Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XV Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 02 02, 20:56)
Na va koks pasaulis ankstas. Yra sansu netyciom sutikt ir suvalgyt gyvai lotuliukas.gif  bet gal sito nevalgysit, pasigailesit mirksiukas.gif

Kažkur vradau tokį posakį - Народная примета: ничто так не отбивает аппетит, как красивый молодой человек, сидящий рядом. Nu tai va ,manau kad nesuvalgysiu, nes ištiks paralyžius, o taip pat ne tik paralyžius, bet ir kalbos dovaną atimtų lotuliukas.gif

QUOTE(Sim@ @ 2013 02 02, 21:00)
ech, grazus vyrai-tie rusu aktoriai wub.gif kad bent 1 lietuvis vyras panasus butu cool.gif

Nu seniai aišku tongue.gif


QUOTE(Visgi @ 2013 02 02, 21:05)
Pabandziau staigiai prisimint ka is man patinkanciu musiskiu tautieciu aktoriu, na ir negaliu taip staigiai, reik net gerai pagalvoti.
Tik iskart zinau koks man nepatinka, tai Rudokas schmoll.gif
p.s. prisiminiau, man patinka Mantas ir Mikutavicius, va.

1. drinks_cheers.gif
2. Man gal jei taip gerai pagalvojus,, dabartinių tai kaip ir nėra g.gif O iš tų senesnių, Laucevičius kažką tokio turėjo savyje, jis gi dar ir Klp dramos teatro aktorisu buvo....Ir dar buvo tų senųjų keli tokie...
Atsakyti
Pabaigiau 1942 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Lauksiu tesinio. Pablioviau tai ne viena ir ne du kartus blush2.gif Nepamenu kas rekomendavo tuos filmus, bet esu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Man truputi netiketa Телеведущая и светская львица, Ксения Собчак вышла замуж за актера Максима Виторгана

Ji man visad tokia provokuojanti-skandalingoji asmenybe, tsakant velnio nesta ir pamesta. Pamenu dar ja nuo «Дом-2» — российское реалити-шоу. Kaip vedancioji, vidury laidos galejo supykti, trenkti mikrofona ir iseiti... O jis man toks romus, paprastas lyg. Bet kas ten zino, faktas tas, kad sio aktoriaus tai jau trecioji santuoka.

user posted image

Atsakyti
Kaip tos Sonkos tiksliai vadinasi, aprasymas suintrigavo 4u.gif

QUOTE(ErikaN @ 2013 02 03, 00:11)
Pabaigiau 1942  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Lauksiu tesinio. Pablioviau tai ne viena ir ne du kartus  blush2.gif Nepamenu kas rekomendavo tuos filmus, bet esu labai dekinga  4u.gif

As visas itrauksiu i tuos nemegstamus laikmecius lotuliukas.gif

Ziuriu "Metod Freida"-turiu dekoti rekomendavusiai aciuks.gif
http://kinozal.tv/de....php?id=1049847
Pavadinimas toks neispudingas, kad emiausi jo tik neturedama, ka ziureti blush2.gif Ir pamaciau, kad tai pakankamai linksmas, lengvas, itraukiantis detektyvas su pagrindiniu aktoriu is Internu(vaidinusi Bykova) thumbup.gif Na o kur yra Bykovas, tai ir filmas pagal jo stiliu thumbup.gif
Prokuratura kvieciasi dirbti protinga, izvalgu, baigusi psichologinius mokslus, mokslu daktara Freidina-pravarde Freida. Jis chamavotas, neieskantis zodzio kiseneje, grubokas, bet tiksliai ir greit nustato zmogzudysciu motyvus ir pacius zmogzudzius is liudininku psichologijos tik. Bendradarbiai jo nemegsta del nesiskaitymo ir cinizmo, bet prokuratura klesti, nes tai antras Serlokas Homsas.

Dar radau tokia komedija, kaip suprantu, parodija "Hario Poterio". Kas ziurejot?
http://kinozal.tv/de...s.php?id=837360
Online siek tiek pasiziurejau-konkreti pieva doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 03 vasario 2013 - 08:31
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 03, 09:12)
As visas itrauksiu i tuos nemegstamus laikmecius lotuliukas.gif

Vadinas, cia Senai pazistamai aciu 4u.gif As tai ne tai kad nemegciau, bet man ziurint tuos filmus baisu, pastoviai kazko gaila, bliaunu biggrin.gif
O dabar nezinau ka ziureti. Neissirenku is triju. Kas pirma ka pasiulys ta ir ziuresiu. Sonkia, strana 3 ar apie sala.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 02, 19:10)
''Ищите маму'' /2012/


lengvas, vakarui pats tas, taciau kurioje ten vietoje komedija as tai nemaciau smile.gif tokius filmus vadinu "paziurejau - pamirsau" rolleyes.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 02 03, 01:23)
Man truputi netiketa Телеведущая и светская львица, Ксения Собчак вышла замуж за актера Максима Виторгана

Ji man visad tokia provokuojanti-skandalingoji asmenybe, tsakant velnio nesta ir pamesta. Pamenu dar ja nuo «Дом-2» — российское реалити-шоу. Kaip vedancioji, vidury laidos galejo supykti, trenkti mikrofona ir iseiti... O jis man toks romus, paprastas lyg. Bet kas ten zino, faktas tas, kad sio aktoriaus tai jau trecioji santuoka.


bet paskutiniu metu visur pilna info buvo, kad ji ale "pasikeite" susidejo su kazkokia politine organizacija, dalyvauja mitinguose ir t.t. Kad nebera ta aukstuomenes vakareliu liute cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 02 03, 10:58)
Vadinas, cia Senai pazistamai aciu  4u.gif As tai ne tai kad nemegciau, bet man ziurint tuos filmus baisu, pastoviai kazko gaila, bliaunu  biggrin.gif

Oi, ne, as tik rekomendavau nebijoti tu laikmeciu, o "1941" kazkuri kita pasiule pabandyti ziureti, o kai esu maciusi, tai tik patvirtinau, kad geras filmas ir trumpai aprasiau meiles keturkampi drinks_cheers.gif
Dar galeciau rekomenduoti filma "My iz buduschevo"
http://kinozal.tv/de...s.php?id=367206
Sie laikai. Grupe studentu archelogu pradeda kasinejimus po antrojo pasaulinio karo kapavietes. Izeidzia jie viena bobute, ta juos prakeikia. Ir stai studentai linksmindamiesi maudosi po ezero, panyra i vandeni, bet isnyra...per 1942 metu kara. Jie tai zino ir karo eiga, ir kas zus, kas laimes, galetu isikisti ir palengvinti rusu zvalgybos uzduotis, bet supranta patys, jei ka nors bent pakeis-gali pasikeisti visa ateitis ir karo baigtis...
Verkti nereiks, pakankamai linksma, o kartu idomu, kaip siu laiku studentai bando prisitaikyti prie tu metu karo salygu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man atrodo,kad Visgi "1941" ir "1942" rekomendavo.Tai jai didžiausią ačiū ir turim sakyt smile.gif
Atsakyti
Labas rytas

As vakar benaktynedama pagaliau paziurejau ''Андрейка'' /2012/.
Man patiko pagr.herojes pasirinkimas (filmo gale), gerai, kad nemete kelio del praeities takelio.
Tas verslininkas tikrai jai buvo pakankamai ir kilnus ir dosnus.
Truputi erzino jos tas metymasis vetymasis. Gaila, kad ji 'truputi prisidirbo' ir iskaudino ji. Man jo buvo gaila.
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 03, 08:12)
Kaip tos Sonkos tiksliai vadinasi, aprasymas suintrigavo 4u.gif

Vilioja man uzrode smile.gif ''Сонька - Золотая ручка'' /2007-2010/

QUOTE(svelni @ 2013 02 03, 10:03)
bet paskutiniu metu visur pilna info buvo, kad ji ale "pasikeite" susidejo su kazkokia politine organizacija, dalyvauja mitinguose ir t.t. Kad nebera ta aukstuomenes vakareliu liute  cool.gif

Nebesekiau info apie ja, tai ir parasiau, kad man netiketa truputi. Savo laiku- buvo. Dabar nurimo smile.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 02 03, 10:38)
Dar galeciau rekomenduoti filma "My iz buduschevo"

Esu maciusi, man patiko smile.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 02 03, 10:44)
Man atrodo,kad Visgi "1941" ir "1942" rekomendavo. Tai jai didžiausią ačiū ir turim sakyt  smile.gif

Puiki atmintis Julsita 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 03 vasario 2013 - 11:17
Aciu Visgi 4u.gif O siaip tai aciu jums visoms 4u.gif
Atsakyti
Vakar vakare benaktinedama ziurejau Kuxnia seriala, sakyciau toks lengvas visai nieko ir tikrai labai greitai ziurisi. Kolkas turistai 1 vietoje, o Kuxnia gerai poilsiui toks, na dar kolkas nenuobodus, bet labai, kad pasijuokti neradau is ko, aisku cia skonio reikalas, bet is esmes ACIU uz rekomendacijams jam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 03, 11:13)
As vakar benaktynedama pagaliau paziurejau ''Андрейка'' /2012/.
Man patiko pagr.herojes pasirinkimas (filmo gale), gerai, kad nemete kelio del praeities takelio.
Tas verslininkas tikrai jai buvo pakankamai ir kilnus ir dosnus.
Truputi erzino jos tas metymasis vetymasis. Gaila, kad ji 'truputi prisidirbo' ir iskaudino ji. Man jo buvo gaila.

drinks_cheers.gif visiskai sutinku,man irgi jo gaila buvo.Filmas patiko smile.gif
Atsakyti