Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XV Tema)

Nu va, paziurejau jau 6 serijas 1941. Kai pabaigsiu, is karto neziuresiu 1942, imsiu koki lengvesni g.gif Nu kazkaip jau trecia toki sukrecianti filma ziuriu, labai sunku ant dusios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 01 30, 20:28)
Nu va, paziurejau jau 6 serijas 1941. Kai pabaigsiu, is karto neziuresiu 1942, imsiu koki lengvesni  g.gif Nu kazkaip jau trecia toki sukrecianti filma ziuriu, labai sunku ant dusios  blush2.gif

Aš 8-tą ką tik pabaigiau.Ir dar kaip ji pasibaigė verysad.gif Aš ir tą patį pagalvojau,kad paimsiu peržvelgt kokią bent 12 serijų melodramą.Jaučiuosi lygiai taip pat.Ir gerai,kad su mezginiu aš žiūriu šitą filmą,kitaip nagus nukramtyčiau,jeibogu..
Atsakyti
labas rytas 4u.gif as vakar pradejau ziuret _Полет бабочки, 2012
user posted image
lengvas, pilnas intrigu, meiles, pykciu, pavydo 4u.gif tik 4 serijos.
http://www.kino-teat...s/100675/annot/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 31 sausio 2013 - 10:06
QUOTE(Julsita @ 2013 01 30, 22:01)
Aš 8-tą ką tik pabaigiau.Ir dar kaip ji pasibaigė  verysad.gif  Aš ir tą patį pagalvojau,kad paimsiu peržvelgt kokią bent 12 serijų melodramą.Jaučiuosi lygiai taip pat.Ir gerai,kad su mezginiu aš žiūriu šitą filmą,kitaip nagus nukramtyčiau,jeibogu..

unsure.gif atidesiu geresniems laikams,nenoriu dabar ziureti cool.gif

Vakar paziurejau Snaiperus,o siandien nezinau ka noriu ziureti g.gif gal grozovyje vorota g.gif
Atsakyti
aš šiandien 1942 baigt pasiruošus ir dairaus jau ką nors tokio lengvo lengvo karsta.gif
Atsakyti
Labuks naujoj temoj 4u.gif
O aš visiškai nukrypau nuo rekomendacijų ir pasak Simos iš skladuko išsitraukiau Dom na Oziernoij http://kinozal.tv/de...s.php?id=547127
Įtraukė. 4,5 serijos pažiūrėjau ir per prievartą nuvariau save į lovą 1 val.
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 01 31, 12:02)
unsure.gif atidesiu geresniems laikams,nenoriu dabar ziureti cool.gif



smile.gif Išsigandai? Na taip,man tai nemažai įtampos sukelia šitas filmas,bet šiaip vis gi geras..Jau liko dvi serijos ir dabar vėl mėtausi (nu man dažnai taip ,būna,kai reik apsispręst). Planavau prieš 1942 pažiūrėt melodramą,paskui mintis jau buvo gal visai nežiūrėt,dabar mąstau,kad vis gi žiūrėt ir iškarto,nes paskui,greičiausiai,liks nepažiūrėtas,o vis tiek cekava,kaip gi toliau klostysis viskas.. Vyrui ir pasiūlysiu šitą.Manau jam tiks
Atsakyti
Labas,

Fui, na ir oras unsure.gif

Kam patiko Čiapajevas, Kotovskis, maanu ir šitas turėtų patikti. Gal dar nemačiusios smile.gif
Адмиралъ
user posted image

Aktoriai visi tokie neblogi - Константин Хабенский Сергей Безруков, Елизавета Боярская...
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 01 31, 16:01)
Kam patiko Čiapajevas, Kotovskis, maanu ir šitas turėtų patikti. Gal dar nemačiusios smile.gif
Адмиралъ
user posted image

Aktoriai visi tokie neblogi - Константин Хабенский Сергей Безруков, Елизавета Боярская...

As maciau. Man visai nepatiko. blush2.gif Nezinau, net kodel... Nuobodus pasirode, veiksmo per mazai.
Vakar pradejau ziureti Sklifa. Ir supratau, kad man reikia kitokio serialo, pavargau nuo daktaru biggrin.gif
Ka cia tokio ziureti? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 01 31, 12:29)
aš šiandien 1942 baigt pasiruošus ir dairaus jau ką nors tokio lengvo lengvo karsta.gif

Vis galvoju paklaust:mūsų mažieji panašaus amžiaus,tai kaip leidžia žiūrėt filmus? Manasis man jau po truputį pradeda kelt vėtras.Jau,ko gero,vaiką gerai užkniso mama su mezginiu prie televizoriaus.Įsitaisau virtuvėj,ateina,ima už rankos ir, sakydamas"tepu",vedasi į svetainę.Na galvoju,gal nori,kad aš būčiau šalia. Gerai.Persikėliau filmą į flešiuką,įsitaisiau gana patogiai svetainėj ant sofos,šalia mažiulis su šimtu mašintčių.Jau žiūrėsiu ir megziu..Nė velnio-ima už rankos,sako "tepu" ir vedasi į virtuvę lotuliukas.gif ir,aišku,atėjęs galvoja,ko jam čia norėt.. Ryškiai matosi,kad jis mane nori atitraukt nuo mezgimo.Nes bandžiau jau ir jam Mašą,Na palaukt jungt,o pati likt kartu su juo,bet su mezginiu-ne.Vedasi į kitą kambarį ir viskas.. O į vakarą tai jau visai,pamato,kad mezginį imu-iškart dūdų orkestras užgroja. ir nepasakyčiau,kad labai jau jam reikia,kad su juo kartu mašinytes stumdyčiau-bandžiau. Pažiūri kaip į "protingą" ir nusisuka sau vienas stumdyt.Galiu valgyt daryt,galiu skalbt,tvarkytis,bet tik ne megzt smile.gif Ir jau pastebėjau,kad mama prie kompo po truputį pradeda gadint nuotaiką g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramsius @ 2013 01 31, 15:01)


Kam patiko Čiapajevas, Kotovskis, maanu ir šitas turėtų patikti. Gal dar nemačiusios smile.gif


Yra ir serialas http://kinozal.tv/br...%...amp;t=0&f=0

QUOTE(sena pažįstama @ 2013 01 31, 15:08)

Vakar pradejau ziureti Sklifa. Ir supratau, kad man reikia kitokio serialo, pavargau nuo daktaru biggrin.gif
Ka cia tokio ziureti? mastau.gif

smile.gif O aš juos galėčiau žiūrėt ir žiūrėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 01 31, 14:59)
smile.gif  Išsigandai? Na taip,man tai nemažai įtampos sukelia šitas filmas,bet šiaip vis gi geras..

ne ta nuotaika,kad ziureti toki filma,tiesa pasakius nuotaikos visai nera blush2.gif tai nesu nusiteikus tokiam filmui.
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 01 31, 15:13)
Vis galvoju paklaust:mūsų mažieji panašaus amžiaus,tai kaip leidžia žiūrėt filmus?

mano piliečiai dar 2 miegus miega + pas mus bendra erdvė virtuvės ir svetainės, tai mes visą dieną čia ir būnam. tai ir sukas per dieną koks serialas smile.gif
Atsakyti