Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 39

QUOTE(svajone* @ 2013 04 20, 22:37)
O tas 15%  ir mano atrodo daug,nes tai 15% maziau,o ne daugiau. Taip ir toliau linkiu !

drinks_cheers.gif
dekui uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2013 04 21, 11:00)
Vyte Vytule, mano vyrui per chemijas nieko vartoti neleido, apart carsilio, kuris gerina kepenu veikla, tai net nezinau kaip del Befungino chemijos metu g.gif

As irgi nieko nevartojau per pirmaja. Dabar svarstau del Wobe mucos. Ir viena ligos biciule Befungin'a chemijos metu vartojo. Sake, puikiai jautesi. Pasimetusi tarp visko esu. Galvoju, kad kaip Dievo duota, taip ir bus. Jokios sveikos mitybos, sportai iki diagnozes reiskia neturejo itakos. Manau, kad tai genu sutrikimai, kuriuos nezinia kaip suvaldyti. Gyvena zmones patvoriuose, geria, nezinia ka valgo-ir jokie veziai nepuola. Taigis, atsiduodu Dievo valiai. Jei sugalvosiu ka pavartoti, taip ir padarysiu.
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2013 04 21, 10:00)
Vyte Vytule, mano vyrui per chemijas nieko vartoti neleido, apart carsilio, kuris gerina kepenu veikla, tai net nezinau kaip del Befungino chemijos metu g.gif

nu kaip keista, mano mamai carsili naudoti leido. gal cia nuo chemijos rusies priklauso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2013 04 21, 13:31)
drinks_cheers.gif
dekui uz palaikyma 4u.gif

As irgi manau, kad labai dziugios naujienos. Dziaugiuosi uz Jus.
Atsakyti
Sveikos merginos,
noriu paklausti ar reikia susirupinti del tokiu kraujo tyrimu:
wbc-3.1 (norma 4-12)
hgb - 99 (norma 110-170)
rbc - 3.74 (norma 4-6.20)
g.gif pasimeciau ar cia skambinti gydytojai,ar normalu,kad po chemijos kraujas toks unsure.gif (visada budavo geras)
Atsakyti
QUOTE(emilly @ 2013 04 22, 15:13)
Sveikos merginos,
noriu paklausti ar reikia susirupinti del tokiu kraujo tyrimu:
wbc-3.1 (norma 4-12)
hgb - 99 (norma 110-170)
rbc - 3.74 (norma 4-6.20)
g.gif pasimeciau ar cia skambinti gydytojai,ar normalu,kad po chemijos kraujas toks  unsure.gif (visada budavo geras)



ne šitie patys svarbiausi, be to reikia pažiūrėt dinamiką, leukocitų formulę, būtu gerai, kad Jums gydytoja pakomentuotų 4u.gif Bet tikrai netragiškai tie skaičiukai biggrin.gif

Asmeniškai mano rcb niekad po chemijų iki normos nepakilo, bet svarbiausia žiūriu ar nekrenta dar ax.gif
Atsakyti
Knyga
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2013 04 22, 15:47)
ne šitie patys svarbiausi

O kurie tada svarbiausi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(emilly @ 2013 04 22, 16:14)
O kurie tada svarbiausi?  g.gif


emily, tiesiog reikia dar granuliocitus žiūrėt, vienžo bendrą vaizdą, aš jau tiksliai nebepamenu, bet vienas rodiklis nieko nepasako, o ir pvz. Jūsų leukocitai gana geri, jei užkildavo iki 4 jau gaudavau sekančią chemiją, be to man įdomu Jūs čia kraują darote iškart po chemijos, jei taip tai kodėl? Aišku, kad po chemijos jis bus "nenormalus", visad laukdavau sekančios chemijos ir kraujo tyrimą darydavau dieną dvi tik prieš, tai yra praėjus dviem savaitėm po chemijos.
Atsakyti
QUOTE(VyteVytule @ 2013 04 21, 19:47)
As irgi manau, kad labai dziugios naujienos. Dziaugiuosi uz Jus.

dekui 4u.gif

QUOTE(Deganti @ 2013 04 22, 15:31)
emily, tiesiog reikia dar granuliocitus žiūrėt, vienžo bendrą vaizdą, aš jau tiksliai nebepamenu, bet vienas rodiklis nieko nepasako, o ir pvz. Jūsų leukocitai gana geri, jei užkildavo iki 4 jau gaudavau sekančią chemiją, be to man įdomu Jūs čia kraują darote iškart po chemijos, jei taip tai kodėl? Aišku, kad po chemijos jis bus "nenormalus", visad laukdavau sekančios chemijos ir kraujo tyrimą darydavau dieną dvi tik prieš, tai yra praėjus dviem savaitėm po chemijos.

mano mamai krauja daro ta pacia diena, kai chemija leidzia.

o man cia toks klausimas parupo, mama gydosi santariskese, bet ne VU onkologijos institute (tas kur po desine, vaziuojant nuo miesto puses), bet po kaire, t.y VU ligonines santariskiu klinikose. del mamos gydymosi sioje ligonineje taresi Lazdynu ligonines gydytojai. tada kazkaip nepaklausiau, kodel taresi ne su VU onkologijos institutu. gal jus ka zinot, ar cia tos ligonines kazkaip specializuojai ar kame reikalas g.gif






Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2013 04 22, 16:31)
emily, tiesiog reikia dar granuliocitus žiūrėt, vienžo bendrą vaizdą, aš jau tiksliai nebepamenu, bet vienas rodiklis nieko nepasako, o ir pvz. Jūsų leukocitai gana geri, jei užkildavo iki 4 jau gaudavau sekančią chemiją, be to man įdomu Jūs čia kraują darote iškart po chemijos, jei taip tai kodėl? Aišku, kad po chemijos jis bus "nenormalus", visad laukdavau sekančios chemijos ir kraujo tyrimą darydavau dieną dvi tik prieš, tai yra praėjus dviem savaitėm po chemijos.

Man liepia kraujo tyrima pasidaryti viena praejus 10 dienu po chemijos,o antra - diena pries chemija ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilly: 22 balandžio 2013 - 16:30
QUOTE(safyre @ 2013 04 22, 15:48)
dekui  4u.gif
mano mamai krauja daro ta pacia diena, kai chemija leidzia.

o man cia toks klausimas parupo, mama gydosi santariskese, bet ne VU onkologijos institute (tas kur po desine, vaziuojant nuo miesto puses), bet po kaire, t.y VU ligonines santariskiu klinikose. del mamos gydymosi sioje ligonineje taresi Lazdynu ligonines gydytojai. tada kazkaip nepaklausiau, kodel taresi ne su VU onkologijos institutu. gal jus ka zinot, ar cia tos ligonines kazkaip specializuojai ar kame reikalas  g.gif


Gal mama gydoma hematologijos skyriuje? Jis yra "po kairei" ir jame gydoma nuo leukemijos, limfomų, gal ir kitokių ligų.
Atsakyti