Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

Kaune Šilainių Maximoj juodi figūrėlių pakeliai po 4.99. Čiupinėjau čiupinėjau, paėmiau keturis kurių viduj buvo kažkas apvalaus panašaus į Kalėdų senio maišą ar kepurę. Vieną jau dukrytė praardė, senelis ir buvo (reiškia kituos bus gal figūrėlės su skafandrais lotuliukas.gif nes nežinojau kokio didumo ten turi būt tos specifinės detalės). man per sudėtingas tas apčiuopos metodas, na nebent dabar išardyt, sudėt atgal į pakelį, ir treniruotis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 09, 12:56)
tai mums jau sunkiau pas kart kazka gauti rolleyes.gif

Aš irgi ne tik į duplo žiūriu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 09, 12:55)
Oi, ne, prisipazinsiu, tikrai nakti niekur nevazinejau, nieko neieskojau. Tiesa iki kokiu 0.30 vis laukiau, gal kas nors pasirodys pas musu pardaveja, ir kartu ebay stebejau. Yra vienoj vietoj tiltas ir begiai, tai net nezinau, jauciu, jei nepavyks cia nupirkti, turbut ebay uzsakinesiu, bet brangoka iseina, tiltas apie 75 lt gaunasi, tai kaip ir nepigiai uz nauja.

As irgi ne tik nakti duodu pienelio , bet ir diena. Nors negaliu pasakyt, kad daugiau sveikatos, labai jau mazius serga, ypac kai i darzeli pradejo eiti. Bet gal isaugs

lotuliukas.gif
Ar teisingai supratau, naujas tiltas už 75 ? Tai gal ne taip ir baisiai...

Darželis visada bacilų apsikeitimo vieta doh.gif . Kol susirenka visus įmanpmus užkratus ir daugumai paprastų įgauna atsparumą.
Atsakyti
QUOTE(RutRut @ 2013 02 09, 14:17)
Kaune Šilainių Maximoj juodi figūrėlių pakeliai po 4.99. Čiupinėjau čiupinėjau, paėmiau keturis kurių viduj buvo kažkas apvalaus  panašaus į Kalėdų senio maišą ar kepurę. Vieną jau dukrytė praardė, senelis ir buvo (reiškia kituos bus gal figūrėlės su skafandrais  lotuliukas.gif nes nežinojau kokio didumo ten turi būt tos specifinės detalės). man per sudėtingas tas apčiuopos metodas, na nebent dabar išardyt, sudėt atgal į pakelį, ir treniruotis lotuliukas.gif


O kaip pigiai. Idomu, kaip kitu miestu maximose, tik jau ikii pirmadieniio niekur nevaziuosim. Jeigu kas busit Vilniuje, paziurekit
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 09, 14:28)
Aš irgi ne tik į duplo žiūriu  ax.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif
Ar teisingai supratau, naujas tiltas už 75 ?    Tai gal ne taip ir baisiai...

Darželis visada bacilų apsikeitimo vieta doh.gif . Kol susirenka visus įmanpmus užkratus ir daugumai paprastų įgauna atsparumą.


Kad ne, naudotas ir tas senesnio modelio, na be tu raudonu tvoreliu. Tai vat ir todel ir brangu , kad ne naujas
Atsakyti
QUOTE(RutRut @ 2013 02 09, 13:17)
Kaune Šilainių Maximoj juodi figūrėlių pakeliai po 4.99. Čiupinėjau čiupinėjau, paėmiau keturis kurių viduj buvo kažkas apvalaus  panašaus į Kalėdų senio maišą ar kepurę. Vieną jau dukrytė praardė, senelis ir buvo (reiškia kituos bus gal figūrėlės su skafandrais  lotuliukas.gif nes nežinojau kokio didumo ten turi būt tos specifinės detalės). man per sudėtingas tas apčiuopos metodas, na nebent dabar išardyt, sudėt atgal į pakelį, ir treniruotis lotuliukas.gif

Dabar visos į Šilainius biggrin.gif
Gerai, kad aš tą jaunatvišką senelį turiu ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 09, 14:30)
Dabar visos į Šilainius biggrin.gif
Gerai, kad aš tą jaunatvišką senelį turiu ax.gif .


Kad butu tiltas papigiai, jauciu lekciau biggrin.gif , nors ir kokie 100 km nuo Vilniaus
Atsakyti


QUOTE(jonas_k @ 2013 02 09, 13:30)

Kad ne, naudotas ir tas senesnio modelio, na be tu raudonu tvoreliu. Tai vat ir todel ir brangu , kad ne naujas

Paskaityk savo senesnę žinutę biggrin.gif

QUOTE(jonas_k @ 2013 02 09, 12:55)
Oi, ne, prisipazinsiu, tikrai nakti niekur nevazinejau, nieko neieskojau. Tiesa iki kokiu 0.30 vis laukiau, gal kas nors pasirodys pas musu pardaveja, ir kartu ebay stebejau. Yra vienoj vietoj tiltas ir begiai, tai net nezinau, jauciu, jei nepavyks cia nupirkti, turbut ebay uzsakinesiu, bet brangoka iseina, tiltas apie 75 lt gaunasi, tai kaip ir nepigiai uz nauja.


Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 09, 14:30)
Dabar visos į Šilainius biggrin.gif
Gerai, kad aš tą jaunatvišką senelį turiu ax.gif .


Kas per jaunatviškas ir ne jaunatviškas senelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 09, 13:55)
Oi, ne, prisipazinsiu, tikrai nakti niekur nevazinejau, nieko neieskojau. Tiesa iki kokiu 0.30 vis laukiau, gal kas nors pasirodys pas musu pardaveja, ir kartu ebay stebejau. Yra vienoj vietoj tiltas ir begiai, tai net nezinau, jauciu, jei nepavyks cia nupirkti, turbut ebay uzsakinesiu, bet brangoka iseina, tiltas apie 75 lt gaunasi, tai kaip ir nepigiai uz nauja.

As irgi ne tik nakti duodu pienelio , bet ir diena. Nors negaliu pasakyt, kad daugiau sveikatos, labai jau mazius serga, ypac kai i darzeli pradejo eiti. Bet gal isaugs

Atsiprasau, mane cia vaikai uz ranku tampo, tai matyt apie viena galvojau, apie kita rasiau. Ne naujas tiltas, o naudotas
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 09, 14:36)
Paskaityk savo senesnę žinutę biggrin.gif

doh.gif Praleidau viena maziuka zodeli "ne", ir gavosi vietoj ne naujas, naujas. Dar karta, atsiprasau
Atsakyti
Jo, nepigu ebay, ypac jei viena tilta ziurint. Kiek padoriau gaunas rinkini koki imant... Man atrodo, kad naujas nuo seno neturetu dideliu skirtumu be tu tvoreliu turet - lyg storis truputi skirias g.gif .
Is isvis tam ebay kelias dienas is eiles esu pakraupus nuo kainau blink.gif . jeigu dar pries pora ar 2 sav. viena kita varianta uzmatydavau padoresni, tai dabar kaina vos ne trecdaliu pakilus g.gif . Tie geltoni traukinukai su funkciju detalytem visai neberealiai subrango - be 100eur tai ne nesvajot ...
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 09, 12:32)


Mano vaikai kiekviena 6i ziuri- labai spalvinga laidele, su dainelem, su visokiais patarimais, kulinarinem pamokelem- idomu ne tik vaikam, bet ir man smile.gif O sian kaip tik dar apie gimtadieni LEGO tema kalbejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2013 02 09, 13:45)
Kas per jaunatviškas ir ne jaunatviškas senelis  g.gif

Jaunatviškas(bent jau man mirksiukas.gif ) buvo juoduose pakeliuose, o senesnis advento kalendoriuje, bent jau senesnių metų biggrin.gif, nes 2012 metų mes neturėjom.

QUOTE(jonas_k @ 2013 02 09, 13:48)
Atsiprasau, mane cia vaikai uz ranku tampo, tai matyt apie viena galvojau, apie kita rasiau. Ne naujas tiltas, o naudotas
Papildyta:

doh.gif Praleidau viena maziuka zodeli "ne", ir gavosi vietoj ne naujas, naujas. Dar karta, atsiprasau

Tai čia ne atsiprašinėti reikia, o juoktis, juk visom taip pasitaiko biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Kas liecia ebay, tai jei man kazko ypatingai reikia pirma akim ziurint nebrangaus, bet realiai tai pagalvojus brangu- pvz smulkiu lego detalyciu- kokiu suns kaulu, kiskio morkyciu ar kokio zmoguciu maisto, tai ir perku. Aisku, jau rinkiniu kainuojanciu simtais euru tai neperku.
Papildyta:
Ech... is pakucio senio salcio ir as noriu... Simetiniam advento kalendoriuje buvo, bet be maiso, be dekoratyviu detaliu- visas raudonas tik su balta barzda biggrin.gif
Atsakyti