Įkraunama...
Įkraunama...

Oficialaus PC tagai

Prisitaginau ir aš- ir favoritų tage, ir LT, ir tuščių atvirukų. Nes voką pati sukonstravau biggrin.gif Žiūrėsim, ką pati gausiu. Dėl vieno tago tai net nesijaudinu- ežiukas užtagino, tai saviškėm kažkaip neabejoju biggrin.gif
Atsakyti
gal pražiopsojau. Siunčiau Kisutei ir Tiupiui rodos tagus, iš PC oficialaus.
Dar nenukeliavo? Kiti atvirukai iš to siuntimo jau pasiekė tikslą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pa_radize @ 2013 02 03, 15:30)
Prisitaginau ir aš- ir favoritų tage, ir LT, ir tuščių atvirukų. Nes voką pati sukonstravau  biggrin.gif  Žiūrėsim, ką pati gausiu. Dėl vieno tago tai net nesijaudinu- ežiukas užtagino, tai saviškėm kažkaip neabejoju  biggrin.gif


Mačiau, kad prasisukus mergina biggrin.gif
Atsakyti
Tai reikėjo gi- mažu su vienu labai nepasiseks? Tai su keliais didesnė tikimybė kažką gražaus rast biggrin.gif O ir, prisipažinsiu, kablys šioks toks atsiranda lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėl to kablio aš ten bijau ir lįst blush2.gif
Atsakyti
Šiandien gavau trash tago atvirukus, į mix atvirukus ir Lithuanian tago atviruką gražų:
user posted image
Atsakyti
Sugalvojau ir as patagint, tik ziuriu, Lietuvos tagas pastriges.. smile.gif
Atsakyti
Ežiuk, ateinu čia padėkot už tagą 4u.gif Kaip greit paštai dirba, šakės blink.gif Bet tu žiauri- tokių fainų pridėjai, kad gaila bus siųst biggrin.gif Taupysiu turbūt savoms biggrin.gif
Atsakyti
gavau 5 mix tago atvirukus is ukrainietės. nu super. Viskas pagal norus parinkta.
vienas iš grožių
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pa_radize @ 2013 02 06, 09:43)
Ežiuk, ateinu čia padėkot už tagą  4u.gif  Kaip greit paštai dirba, šakės  blink.gif  Bet tu žiauri- tokių fainų pridėjai, kad gaila bus siųst  biggrin.gif  Taupysiu turbūt savoms  biggrin.gif


Kartais tikrai labai smagiai suvaikšto thumbup.gif O juk išsiunčiau pirmadienio popietę smile.gif
Jau nebepamenu, ką dėjau. Ieškojau tau vieno atviruko su žąsiuku iš tavo favoritų. Nukulniavau per pietų pertrauką į parduotuvę, kurioje jų būdavo - ir tiutiu. Kaip tyčia smile.gif
Gal rasiu kada.
Atsakyti
gražius dėjai mirksiukas.gif

Beje, su tuo "meilės" atviruku- darbe pavarčiau, pasidžiaugiau, o normaliai apžiūrėt nebuvo kada. Dabar namie tos meilės ieškau ieškau, ir tik paskui, dar kartą skaitydama laiškutį pamatau, kad net atsakymą galima pasitikrint biggrin.gif
Atsakyti
Radai? biggrin.gif Aš taip pat iššniukštinėjau, prieš išsiųsdama biggrin.gif
Atsakyti