Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XV Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 02 02, 13:30)

aciuuu! 4u.gif jau ziuriu bigsmile.gif bent jau pirmoji serija tai idomi, manau visas filmas bus toks bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 02 02, 18:10)


aciu, ziuresiu 4u.gif

QUOTE(lomely @ 2013 02 02, 19:19)
Sveikutes,as cia naujoke pas jus,perziurejau praeitas temas bet neradau ar diskutavote apie si seriala
Остров ненужных людей

nemigo naktys ziurint ji,labai itrauke  doh.gif


nemacius, idomu g.gif

QUOTE(Ramsius @ 2013 02 02, 20:12)
Žaliaakis


oj tos akyyyyyyyyyyyysssss zaaaaaaaaaaaaaaaliosiooooooooos doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 02, 12:03)
Parašiau,o paskui prisiminiau,kad visgi 2 serijos  smile.gif  Tai turbūt šneka apie tą patį  http://kinozal.tv/de....php?id=1053263  mirksiukas.gif

jo jo sita turejau omenyje ax.gif

Apie duxless - labiausiai kaip ir sakiau nustebino, net labiau sokiravo, kad keikiamasi labai jau daug ir negraziai doh.gif bet uztat man patiko filmo kokybe, ta prasme aktoriu vaidinimas, siaip vaizdo kokybe, garso. net nemoku nupasakoti g.gif doh.gif

Del filmo ,,karaliaus kalba" - man patiko. Nors toks ir neitin kupinas veiksmo, bet su prasme ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2013 02 02, 20:16)

Del filmo ,,karaliaus kalba" - man patiko. Nors toks ir neitin kupinas veiksmo, bet su prasme  ax.gif  thumbup.gif

Tai va būtent, esmė ne veiksme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lomely @ 2013 02 02, 19:19)
Sveikutes,as cia naujoke pas jus,perziurejau praeitas temas bet neradau ar diskutavote apie si seriala
Остров ненужных людей

nemigo naktys ziurint ji,labai itrauke  doh.gif

seniai matytas,ir man ir vyrui patiko drinks_cheers.gif thumbup.gif

ziuriu paskutine serija Katovskio,patiko smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
nu as komediju ne itin megeja, bet ,,Dublior" man net labai patiko, netycia uzmaciau B ziurinti, tai pati perziurejau.
,,Grom" paziurejau, lengvai kriminalinis, gal meiles nemaziau wub.gif, nei detektyvo.
Aciu uz naujienas.
Nu va, klaipedietem yra sansas susitikt zaliaaki gyvai nail.gif
Atsakyti
antra diena žiūriu "Prasniomsa vmeste" ,pradžioj patiko,paskui galvojau nesąmonė,bet dabar taip užkabino,16serijoj esu ir thumbup.gif
Atsakyti
Ziuriu ta filma apie ta 'primesta' vaikiuka, kur neaisku kieno jis.
Jau buvau pasigedus lengvo ir pozityvaus filmo. Kol kas man labai patinka. Ir apskritai man patinka kazkas tokio panasaus kaip cia, kur tokie gerietiski (su drugeliais kaip sakau) filmai susije su vaikiukais. Ziuri ir faina smile.gif
Einu toliau ziureti.
Beje, kas ziures, sutelkit demesi nuo 00.20.25min. Luzau ten toj vietoj. Seniai taip nekvatojau ilgai.

QUOTE(Ramsius @ 2013 02 02, 19:54)
Pas mus ne žiiema, kaip Sim@ sakė, bet šlykštus lietus blink.gif

Šiandien kai kokie šaltiniai mane informavo, kad  Ярослав недавно получил Литовское гражданство, чтобы летать к тёще без проблем. Тёща живёт в КЛАЙПЕДЕ. Šioji žinia mane nuteikė gerai tongue.gif

Pas mus staigiai ziema pasidare. Tik zvilgt ir ziu automobiliai apsnigti pupso blink.gif

Na va koks pasaulis ankstas. Yra sansu netyciom sutikt ir suvalgyt gyvai lotuliukas.gif bet gal sito nevalgysit, pasigailesit mirksiukas.gif

QUOTE(ewacka @ 2013 02 02, 20:16)
Apie duxless - labiausiai kaip ir sakiau nustebino, net labiau sokiravo, kad keikiamasi labai jau daug ir negraziai  doh.gif bet uztat man patiko filmo kokybe, ta prasme aktoriu vaidinimas, siaip vaizdo kokybe, garso. net nemoku nupasakoti  g.gif  doh.gif

Man sis filmas turi vulgarumo prieskonio smile.gif O del kokybes ir jo pateikimo drinks_cheers.gif

QUOTE(sapniukass @ 2013 02 02, 20:36)
,,Dublior" man net labai patiko, netycia uzmaciau B ziurinti, tai pati perziurejau.
,,Grom" paziurejau, lengvai kriminalinis, gal meiles nemaziau wub.gif, nei detektyvo.

Sitie dar eiles laukia pas mane. As to is Dublior pagr.veikejo nemegstu. Bet atsisiunciau pasmalsauti kaip gi jam sekas ne tik dainuot bet ir vaidint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 02, 21:12)
Žaliaakis

aisku.

o man tas is "desantu" pagrindinis aktorius_labai patinka wub.gif tik, jau kai jis su tuo dzinsiniu svarkeliu, tai TOKS lopas, kad doh.gif doh.gif
ir dar tas "desantas", kur restorana turi 4u.gif niekad barzdoti nepatiko, bet sitassss, tai uij wub.gif wub.gif
bet kai jau nuo 4 serijos persivelka i sviesius rubus, tai bicas_tik ir giebk ax.gif
ech, grazus vyrai-tie rusu aktoriai wub.gif kad bent 1 lietuvis vyras panasus butu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 02 vasario 2013 - 21:06
QUOTE(Sim@ @ 2013 02 02, 21:00)
ech, grazus vyrai-tie rusu aktoriai wub.gif kad bent 1 lietuvis vyras panasus butu cool.gif

Pabandziau staigiai prisimint ka is man patinkanciu musiskiu tautieciu aktoriu, na ir negaliu taip staigiai, reik net gerai pagalvoti. Tik iskart zinau koks man nepatinka, tai Rudokas schmoll.gif
p.s. prisiminiau, man patinka Mantas ir Mikutavicius, va.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 02 vasario 2013 - 21:06
paziurejau "desantu" 4 serijas 4u.gif patinka man rusu tradicija (jau nebe pirmam filme ja matau), kai palaidoja zmogu, prie kapo artimieji isgeria degtines po stikla.
isivaizduokit, jei LT butu tokia tradicija, tai kiek prieitu "gerieciu" i kiekvienas laidotuves blink.gif doh.gif


vaikai sumigdyti, einu toliau ziuret ir megautis "deantais" wub.gif
gero vakaro pasiliekancioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 02 vasario 2013 - 21:46
Ramsiau, thumbup.gif Dievaž,gal netyčia kokiam Banginyj pavyks susitikti su Boiko šeimynėle smile.gif
O mes šiandien su tėveliu nusprendėm,kad norim senos geros komedijos..Ir spėkit,ką parsisiuntėm cool.gif Krištoline,nesakyk mirksiukas.gif
Šiandien per dieną nepažiūrėjau nei vienos 1942 serijos.Tvarkiausi skalbiau,džiausčiau,marinavau,kepinau,kepiau..Žodžiu,kak bielka v koliesie.Dabar jau kojos subinėn sulyst galėtų,pavargus jaučiuosi labai labai..Net filmas nelabai pailsėt padėjo.. smile.gif
Atsakyti