Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

Kam patiko Khaled Hosseini - Bėgantis paskui aitvarą , perskaitykite kitą autoriaus knygą : Tūkstantis saulių skaisčių. Taip pat nuostabi ir gera knyga smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lammila @ 2013 02 07, 17:08)
Kam patiko Khaled Hosseini - Bėgantis paskui aitvarą , perskaitykite kitą autoriaus knygą : Tūkstantis saulių skaisčių. Taip pat nuostabi ir gera knyga smile.gif  4u.gif

man gal net labiau patiko. Labai labai gera, tik nuostabia vadinti nesiverčia liežuvis, kaip ir
"patinka" spausti feisbuke, kai kas pasiguodžia nelaime smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Salomeja @ 2013 02 07, 17:30)
man gal net labiau patiko. Labai labai gera, tik nuostabia vadinti nesiverčia liežuvis, kaip ir
"patinka" spausti feisbuke, kai kas pasiguodžia nelaime smile.gif

O man bėgantis paskui aitvarą patiko labiau- jausmingesnė gal 4u.gif net nežinau kaip nupasakoti....

Pagaliau ir aš pabaigiau vieną savo iššūkio knygų- tiksliau knyga viena, bet dvi dalys ax.gif kaupiuosi atsiliepimui 4u.gif
Beje, o kaip bus renkami tie laimėtojai, ieškojau, ar kur galima balsuot už gerus atsiliepimus, bet nieko neradau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 02 07, 19:20)
Pagaliau ir aš pabaigiau vieną savo iššūkio knygų- tiksliau knyga viena, bet dvi dalys ax.gif kaupiuosi atsiliepimui 4u.gif
Beje, o kaip bus renkami tie laimėtojai, ieškojau, ar kur galima balsuot už gerus atsiliepimus, bet nieko neradau blush2.gif

išvis,kas to iššūkio organizatoriai? aš čia pažiūrėjau,kiba ši blogerė prie organizatorių? ar kaip? rašo taip lyg vienas žmogus rinktų laimėtojus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2013 02 07, 21:26)
išvis,kas to iššūkio organizatoriai? aš čia pažiūrėjau,kiba ši blogerė prie organizatorių? ar kaip? rašo taip lyg vienas žmogus rinktų laimėtojus.. g.gif

nu taigi imkit ir paklauskit Doriforės, čia apsilanko ne taip ir retai, kaip ten ji tuos laimėtojus renka. O projektas yra jos sugalvotas, visi kiti tai tik rėmėjai ir partneriai.
Atsakyti
mergaites gal zinote yra filmas Sorajos M. užmėtymas akmenimis ,o kaip vadinasi knyga ar jos nera?
Atsakyti
QUOTE(ointriga @ 2013 02 08, 13:23)
mergaites  gal zinote yra filmas Sorajos M. užmėtymas akmenimis ,o kaip vadinasi knyga ar jos nera?

Taip, filmas pastatytas pagal knygą. Ir Imdb, ir Wikipedioj yra parašyta. Lietuviškai kažin ar išleista.

Aš tai turbūt šiek tiek pavargusi nuo knygų, nes nesiskaito visai. Pradėjau Zola "Paryžiaus pilvas", bet lėtai su ja einasi, visai neįdomu, kas bus toliau. Ir ne dėl to, kad knyga prasta. Namie keli šimtai neskaitytų, o kai pagalvoju, kurią norėčiau skaityti, nė viena nedomina. Einu einu ratais aplink lentynas ir niekaip neišsirenku. Tai dabar žiūriu filmus ir tikiuosi, kad kai jie pabos, vėl grįš skaitymo noras. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2013 02 08, 13:16)
Aš tai turbūt šiek tiek pavargusi nuo knygų, nes nesiskaito visai. Pradėjau Zola "Paryžiaus pilvas", bet lėtai su ja einasi, visai neįdomu, kas bus toliau. Ir ne dėl to, kad knyga prasta. Namie keli šimtai neskaitytų, o kai pagalvoju, kurią norėčiau skaityti, nė viena nedomina. Einu einu ratais aplink lentynas ir niekaip neišsirenku. Tai dabar žiūriu filmus ir tikiuosi, kad kai jie pabos, vėl grįš skaitymo noras.  smile.gif

Neturiu ką skaityt.Vakar pabaigiau "Dingusias" verysad.gif Norėčiau turėt neskaitytų šimtus-tiesiog svajonė wub.gif Niekad nenusibosta.Filmų nemėgstu,man jie nepakeičia knygos.Prieš akis savaitgalis,norisi pult į depresiją cray.gif
O Zola pervariau visus,tik gal ne iš eilės gavau.Ir patiko ,ir paliko gerą įspūdį
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2013 02 08, 13:16)
Aš tai turbūt šiek tiek pavargusi nuo knygų, nes nesiskaito visai. Namie keli šimtai neskaitytų, o kai pagalvoju, kurią norėčiau skaityti, nė viena nedomina. Einu einu ratais aplink lentynas ir niekaip neišsirenku. Tai dabar žiūriu filmus ir tikiuosi, kad kai jie pabos, vėl grįš skaitymo noras.  smile.gif
man taip irgi dažnai būna ypač po kokios nors įspūdingos knygos- tada imu ir imu kitas, bet .... reikia pailsėti mirksiukas.gif
QUOTE(Germinė @ 2013 02 08, 13:58)
Niekad nenusibosta.Filmų nemėgstu,man jie nepakeičia knygos.Prieš akis savaitgalis,norisi pult į depresiją cray.gif

sutinku, kad filmas neatstos knygos, tačiau ne visi filmai sukurti pagal knygas. Aš anksčiau nemėgau filmų, tačiau besilankydama SM skyrelyje Filmai pagal rekomendacijas atsirenku tokius filmus, kad žiūrėdama jaučiu ne mažesnį pasitenkinimą nei skaitydama. Germine, patikėk, yra tikrai nuostabių filmų, duodančių peną dvasiai ir sielai, o, manau, mes ir skaitom tam, kad viduje pajustumėm pasitenkinimą, ramumą, gėrį, nusiraminimą, idėjų, minčių. Bent jau aš ax.gif

Pabaigiau Anną Kareniną wub.gif pažiūrėjau ekranizaciją su Greta Garbo wub.gif seniai jau knyga man sukėlė tiek daug teigiamų emocijų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 08 vasario 2013 - 14:18
QUOTE(katilina @ 2013 02 08, 14:16)
Aš tai turbūt šiek tiek pavargusi nuo knygų, nes nesiskaito visai. Pradėjau Zola "Paryžiaus pilvas",

Man patiko šita.Ir kitos neblogos smile.gif Vis bandau pažiūrėt filmą pagal "Moterų laimę" rolleyes.gif

Man dabar nei skaitadieniai, nei žiūradieniai, tik lengvo turinio žiūriu,žurnalus paskaitau smile.gif Buvau pradėjus skaityt "Dailidės pieštuką" , bet po "Prieblandos" nesinori rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 02 08, 14:58)
Norėčiau turėt neskaitytų šimtus-tiesiog svajonė wub.gif
O Zola pervariau visus,tik gal ne iš eilės gavau.Ir patiko ,ir paliko gerą įspūdį

Žinok, nieko gero tiek daug neskaitytų knygų turėti. smile.gif Tik atrodo, kad labai faina, kai yra didelis pasirinkimas, bet man tai labiau patikdavo, kai turėdavau 1-2, na daugiausia iki dešimties knygų. Labai greit išsirinkdavau, ką skaityti, nebuvo tokio mėtymosi nuo vienos prie kitos kaip dabar, ypač kai nėra noro kažkokiai konkrečiai knygai.

Zola iki šiol skaičiau kaip papuola, ką gaudavau, tą, bet dabar, kai jau baigiu visą seriją susipirkti, skaitysiu eilės tvarka.

QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 02 08, 15:15)
sutinku, kad filmas neatstos knygos, tačiau ne visi filmai sukurti pagal knygas. Aš anksčiau nemėgau filmų, tačiau besilankydama SM skyrelyje Filmai pagal rekomendacijas atsirenku tokius filmus, kad žiūrėdama jaučiu ne mažesnį pasitenkinimą nei skaitydama. Germine, patikėk, yra tikrai nuostabių filmų, duodančių peną dvasiai ir sielai, o, manau, mes ir skaitom tam, kad viduje pajustumėm pasitenkinimą, ramumą, gėrį, nusiraminimą, idėjų, minčių. Bent jau aš ax.gif

Pabaigiau Anną Kareniną wub.gif pažiūrėjau ekranizaciją su Greta Garbo wub.gif seniai jau knyga man sukėlė tiek daug teigiamų emocijų 4u.gif

Pritariu dėl filmų. Nors knygos man vis tiek pirmoj vietoj, nes be skaitymo tiesiog negaliu, bet filmai beveik toks pat didelis malonumas, ir ne tik.

O dėl Kareninos tai truputį keista- kokios ten teigiamos emocijos, jei istorija tokia tragiška? Nebent malonu skaityti gerai parašytą tekstą. g.gif
QUOTE(eliss @ 2013 02 08, 18:47)
Man patiko šita.Ir kitos neblogos smile.gif Vis bandau pažiūrėt filmą pagal "Moterų laimę" rolleyes.gif

Man Zola irgi daugiau mažiau visos skaitytos patiko, bet dabar iš dalies nesiskaito ir todėl, kad daugumoj jo knygų viskas blogai baigiasi, ypač geriems žmonėms, tai, manau, ir ši ne išimtis.

Nežinojau, kad "Moterų laimė" ekranizuota. Pažiūrėjau dabar- netgi ne vieną kartą, pirmąkart- jau 1922 m. Būtų įdomu nors vieną ekranizaciją pamatyti.
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2013 02 07, 21:26)
išvis,kas to iššūkio organizatoriai? aš čia pažiūrėjau,kiba ši blogerė prie organizatorių? ar kaip? rašo taip lyg vienas žmogus rinktų laimėtojus.. g.gif

ne kiba, o šiaip šio projekto organizatorė esu aš. Ir jau antrus metus. Nugalėtojus renka komisija, bet kas taps nugalėtojais, galutinis sprendimas bus mano.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 09 vasario 2013 - 07:34