Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(Pelene @ 2013 02 09, 17:04)
Rodo per LNK 9val sestadieniais  mirksiukas.gif

Mes irgi TV neziurim, nes jo net ir neturim  tongue.gif  Mano vaikai ta laida per kompiuteri ziuri jiems patogiu laiku  smile.gif

Aciu, reiks paziuret. O tai jus duodat tiesiai per kompiuteri ziuret vaikuciam? As tai kazkaip nelinkusi kompo jiems duot, nes vis tik akytes labiau zalojamos.

Na, ka, dar vis nieko nera pas kart doh.gif Kaip cia sunku laukti
Atsakyti
oho snekejimo tempai biggrin.gif

as tai jau vsio biggrin.gif nukovem dar du dydelius duplo oro uostus maziams, ir galva jau rami biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 02 09, 17:20)
oho snekejimo tempai biggrin.gif

as tai jau vsio biggrin.gif nukovem dar du dydelius duplo oro uostus maziams, ir galva jau rami biggrin.gif


vel per ebay pirkot?
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 09, 16:16)
Aciu, reiks paziuret. O tai jus duodat tiesiai per kompiuteri ziuret vaikuciam? As tai kazkaip nelinkusi kompo jiems duot, nes vis tik akytes labiau zalojamos.




Na kad paziuri karta ar kelis per savaite tai gal nera taip blogai. Buna gi vaiku, kurie ta pati tv ziuri reikia nereikia- net ne vaikiskas laidas, arba televizorius per puse kambario unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 09, 16:50)
Na kad paziuri karta ar kelis per savaite tai gal nera taip blogai. Buna gi vaiku, kurie ta pati tv ziuri reikia nereikia- net ne vaikiskas laidas, arba televizorius per puse kambario  unsure.gif

as manau, kad visas yra gerai, jei tai daroma su saiku. vaikas negali buti kaip nukrites is medzio XXIa kompiuterio nematyti unsure.gif
Atsakyti
Na as jau cia biggrin.gif
Taigi ka galiu pasakyt apie siuntinuka is K-A-R-T-S-K-E-S. Esu patenkinta 109 procentu. Tiek baldukais, tiek visiem taip rupimais begiu papildymais. Taip pat ir tiltu. Del tokio broko ir daugiau buciau mokejus. Nuluzes vienas kampukas, kuris netrukdo nei begiu sujungimui, nei traukinuko vaziavimui.

Na o dabar apie norfini traukinuka ir duplo begius. Begiai tinka. Skirtumo statant ar vaziuojant nesijaucia. Tiesa skiriasi begiu atspalvis.
Turim sia begiu dali
user posted image
Traukinukas uzvaziaves ant jos uzstinga. Sustoja, bet varikliukas burzgia. Norint kad pajudetu, reikia pastumpti per sia detale. Tinkama statant stoti smile.gif
Taip pat turim siuos perjungejus
user posted image
Jei traukinuke batareikos tik keistos, vaziuoja be problemu. Bet jei batareikos pasedusios siek tiek, pastringa, reikia stumptelti, kad pravaziuotu.
Taip pat turim raudona dalelyte su geltona rodykle. Tai traukinukas stringa ant jos, nepravaziuoja. Grizus i Lt galesim perleist kam reiks. Šiaulieciams uz aciu, jei reiks siusti, prasysim apsimoket siuntima.
Tai va, jei dar kas domina klauskit.
---
Kalbant apie K-A-R-T-U-S-K-E sake papildymus gauna penktadieniais. Ir priklausomai nuo gauto kiekio sukelia tai greiciau tai veliau. Siuo papildymu konkurencijos is musu puses nebus. Tik po velyku bus kas parveza siuntinukus is lietuvos, tad kol kas susilaikysiu su pirkimais.
---
Jei kas planuoja uzsisakinet atskiriklius smulkiom detalem is eBay ir ims didesni kieki, tai su mielu noru viena perpirktume.
Atsakyti
dėl ebay pastudijuosiu laiko daugiau turėdama..o memelio žaislai nei parduotuvėj nebeturi? g.gif

dėl tv ir kompiuterio,aš mieliauirgi jungiu televizorių ir lai žiūri tinkamu atstumu..yra ribbos ir saikas,bet kad nejungti tv(tokių daug šeimų) tai nežinau,yra vaikoporeikiai bet yra ir savi,galų gale reik žinias ar kitokias laidas pažiūrėti.. ax.gif biggrin.gif tik atsirinkt reik.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 09, 14:57)
Na as jau cia  biggrin.gif
  Esu patenkinta 109 procentu.  Nuluzes vienas kampukas, kuris netrukdo nei begiu sujungimui, nei traukinuko vaziavimui.




aciu uz raporta, mano vyras paskaites sako, as tau sakau, kad cia traukinys sustoja biggrin.gif lotuliukas.gif laukiame ir mes, kada gausiem siuntini bigsmile.gif

o del tilto tau pasiseke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 09, 17:57)
---
Jei kas planuoja uzsisakinet atskiriklius smulkiom detalem is eBay ir ims didesni kieki, tai su mielu noru viena perpirktume.


As ziuresiu artimiausiomis dienomis ar uzsakinet ka nors is ebay, tai jei ka nors imsiu, paimsiu ir atskiriklius. Pranesiu.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 02 09, 16:20)
oho snekejimo tempai biggrin.gif

as tai jau vsio biggrin.gif nukovem dar du dydelius duplo oro uostus maziams, ir galva jau rami biggrin.gif

Gal galima pamatyti bigsmile.gif ? Kai pasižiūri kitų, tai jau lyg ir pats turėtum, man kažkaip užsiskaito biggrin.gif . Bent jau pradžiai g.gif

QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 09, 16:57)
Na as jau cia  biggrin.gif
Taigi ka galiu pasakyt apie siuntinuka is K-A-R-T-S-K-E-S.  Esu patenkinta 109

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti