Įkraunama...
Įkraunama...

Oficialaus PC tagai

QUOTE(Yvette @ 2013 02 02, 12:43)
kas pajudins Lietuvos tagus  bigsmile.gif

Einu pajudint smile.gif
Papildyta:
Vadinasi pajudinau biggrin.gif
Atsakyti
man toks jausmas kad yra narių, kurie sėdi tuose taguose ir kelias šalis refreshina kas porą sekundžių. Tarkim per visą mėnesį nesugebėjau Japonijos tage sudalyvauti. Nespėju. Su Lietuva irgi nespėju, porą kartų pasisekė tik.
Prancūzijos irgi niekaip nesuseku.
Atsakyti
Reikia mums kito tago, nes čia gaunasi Lietuva-Kinija
Atsakyti
Tagint ką nors geriau vakare, kai pas juos garantuotai naktis. Nors... susidaro įspūdis, kad kai kurie išvis nemiega... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisute @ 2013 02 02, 13:18)
Tagint ką nors geriau vakare, kai pas juos garantuotai naktis. Nors... susidaro įspūdis, kad kai kurie išvis nemiega... biggrin.gif

Va va, ten tokia šalis, kad nesuprasi kada pas juos naktis biggrin.gif
Jau 10 min manęs niekas 5 mix neužtagina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pa_radize @ 2013 02 02, 12:50)
O LT tage kaip ir kiek siunčiat? Ar tariatės atskirai? Galvoju, gal sudalyvaut ir man- nesu oficialiai niekad bandžius  biggrin.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liniote @ 2013 02 02, 14:24)
Va va, ten tokia šalis, kad nesuprasi kada pas juos naktis biggrin.gif
Jau 10 min manęs niekas 5 mix neužtagina bigsmile.gif

o, aš penkių mixe nedrįstu dalyvauti. Nieko gero iš ten negaudavau, nebent saviškės užtagindavo. O šiaip tikrai bet ką sudėdavo. O pati rodos parenki. Tai gaila pasidaro atvirukų
Atsakyti
Gavau šiandien šešis tagus thumbup.gif

P.S. su Japonija man tas pats
Atsakyti
QUOTE(pa_radize @ 2013 02 02, 12:50)
O LT tage kaip ir kiek siunčiat? Ar tariatės atskirai? Galvoju, gal sudalyvaut ir man- nesu oficialiai niekad bandžius  biggrin.gif

Aš siunčiau vieną užrašytą, gavau taip pat. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif

Landžioju dabar po tuos tagus (ot rupkės, užkrėtėt noru bent pabandyt biggrin.gif ), pradėjau žiūrėt tą garsiąją nediam_nori. Visad galvojau, kad ji iš kokių rytų. O čia, pasirodo, suomė. ir siunčia TOKIUS nekokius atvirukus doh.gif Šakiai visiški...
Atsakyti
nervuoja. nespėjau lotuliukas.gif


jeeeeee jeeeeeeee jeeeeeeeee Arbatele ačiū bigsmile.gif nes jau buvau susinervinus kad vis nespėju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 02 vasario 2013 - 22:02
tai juk reikia kartais gelbėti biggrin.gif bet nespėjai sekundės dalimis hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arbatėlė: 03 vasario 2013 - 06:04