Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjai visoje Lietuvoje

QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2015 10 26, 16:34)
Aš esu labai nustebusi kitų metų vedėjų kainomis. daug maž kažkiek žinomi nuo 1000eur, plius Dj nuo300.400 eur. Ar yra normalių vedėjų su Dj iki 1000 eur. Ar tai utopija... g.gif

Kad aš jau prieš eurą 2014m. sunkiai radau vedėją už protingą kainą. Po euro tapo beprotybė ir ta beprotybė vis kyla, nors, ironiška, programa nesikeičia biggrin.gif
Tie labiausiai minimi tai tikrai apie 1500 kaštuoja.

Bet gal reikėtų žiūrėt iš tokių kaip Linas Cinkutis, Ersilijus Pilipavičius, Aivaras Bukantis, Vaidas Žukauskas, Sidabras ir pan? Tokie dirbantys pavieniui nei priklausantys tam tikrai rv grupei?
Atsakyti
Gal kas turi parekomenduot rusakalbiu vedeju apart Pablo, Aleksandro Kanajevo ir MS Show? Nejaugi nera daugiau? Baugiu isprotet ieskot.. g.gif Nes pirmasis nepatinka mano suzadetiniui, antrasis nepatinka man, abiem patinka ms, bet jei tokia kaina tai reikia ieskotis dar variantu smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evinoble: 27 spalio 2015 - 16:48
QUOTE(evinoble @ 2015 10 27, 17:39)
Gal kas turi parekomenduot rusakalbiu vedeju apart Pablo, Aleksandro Kanajevo ir MS Show? Nejaugi nera daugiau? Baugiu isprotet ieskot.. g.gif

Any Party, Sergej Grifits ,Natalija Lisovskaja/jie is Klaipedos.
Alevtina is HotMamazz, Agnieska, ji ne tik vestuves planuoja, bet ir veda romantiskas vestuves.
Dainius Martinaitis gali vesti rusiskai.
Jei prisiminsiu, parasysiu dar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 27 spalio 2015 - 16:56
QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2015 10 27, 17:51)
Any Party, Sergej Grifits ,Natalija Lisovskaja/jie  is Klaipedos.
Alevtina is HotMamazz, Agnieska, ji ne tik vestuves planuoja, bet ir veda romantiskas vestuves.
Dainius Martinaitis gali vesti rusiskai.
Jei prisiminsiu, parasysiu dar.

Jau tik ne Natalija Lisovskaja.... kažkoks nesusipratimas, o ne vedėja. Duok Dieve, jei viskas "pagal programą" kaip suplanuota, bet jei tik kas keičiasi.... stovi ir verkia nežinodama ką daryt.... o apie neįsiklausymą į jaunųjų pageidavimą neįtraukti jų į žaidimus išvis patyliu.... Nes nei vieno žaidimo be jaunųjų judinimo negalėjo pravest.

Rekomenduoju Jurijų Majauską 4u.gif
Atsakyti

Jau tik ne Natalija Lisovskaja.... kažkoks nesusipratimas, o ne vedėja. Duok Dieve, jei viskas "pagal programą" kaip suplanuota, bet jei tik kas keičiasi.... stovi ir verkia nežinodama ką daryt.... o apie neįsiklausymą į jaunųjų pageidavimą neįtraukti jų į žaidimus išvis patyliu.... Nes nei vieno žaidimo be jaunųjų judinimo negalėjo pravest.

OHo! doh.gif doh.gif
Atsakyti
Gal pagelbesit mielosios,
Pradejau ieskotis vedejo su DJ, tai isgasdino ne kainos ( nors ir tos ohoho 😊), bet tai kad ne visi jie dainuojantys blush2.gif sakykit ar truksta to gyvo dainavimo ar Dj puikiai uzpildo ta spraga. Pati atsimenu tik seno stiliaus vestuves, tai tiesa sakant purto nuo tu laiku muzikantu ir akordeono garsu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emidora: 08 gruodžio 2015 - 19:47
QUOTE(Emidora @ 2015 12 08, 20:47)
Gal pagelbesit mielosios,
Pradejau ieskotis vedejo su DJ, tai isgasdino ne kainos ( nors ir tos ohoho 😊), bet tai kad ne visi jie dainuojantys blush2.gif  sakykit ar truksta to gyvo dainavimo ar Dj puikiai uzpildo ta spraga. Pati atsimenu tik seno stiliaus vestuves, tai tiesa sakant purto nuo tu laiku muzikantu ir akordeono garsu  rolleyes.gif


Kad jie 99% nedainuojantys smile.gif
Nebentl Dvyniai, Hot Mamazz, Mantas Karpovicius , Mama Rock'n' Roll, Kristina Savickyte berods pradejo dainuot, gal dar ka pamirsau, tai priminkit:)
Jei geras vedejas, tai manau tikrai netruksta gyvo dainavimo.
Norint, sita "problema" labai lengvai sprendziasi uz papildoma mokesti smile.gif
Kai kurie uzsako instrumentalistus vakaro pradziai, kad pagyvinti vakara gyvos muzikos garsais.
Kai kurie atskirus vokalistus valandos programai. Tikrai yra aibe variantu.
Bet jeigu uzsakysite tik viena vedeja+Dj, (bet butinai GERA!), pilnai uzteks ir vedejo/Dj komandos.
Tai mano nuomone.
Gal kitos merginos galvoja kitaip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 08 gruodžio 2015 - 22:56
QUOTE(Sense @ 2015 08 11, 20:25)
Sveikos,
Vienoj temoj radau gera atsiliepima apie djSaulius.lt, o daugiau internete nelabai ka randu. Gal kas esat susidure su juo, kaip jums?

Esu rasiusi gal pries pora metu,kad man kaip muzikos mokytojai neskirstanciu muzikos i gera ir bloga,sis dj-vedejas atitinka kainos+kokybes santyki,yra patyres ,ne poslas,nelabai brangus kaina eurais turetu buti iki 500e ir esu isitikinus kad tie vedejai kuriu kainos 2 ar 3 kart didesnes(kartu su dj)nebus 2 ar 3 kart geresni ...bet kiek zmoniu tiek nuomoniu ir skirtingu skoniu.
Atsakyti
Sveikos merginos:)

gal kas ką žinote girdėjote apie vedėją
Jolita Vaitkevičienę? 4u.gif
Atsakyti
Galbut kam nors vestuves vede Tomas Samušas is soumenu (Klaipeda)?
Atsakyti
Vedėjas Vitalijus Cololo. Tikrai nerekomenduojame vedėjo Vitalijaus Cololo. Nors ima 1000 Eur, vedimas apgailėtinas, nevertas net 200. Liksite nusivylę. Pavalgė, pavaikškčiojo, pusę vakaro praleido užsidaręs persirengimo kambaryje, paėme pinigus ir išvažiavo. Net prizus skirtus vakaro svečiams teko įteikinėti patiems renginio organizatoriams. Dažna užsakovų klaida yra manymas jog. V. Cololo - renginių vedėjas. Nieko panašaus. Jei p.Vitalijus sugeba nerimtose TV laidose suvaidinti kokį menkavertį personažą pusės minutės trukmės siužetuose, tai dar nereiškia, kad jis sugebės vesti 6 valandų trukmės renginį. Tam reikia gerokai daugiau talento ir sugebejimų. Visas jumoras ir pokštai p. Vitalijaus vedamo renginio metu baigiasi jau po 15 minučių. Vėliau – tik nervingas vaikščiojimas iš kampo į kampą, rūkymas kas 15 min. ir laukimas kada viskas baigsis. Tiesa, renginio metu p. Vitalijus bandė laidyti sąmoji apie dzūkus ir grybus, kas svečius privertė ne juoktis, o keistai žvilgčioti vienas į kitą. Matyt tokius pokštus jie jau buvo girdeję prieš 25 metus. Atvirai pasakius, net patys pigiausi vestuvių muzikantai galėtų daug geriau pajuokauti. Visa laimė, kad svečių tarpe buvo dainininkas, kuris tiesiogine prasme išgelbėjo vakarą. Iš kitų organizatorių girdėjome, kad likus iki renginio savaitei p.Vitalijui niekaip negalėjo prisiskambinti, o kai pakėlė ragelį jis buvo visiškai girtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VCklientai: 16 sausio 2016 - 23:21
QUOTE(wakara @ 2014 09 23, 20:45)
O mes ir svečiai buvo visiškai pakerėti mūsų vestuvių vedėjos Jolitos Vaitkevičienės (www.supervakareliai.lt). Ir bobulytės sakė, kad faina vedėja ir tėvai (ir kiti +40 svečiai) buvo įtraukti ir patenkinti ir mūsų amžiaus grupė (+20) buvom sužavėti, pakerėti. Atrodo pertraukėlių pavalgyt/pabendraut ir veiklos santykis buvo idealus, nei per daug, nei per mažai. Susiradau ją per šito forumo atsiliepimus ir esu labai patenkinta, kad ją išsirinkau. smile.gif

Pritariu, o ir kaina normali, mažiau nei 1000 Eur uz vakara...
Atsakyti