atsakyti
Labas rytas,
savaitė formaliai raudona, bet svoris pajudėjo, nezinau ar dėka kokteilio ar kad motina gamta savo dovana įteikė, ar kad mėnulio pazė pasikeitė... žodžio per savitę - 600g, siandien lygiai 67 kg. ir iseinu į 4 etapą, nors dar kaip ir kg liko iki jo... bet jau nebegaliu ilgiau vazotis tam treciam etape.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti