Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

LAbai bus gražu kai jie bus sukabinti.
Atsakyti
QUOTE(raganaite2005 @ 2007 11 22, 16:09)
stai ikeliu kaledinius nertus angeliukus eglutes papuosimui user posted image
tik labai atsiprasau uz apsvietima nuotraukos

thumbup.gif Gražiai atrodys jūsų eglė wub.gif Ir iš kur tiek kantrybės 4u.gif

Apelsinų tikrai nedžiovinsiu rolleyes.gif ,vaikai nurankios jiems nespėjus apdžiūt lotuliukas.gif
Atsakyti
Na nuo apelsinu kvapas, tikriausiai thumbup.gif , na kaip ir ideja puosti radiatorius lotuliukas.gif
Raganaite, tavo angeliukai labai labai grazus, gaila, kad prastai matosi g.gif , tik pasakyk: is kur tiek kantrybes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva... @ 2007 11 22, 13:33)
Mano namu radiatoriai kolkas ispuosti taip  doh.gif  biggrin.gif

user posted image

Ka su tais apelsinais darysiu toliau dar nesugalvojau hihihi.gif svarbiausia,cia prisikaicius sugalvojau,kad man reikia ju prisidziovint  doh.gif  Gal ant laiptu tureklu kabinsiu  g.gif Na,bet jau kai ka nors padarysiu,tai ir jum parodysiu  ax.gif

pas mane tas pats lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2007 11 22, 13:59)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  jei as taip ispuosciau savo radijatorsiu tai mano vyras sakytu kokiu tu cia samanizmu uzsiimineji. 

Tai maniskis taip ir sake biggrin.gif O kai pasakiau,kad turbut paskui juos ant tureklu graziai nuleisiu tai jo reakcija mazdaug tokia buvo doh.gif ''pirma konkoreziai tualete kabejo,dabar apelsinai ant tureklu,ka dar prigalvosi...'' doh.gif P.S. kazkada,buvau sugalvojusi ispuost tulika konkoreziais blush2.gif nes jis pas mus toks gana didelis,daug erdves... tai maniskis bambejo ant manes,atseit,sedi tualete,bet jauties kaip miske laugh.gif

QUOTE(kriziukas @ 2007 11 22, 14:46)
o juos vartyt reikia? ar ir taip išdžius? tongue.gif

Niu as juos pavartau ax.gif ,kad ''neprikeptu'' prie to popierinio ranksluoscio... beje,jie pas mane jau nuo pirmadienio taip,o dar nelabai sausi mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva... @ 2007 11 22, 21:14)
Tai maniskis taip ir sake  biggrin.gif O kai pasakiau,kad turbut paskui juos ant tureklu graziai nuleisiu tai jo reakcija mazdaug tokia buvo  doh.gif  ''pirma konkoreziai tualete kabejo,dabar apelsinai ant tureklu,ka dar prigalvosi...''  doh.gif  P.S. kazkada,buvau sugalvojusi ispuost tulika konkoreziais  blush2.gif nes jis pas mus toks gana didelis,daug erdves... tai maniskis bambejo ant manes,atseit,sedi tualete,bet jauties kaip miske laugh.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif čia tai prajuokinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
ką tie vyrai išmano apie meną irnesakyk.gif va mes tai... flirt.gif didis.gif hihihi.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 11 22, 20:27)

ką tie vyrai išmano apie meną irnesakyk.gif va mes tai... flirt.gif  didis.gif  hihihi.gif  mirksiukas.gif

Ir as ta pati sakau nail.gif
Atsakyti
nu nezinau ir as kartais stebiuosi is kur pas mane tiek kantrybes smile.gif as jau kaip uzsispiriu tai turiu butinai iki galo padaryt man miela, patinka ir smagu kas su rankdarbiais susija ar su siuvimu. Tai tarpe nerimo angeliuku dar nuneriau drauges suneliui dvejus batelius pasigimde neseniai (na cia ne i tema smile.gif ).
Ir as issivaizduoju, kad turetu but vaizdas grazus thumbup.gif tik mama sake, kad siemet bus brangios egles.
Atsakyti
QUOTE(Uogiux @ 2007 11 20, 21:45)
Ka, tu  4u.gif , tikrai nepykstu ir manau, kad cia kiekvieno asmens pasirinkimas: tiketi ar netiketi, tai tiesiog kaip pastebejimas, kas gi yra tos Kaledos ir is kur jos kilusios  ax.gif  Zinoma, tai pirmiausia seimos svente, susitikimai, malonus pokalbiai, taure vyno ir pan. As ir pati ne uoli katalike, bet esu ir krikstyta ir sliuba emusi ir vaikai mano krikstyti, todel manau, kad bus teisinga, jei supazindinsiu vaikus su Kaledu kilme.
Bet kokiu atveju, linksmu ir laimingu sv. Kaledu  drinks_cheers.gif

Esate tikri SAUNUOLIAI mirksiukas.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Eva... @ 2007 11 22, 12:33)
Mano namu radiatoriai kolkas ispuosti taip  doh.gif  biggrin.gif

user posted image

Ka su tais apelsinais darysiu toliau dar nesugalvojau hihihi.gif svarbiausia,cia prisikaicius sugalvojau,kad man reikia ju prisidziovint  doh.gif  Gal ant laiptu tureklu kabinsiu  g.gif Na,bet jau kai ka nors padarysiu,tai ir jum parodysiu  ax.gif

O as apelsinus tai yra ju zieveles dziovinu taip ax.gif Nulupu zievele taip,kad ji raitytusi,kaip butu nuskusta be pertraukos,kai pradei skusti ir nssustoji ratu ir skuti iki galo,tada padarau,kaip rozytes,susmaigstau pagaliukais(arba dantu krapstukais biggrin.gif ) ir i orkaite,kad butu ant pacios maziausios ugnies,taip pora dienu.........ir gaunasi,ir papuosimai,kaip rozytes ir galima juos kabinti,aisku pagaliukus istraukiame,nes sudziuve islaiko forma mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif sugundė apelsinų idėja thumbup.gif smagu būtų jais stalą ar kažkokį kamputį namie papuošti. Bet greičiau patarkit, ką puošti ax.gif mirksiukas.gif

O dėl kankorėžių WC tai thumbup.gif Reikėjo dar laikraščio padėti, jei jau vyrui taip mišką priminė lotuliukas.gif O dabar sumąsčiau, kad aš apelsinais galėčiau vonios kambarį apkamšyti bigsmile.gif thumbup.gif Varau apelsinų pirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva... @ 2007 11 22, 23:14)
Tai maniskis taip ir sake  biggrin.gif O kai pasakiau,kad turbut paskui juos ant tureklu graziai nuleisiu tai jo reakcija mazdaug tokia buvo  doh.gif  ''pirma konkoreziai tualete kabejo,dabar apelsinai ant tureklu,ka dar prigalvosi...''  doh.gif  P.S. kazkada,buvau sugalvojusi ispuost tulika konkoreziais  blush2.gif nes jis pas mus toks gana didelis,daug erdves... tai maniskis bambejo ant manes,atseit,sedi tualete,bet jauties kaip miske laugh.gif
Niu as juos pavartau  ax.gif ,kad ''neprikeptu'' prie to popierinio ranksluoscio... beje,jie pas mane jau nuo pirmadienio taip,o dar nelabai sausi mastau.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prisijuokiau is taves, nepyk nuotaika praskaidrinai lotuliukas.gif nesupranta tie musu vyrai apie mena ir orginalius papuosimus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu savarbu mums grazu. thumbup.gif
Papildyta:
o laikrastis tai irig nebloga ideja tikriai gamta primintu. lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai vyras dėl konkorėžių tuoalete jokių pretenzijų nereiškia bigsmile.gif Nors jie pas mane jau seniai stovi lotuliukas.gif
Atsakyti