Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas - 16

QUOTE(Jūračiukas2 @ 2013 02 04, 10:38)
Daržinikystėje galima sakyti esu naujokė, bet labai norėčiau užsiauginti baklažanų, gal galite kas nors pasidalinti patirtimi, kaip juos auginti, lauke ar būtinai jiems reikia šiltnamio?

Siltnamyje arba tuneliuke. Seti geriausia jau dabar.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 02 04, 01:02)
Paskaiciau apie Exibition svogunus-kuo didesnes galvas nori uzauginti, tuo anksciau reikia seti.


Tyčia pažiūrėjau į užrašus, tai pernai vienus sėjau vasario 10, kitus kovo 5 d., tai skirtumas buvo bais nežymus. Sodinau tikrai ne siūliukus, buvo tvirti ir gražūs. Tiesa auginant nepopinau labai, kai prasideda konservavimai nespėju tiesiog su savo 3 kinderiais dar ir ravėt, tai didžiausi svėrė apie 600 g. Šiemet sakiau be kovo nesėsiu ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ekanap: 04 vasario 2013 - 10:10
QUOTE(ekanap @ 2013 02 04, 10:03)
Šiemet sakiau be kovo nesėsiu ax.gif


aš pernai sėjau ar ne į kovo pabaigą net, užaugo dar didesni smile.gif Gal čia dar nuo augimo sąlygų priklauso? Na, reiktų dėl įdomumo paimt kelias sėkleles ir anksčiau pasėt. Palyginimui.

Nors šiaip aš jau gal ir nenoriu labai labai didelių ax.gif Man jau tų virš pusės kilogramo kaip ir per daug.. na, konservavimui tai gerai jie, bet vėliau bent man jau užtektų ir mažesnių. Aš kai nesu svogūnų mėgėja, tai tokio didelio vieno nesugebu per kartą sunaudot ax.gif
Atsakyti
As juos auginciau labiau del salotu, pomidoru padazo... na, i salotas deciau smile.gif Tai geriau didesni-maziau lupti reik lotuliukas.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu kiek skaitau tai susidariaunuomone kad iskyrus paprikas nelabai ka verta set bekkovo antros puses smile.gif o tai man patinka, bus jau saules daugiau, smagiau prie augaliuku tupineti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 02 04, 11:38)
Paskutiniu metu kiek skaitau  tai susidariaunuomone kad iskyrus paprikas nelabai ka verta set bekkovo antros puses  smile.gif  o tai man patinka, bus jau saules daugiau, smagiau  prie augaliuku  tupineti  rolleyes.gif

aš irgi kol kas tik sąrašus sudarinėju ir renkuosi informaciją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 02 04, 10:38)
Paskutiniu metu kiek skaitau  tai susidariaunuomone kad iskyrus paprikas nelabai ka verta set bekkovo antros puses  smile.gif  o tai man patinka, bus jau saules daugiau, smagiau  prie augaliuku  tupineti  rolleyes.gif

Paprikos ir baklažanai. Vasario anta pusė - salierai. Visa kita aš sėju kovo mėnesį. Nors r šviesu pas mane, palangių nereikia, nes auginu ant šildomų grindų ten kur du langai namo kampe iki pat žemės , bet anksčiau sėjant vistiek patįsta. Ir perauga.
Atsakyti
o kada mazdaug porus sejat?
Atsakyti
Aš nebelaikau daigų ant šildomų grindų schmoll.gif (apart kol daiginasi sėklytės) Per šilta tikrai gaunas jiems. Viską stengiuos pakelt nuo tų grindų.
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 02 04, 10:58)
o kada mazdaug porus sejat?

Pernai 03,10, užpernai 03,18. (pažiūrėjau į užrašus)
Papildyta:
QUOTE(Alekto @ 2013 02 04, 11:00)
Aš nebelaikau daigų ant šildomų grindų schmoll.gif (apart kol daiginasi sėklytės) Per šilta tikrai gaunas jiems. Viską stengiuos pakelt nuo tų grindų.

Taip, daigų indeliai pakeltose nuo grindų dėžutėse. Trinkeles medines pakišu.
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2013 02 04, 11:03)
Pernai 03,10, užpernai 03,18. (pažiūrėjau į užrašus)
Papildyta:



4u.gif tada dar neskubesiu smile.gif
Atsakyti
Nezinojau kurioj temukei paklausti, gal kas atsakys blush2.gif
kaip ziemai jus padeda morkas. ?
gyvenu mieste, noreciau kad galeciau i dezes kokias jas paslepti.
esu girdejus kad kiti sukisa i durpes+smelis.
patarkite smile.gif
Atsakyti