Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(Uogiux @ 2007 11 20, 14:34)
Na apskritai, tai Kaledos turetu asocijuotis ne su eglutes puosimu ar Kaledu senelio atejimu, o su Jezaus gimimo svente  blush2.gif  Visame krikscioniskajame pasaulyje taip yra - Kaledos pirmiausia Jezaus gimimo svente  4u.gif
As irgi nelabai uoli katalike, bet supazindinti vaikus noreciau, todel prie kuciu stalo simet skaitysiu istrauka is Biblijos, Mato evangelijos apie Jezaus gimima.  ax.gif

nepyk bet cia tavo nuomone. as nesu stipriai tikinti, as nevaikstau i baznycia, nes nematau ten reikalo eiti. t.t. man kaledos asocijuojasi su kaledu seneliu ir eglute, seimos diena kada su vaziuoja visi gali pabendrauti pabuti pasisneketi.
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2007 11 20, 17:00)
nepyk bet cia tavo nuomone. as nesu stipriai tikinti, as nevaikstau i baznycia, nes nematau ten reikalo eiti. t.t. man kaledos asocijuojasi su kaledu seneliu ir eglute, seimos diena kada su vaziuoja visi gali pabendrauti pabuti pasisneketi.

Ka, tu 4u.gif , tikrai nepykstu ir manau, kad cia kiekvieno asmens pasirinkimas: tiketi ar netiketi, tai tiesiog kaip pastebejimas, kas gi yra tos Kaledos ir is kur jos kilusios ax.gif Zinoma, tai pirmiausia seimos svente, susitikimai, malonus pokalbiai, taure vyno ir pan. As ir pati ne uoli katalike, bet esu ir krikstyta ir sliuba emusi ir vaikai mano krikstyti, todel manau, kad bus teisinga, jei supazindinsiu vaikus su Kaledu kilme.
Bet kokiu atveju, linksmu ir laimingu sv. Kaledu drinks_cheers.gif
Atsakyti
as irgi uz tai, kad vaikus reik supazindinti su tuo (nors savu dar neturiu) kas tai yra Kaledos, o ne tai, kad Kaledos vaikui eglute dovanos ir Kaledu senis. Nes nemanau, kad mokykloje apie tai pasakojama na nebent kas tikybos pamaokas lanko. Faktas kaip sakoma tai kiekvieno asmeninis reikalas kiekvienas renkasi savo kele.
Pastebejau, kad jau visai nukrypom nuo temos smile.gif
Atsakyti
Mes pirmą kartą Kalėdas švęsim savo namuose smile.gif todėl papuošiu namus ypatingai. Gyvą eglutę su skaidraus stiklo žaisliukais, šiaudiniais žaisliukais ir raudonais kaspinėliais... Į skaidrias vazas pridėsiu graikinių riešutų šalia pastatysiu didelių raudonų žvakių. Po egle daug meškiukų pasodinsiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogiux @ 2007 11 21, 00:45)
Ka, tu  4u.gif , tikrai nepykstu ir manau, kad cia kiekvieno asmens pasirinkimas: tiketi ar netiketi, tai tiesiog kaip pastebejimas, kas gi yra tos Kaledos ir is kur jos kilusios  ax.gif  Zinoma, tai pirmiausia seimos svente, susitikimai, malonus pokalbiai, taure vyno ir pan. As ir pati ne uoli katalike, bet esu ir krikstyta ir sliuba emusi ir vaikai mano krikstyti, todel manau, kad bus teisinga, jei supazindinsiu vaikus su Kaledu kilme.
Bet kokiu atveju, linksmu ir laimingu sv. Kaledu  drinks_cheers.gif

nu manajai dar du metukai , jai as ten is biblijos skaitysiu tai ji nieko nesupras o ir jai paciai bus neidomu. bet va- ten kur baznycioje yra ta kertele padaryta tai butu idmu nuvesti parodyti. g.gif
Atsakyti
Mano namu radiatoriai kolkas ispuosti taip doh.gif biggrin.gif

user posted image

Ka su tais apelsinais darysiu toliau dar nesugalvojau hihihi.gif svarbiausia,cia prisikaicius sugalvojau,kad man reikia ju prisidziovint doh.gif Gal ant laiptu tureklu kabinsiu g.gif Na,bet jau kai ka nors padarysiu,tai ir jum parodysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva... @ 2007 11 22, 14:33)
Mano namu radiatoriai kolkas ispuosti taip  doh.gif  biggrin.gif

user posted image

Ka su tais apelsinais darysiu toliau dar nesugalvojau hihihi.gif svarbiausia,cia prisikaicius sugalvojau,kad man reikia ju prisidziovint  doh.gif  Gal ant laiptu tureklu kabinsiu  g.gif Na,bet jau kai ka nors padarysiu,tai ir jum parodysiu  ax.gif


Kaip fainai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 11 22, 12:54)
Kaip fainai  thumbup.gif

Sakai g.gif Tai ir jus taip galit ''pasipuost'' biggrin.gif Naujove puosyboje ivesime : ''puosti radiatoriai!'' biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eva...: 22 lapkričio 2007 - 14:00
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jei as taip ispuosciau savo radijatorsiu tai mano vyras sakytu kokiu tu cia samanizmu uzsiimineji. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lauksim fotkiu labai . mirksiukas.gif jei gerai si dzius pasinaudosiu ir as tavo receptu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva... @ 2007 11 22, 14:59)
Sakai  g.gif  Tai ir jus taip galit ''pasipuost''  biggrin.gif  Naujove puosyboje ivesime : ''puosti radiatoriai!''  biggrin.gif  4u.gif

lotuliukas.gif As ne apie radiatoriu puosima, o apie pacia minti ir pati taip dabar padziovinsiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva... @ 2007 11 22, 13:33)
Mano namu radiatoriai kolkas ispuosti taip  doh.gif  biggrin.gif

user posted image

Ka su tais apelsinais darysiu toliau dar nesugalvojau hihihi.gif svarbiausia,cia prisikaicius sugalvojau,kad man reikia ju prisidziovint  doh.gif  Gal ant laiptu tureklu kabinsiu  g.gif Na,bet jau kai ka nors padarysiu,tai ir jum parodysiu  ax.gif



o juos vartyt reikia? ar ir taip išdžius? tongue.gif
Atsakyti
stai ikeliu kaledinius nertus angeliukus eglutes papuosimui
[URL=http://images32.fotki.com/v1058/free/1b079/1/1237402/5504539/CopyofCIMG2862-vi.jpg
Papildyta:
kazka ne taip padariau sad.gif
Papildyta:
http://images32.fotk...CIMG2862-vi.jpg
na gal pavyks dabar smile.gif
Papildyta:
tik labai atsiprasau uz apsvietima nuotraukos
Atsakyti