Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XV Tema)

QUOTE(arden @ 2013 01 31, 16:03)
mano piliečiai dar 2 miegus miega + pas mus bendra erdvė virtuvės ir svetainės, tai mes visą dieną čia ir būnam. tai ir sukas per dieną koks serialas smile.gif

Aišku mirksiukas.gif
Na o aš,sukdama tinginio koldūnus,užbaigiau 1941,jau labai graudinausi,bet susitvardžiau,nes vyras šalia buvo,o jis šaiposi iš manęs,kai per filmą žliumbiu..Na ir ką-pabaiga iš esmės gera,tik vokietuko to labai gaila ir brolio Vanios,na ir tikrai iškart žiūriu "1942"
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2013 01 31, 14:37)
ir pasak Simos iš skladuko

4u.gif thumbup.gif

QUOTE(Ramsius @ 2013 01 31, 16:01)

esu macius. thumbup.gif filmas 4u.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 01 31, 16:13)
Yra ir serialas [url=http://kinozal.tv/browse.php?

man rodos, kad cia tas pats, kaip ir filmas, kuri rekomendavo Ramsius g.gif

laba visoms 4u.gif mazajai jau geriau. tikiuos, kad karstis paliko mus ramybeje, nes jau man nuo tos itampos, paciai galva isiskaudejo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 31 sausio 2013 - 20:35
labas vakaras,

QUOTE(Julsita @ 2013 01 31, 15:13)
Vis galvoju paklaust:mūsų mažieji panašaus amžiaus,tai kaip leidžia žiūrėt filmus?


pas mane panasi situacija, arba vedasi "tepu", arba ropsciasi ant keliu, idomu,matote, ka mama ten ziuri biggrin.gif (visada ziuriu per kompa) ir kad ramiai ant keliu sedetu tai ne, reikia visus mygtukus paspausti, pelyte pavedzioti doh.gif o dazniausiai tai ima uz rankos ir veda 'lialia", t.y. sokti, nes muzika nuolat groja pagal paneles pageidavima...zodziu, kadangi nemegstu ziureti uzmesdama aki, tai atidedu sita malonuma, kai vaikai sumiega smile.gif

QUOTE(arden @ 2013 01 31, 16:03)
mano piliečiai dar 2 miegus miega + pas mus bendra erdvė virtuvės ir svetainės, tai mes visą dieną čia ir būnam. tai ir sukas per dieną koks serialas smile.gif


pas mus taip pat virtuve su svetaine kartu, toks living rumas biggrin.gif , cia ir bunam, bet TV jungiu labai retai, nes nieko paziureti faktiskai nera nei laiko, nei galimybe kas duoda schmoll.gif

QUOTE(Sim@ @ 2013 01 31, 20:35)
tikiuos, kad karstis paliko mus ramybeje, nes jau man nuo tos itampos, paciai galva isiskaudejo...


duosiu patarima biggrin.gif pasikabinti ant saldytuvo rasteli VISKAS PRAEINA. Kai bus sunku, jis pades tai isgyventi, kai labai seksis, neleis uzriesti nosytes biggrin.gif

sveiksta jau, viskas gerai mirksiukas.gif

p.s. galvoju, ka ziuret g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sttropez: 31 sausio 2013 - 22:02
QUOTE(sttropez @ 2013 01 31, 22:01)
pas mus taip pat virtuve su svetaine kartu, toks living rumas  biggrin.gif , cia ir bunam, bet TV jungiu labai retai, nes nieko paziureti faktiskai nera nei laiko, nei galimybe kas duoda  schmoll.gif

pas mus ištisai eina. arba mano filmai arba kaip fonas smile.gif tik dabar bėda, kad vienas dvynių pradėjo išjunginėt. jau prašiau vyro, kad galvotų kur prie sienos pritaisyt, nes kai išjungia vidury filmo, atsirinkinėk paskui kuri serija, kurioj vietoj. užtai budrumas dabar, vis seku kokią seriją žiūriu biggrin.gif

baigiau 1942. manau, kad karo tema pasisotinau daugiau negu reikia cool.gif bet baigės su intriga, tai lauksim tęsinio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 01 31, 22:07)
tik dabar bėda, kad vienas dvynių pradėjo išjunginėt. jau prašiau vyro, kad galvotų kur prie sienos pritaisyt, nes kai išjungia vidury filmo, atsirinkinėk paskui kuri serija, kurioj vietoj.


pas mus panasiai, kai ijungta, tai panelems labai idomu prieiti ir paspausti mygtuka, ir juokiasi paskui, kad pavyko isjungti. paskui ijungia ir t.t. o jei nejungineja, tai turi buti nustatytas koks nors muzikinis kanalas, jokiu filmu ir pan., nes, matote, turi vykti sokiai, o filmai tai nuobodybe biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sttropez: 31 sausio 2013 - 22:20
QUOTE(Sim@ @ 2013 01 31, 11:05)
labas rytas 4u.gif as vakar pradejau ziuret _Полет бабочки, 2012
user posted image
lengvas, pilnas intrigu, meiles, pykciu, pavydo 4u.gif tik 4 serijos.
http://www.kino-teat...s/100675/annot/

sitas tikrai geras, toks su intriga ir meiles pakankamai yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sttropez @ 2013 01 31, 22:01)
labas vakaras,
pas mane panasi situacija, arba vedasi "tepu", arba ropsciasi ant keliu, idomu,matote, ka mama ten ziuri  biggrin.gif

viskas aišku-ne pas mane vieną taip.Nu nieko,kad tik rimtesnių "bėdų" nebūtų,o taokią išaugsim tongue.gif


QUOTE(arden @ 2013 01 31, 22:07)

baigiau 1942. manau, kad karo tema pasisotinau daugiau negu reikia  cool.gif  bet baigės su intriga, tai lauksim tęsinio biggrin.gif

O aš vakar tik pradėjau ir kaip buvau nustebinta ,maloniai,aišku.Tik pabaigus 1941 pagailėjau vokietuko,o čia gi bac-ir gyvas thumbup.gif Man dabar,žinokit,įdomiausia,kaip čia su juo bus g.gif Ar neįsiliepsnos karšta meilė su Daša ir ar nepereis jis su visam į kitą konfrontuojančią pusę g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Vakar pradėjau Страна03. Nu vis geriau, negu nieko...Gal apskui užkabins, palikau juos ten aiškintis santykių ties 5 serija. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 02 01, 08:45)
Labas rytas 4u.gif
Vakar pradėjau Страна03. Nu vis geriau, negu nieko...Gal apskui užkabins, palikau juos ten aiškintis santykių ties 5 serija. bigsmile.gif

Tai,kiek suprantu,nelabai jis tau? Aų vakar 8-oj palikau,bet man tai jis tinka,net labai thumbup.gif
Atsakyti
geras filmukas su 'Internu" herojais;
http://www.youtube.c...h?v=SFVX-Kqk8MU
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2013 02 01, 10:36)
geras filmukas su 'Internu" herojais;
http://www.youtube.c...h?v=SFVX-Kqk8MU

Tai kad čia Internai ir yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 02 01, 10:20)
Tai,kiek suprantu,nelabai jis tau? Aų vakar 8-oj palikau,bet man tai jis tinka,net labai  thumbup.gif

Na, nieko, žiūrėti galima. Bet išjungiau lengvai tongue.gif
Tas naujas vyr. gydytojas labai jau nesimpatiška persona blink.gif Ir šiaip man ten daug tokių doh.gif Ir tas stoties direktorius, su savo "chaltūrom", ir tas seselas, kažkokio garsaus tėvelio sūnelis, ir tas ordinatorius, bevagiantis vaistus.....
Atsakyti