Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 39

QUOTE(braske01 @ 2013 04 20, 10:17)
Vyte Vytule, mano vyras gere ne pati Befungina, bet toki misini, kuri palei Balvociute darem patys ir ten iejo Befunginas, lygtais liepe jam gerti ir Befungina poto, bet berots jis atidejo ji, nes kad labai neprimaisytu. Bet as seip  manu kad tai geras dalykas yra tas befunginas. Mano uosvis jo is Rusijos atveze, ten 3 kartus pigesnis.

Daresi vyras tyrimus treciadieni, viskas lygtais gerai, tik kadangi is vakaro buvo pavalges, tai ryte dar skrandy buvo maisto likuciu, tai del ramumo paeme biopsija , man kazkaip neramu pasidare,..atsakymaibus pirmadieni. Ir dar vienas dalykas sia savaite vyrui pradejo staigiai kristi svoris (I diena po 1kg). Na seip jis pradejo labia aktyviai dirbti, ko anksciau nedare, na tikekimes tik delto, o ne delto kad liga gryzta g.gif . Beje gydytojai jam markerio vistiiek nedaro, sake tikrai nera reikalo g.gif . Na ziuresim ka pirmadieni atsakymas parodys.
Jei teisingai suprantu, kad biopsija daro tada kai kazkoki darinuka ar augliuka mato ane? g.gif

Man biopsijas ima visada, Kai tik daro endoskopini tyrima. Tad negalvokite, jog del augliuko ar pan. Del svorio-jei jos nuolat kris ir toliau, prades prastai jaustis, tuomet vertetu susirupinti. Bet naturalu, jei fizinis kruvis didelis, kad svoris gali mazeti. Svarbiausia - stebeti savijauta.
As pradejau Befingin'a gerti tris kartus per diena. Velgi, jauciuosi gerai. Tik vakare jau miegas taip vercia, kad Nieko nematydama tiesiu taikymu varau miegoti(aisku, raminamuju prisigerusi).
Treciadieni-chemoterapija.
Atsakyti
QUOTE(Iruce30 @ 2013 04 19, 21:32)
Na Willow stebiuosi tavo ziniomis smile.gif  paskaiciusi Vorestos zinutes, masciau taip ir taip... bet mano gydytoja pasake, svarbiausia vengti ilgalaikio streso ir nepervargti. O maistas - antrame plane. As dabar taip ir darau. Stengiuosi nesinervuoti, nepervargti, ziureti i gyvenima pozityviai. O maisto atzvilgiu, tai stengiuosi remtis knyga nauja priesvezine mityba. Bet kartais taip norisi tu skaniu tortu, saldainiu... Ech, paskutiniu metu manau jau per daug megaujuosi tais skanestais...reikia susiimti smile.gif

O kur dingsi žiemą basas? Pradėjau domėtis vos sužinojusi diagnozę. Tarp pirmųjų chemoterapijų skaitydavau iki paryčių VISKĄ, ką rasdavau internete. Sunkiausia buvo atsirinkti, kur tiesa, kur jokiais mokslais nepagrįstos sapalionės. Nes supratau, kad KLIEDESIAMS AŠ NETURIU LAIKO. Beje, šioje temoje sukaupta be galo daug žinių, įgytų per asmenines moterų patirtis: tai patirties lobynas, tik reikia skaityti, skaityti, skaityti. Dar supratau, kad be oficialiosios medicinos galiu sau padėti ne tiek ir daug: kaip ir Tu sakai, nesinervuoti dėl kiekvienos smulkmenos, nereaguoti į visokias nesąmones, supančias aplink, nepervargti, išsimiegoti, maitintis kaip įmanoma kokybiškesniu maistu, kiek įmanoma gyventi tuo, kas džiugina. Dėl mitybos man kažkaip priimtinesnė DAVID SERVAN-SCHREIBER. ANTI-VEZYS NAUJAS GYVENIMO BUDAS metodika, nors ji kardinaliai ir neprieštarauja Naujai priesvezinei mitybai. Mane pastarojoje glumina produktai ne iš mūsų rinkos, tad įneša daug sumaišties.
Baik valgyt saldumynus poster_dont.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 20 balandžio 2013 - 12:49
QUOTE(VyteVytule @ 2013 04 20, 11:40)
As pradejau Befingin'a gerti tris kartus per diena. Velgi, jauciuosi gerai. Tik vakare jau miegas taip vercia, kad Nieko nematydama tiesiu taikymu varau miegoti(aisku, raminamuju prisigerusi).
Treciadieni-chemoterapija.

VyteVytule, o chemikė tau leidžia chemoterapijos metu Befunginą gerti? maniškė man griežtai buvo uždraudusi....
Atsakyti
Sveikatėlės Jums visoms 4u.gif Stiptrybės ir DAUG kantrybės ir VALIOS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atšilęs ora visas patraukė sveikai mitybai....Sunku su ja ir man. Sunkiausia su tais angliavandeniais doh.gif Taip sun ku juos riboti. Su saldumais bėdų neiškyla. Bet ryte prie puodelio kavos, taip norisi sumuštinio, kad neatsispiriu. Rodos kur be pasisuksi - vien angliavandeniai. Sunkiausia su mastyti ką valgyti...
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2013 04 20, 17:46)
Rodos kur be pasisuksi - vien angliavandeniai. Sunkiausia su mastyti ką valgyti...

drinks_cheers.gif jau nebeismanau, ka mamai ir gamint. kruopos negerai, vaisiai negerai, balta duona negerai...
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2013 04 20, 20:19)
drinks_cheers.gif jau nebeismanau, ka mamai ir gamint. kruopos negerai, vaisiai negerai, balta duona negerai...


gaminkit tai, ko ji nori ir tiek, viskas yra sveika jei su saiku, o valgymas yra vienas iš didžiausių gyvenimo malonumų, kodėl turėtumėte jį riboti. Nežinau kaip su kitom ligom, bet man su kraujo liga buvo pasakyta valgyt viską ką noriu ir viskas, tą ir darau, taip aš atsisakiau cukraus, bet dėl svorio, beja ir šiaip niekada nebuvau saldumynų mėgėja, kiek skaičiau literatūros, tai būtent iki ligos aš labai sveikai maitinausi, aš nevartojau pieno produktų, apart kefyro, aš labai mėgau pomidorus, žalias daržoves, beja viską užsiaugindavom patys, net ir paršiukus auginom vidury miesto, tačiau tai neapsaugojo manęs nuo onkologinės ligos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2013 04 20, 21:44)
gaminkit tai, ko ji nori ir tiek, viskas yra sveika jei su saiku, o valgymas yra vienas iš didžiausių gyvenimo malonumų, kodėl turėtumėte jį riboti. Nežinau kaip su kitom ligom, bet man su kraujo liga buvo pasakyta valgyt viską ką noriu ir viskas, tą ir darau, taip aš atsisakiau cukraus, bet dėl svorio, beja ir šiaip niekada nebuvau saldumynų mėgėja, kiek skaičiau literatūros, tai būtent iki ligos aš labai sveikai maitinausi, aš nevartojau pieno produktų, apart kefyro, aš labai mėgau pomidorus, žalias daržoves, beja viską užsiaugindavom patys, net ir paršiukus auginom vidury miesto, tačiau tai neapsaugojo manęs nuo onkologinės ligos  4u.gif

vat as ir galvoju, kad ne maitinimesi cia suo pakastas, nes mama irgi saldziai nemegeja ir kiek galvoju, valge gan sveikai, bet susirgo. kitas dalykas, kuris, manau, tikrai itakojo ligos atsiradima - nervai, savigrauza, pergyvenimas del visko, kaltes jausmas, gailestis sau, depresija, nedaug dziaugimosi gyvenimu.
Atsakyti
Willow,kai mama gavo ana chemija(karboplatina su paklitaxeliu),tai gydytoja leido gerti Befungin'a,tik savaite po chemijos sake susilaikyt,o dabar liepe visai negert. Matyt priklauso kokia chemija gauni g.gif
Su mityba ,kad ir kiek kasiau ,radau ir supratau viena,kad svarbiausia niekur neperlenkti lazdos ir maitintis sveikai.O tai ir sveikam zmogui patariama,tik mes negirdim. Sako,kad organizmas pats puikiai pasako ko jam truksta,tik reikia ismokt i ji isiklausyt.
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2013 04 20, 11:28)
Negaliu parasyti i az (atrodo perpildyta)

Tai įmeskite čia nuorodą. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2013 04 20, 22:02)
Willow,kai mama gavo ana chemija(karboplatina su paklitaxeliu),tai gydytoja leido gerti Befungin'a,tik savaite po chemijos sake susilaikyt,o dabar liepe visai negert. Matyt priklauso kokia chemija gauni  g.gif
Su mityba ,kad ir kiek kasiau ,radau ir supratau viena,kad svarbiausia niekur neperlenkti lazdos ir maitintis sveikai.O tai ir sveikam zmogui patariama,tik mes negirdim. Sako,kad organizmas pats puikiai pasako ko jam truksta,tik reikia ismokt i ji isiklausyt.

gal ir taip. pasiziurekit, kaip dauguma mazu vaiku valgo: pirmiausia nuo sumustiniu nurenka agurkelius, paskui desryte ir galiausiai duona suvalgo. bet gi suaugusieji vis moko, kad ne taip reik tuos sumustinius valgyt. o kad isgirst, ko nori mano organizmas, man reik gero sutarimo su savimi 4u.gif
mama vienu metu buvo labai ant sudytu lasiniu uzsikabliavusi. dbr kablys jau praeidineja. beje, mamai KT dare. auglys sumazejes 15 proc., metastaziu nera. teigiama ligos dinamika skaitosi, kai auglys sumazeja 20-25 proc. na bet as tKT rezultatus vis tiek vertinu teigiamai.
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2013 04 20, 23:20)
gal ir taip. pasiziurekit, kaip dauguma mazu vaiku valgo: pirmiausia nuo sumustiniu nurenka agurkelius, paskui desryte ir galiausiai duona suvalgo. bet gi suaugusieji vis moko, kad ne taip reik tuos sumustinius valgyt. o kad isgirst, ko nori mano organizmas, man reik gero sutarimo su savimi  4u.gif
mama vienu metu buvo labai ant sudytu lasiniu uzsikabliavusi. dbr kablys jau praeidineja. beje, mamai KT dare. auglys sumazejes 15 proc., metastaziu nera. teigiama ligos dinamika skaitosi, kai auglys sumazeja 20-25 proc. na bet as tKT rezultatus vis tiek vertinu teigiamai.

Vaikai maitinasi teisingai,kol suauge nesugadina pasirinkimo ir kol neparagauja visu tu "geriu" su E . Tada nustoja klausyt vidinio balso.

Kad lasiniai yra gerai skaiciau pries keleta metu,tik tie balti,be liesos mesos. O tas 15% ir mano atrodo daug,nes tai 15% maziau,o ne daugiau. Taip ir toliau linkiu !
Atsakyti
Vyte Vytule, mano vyrui per chemijas nieko vartoti neleido, apart carsilio, kuris gerina kepenu veikla, tai net nezinau kaip del Befungino chemijos metu g.gif
Atsakyti